Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

baner m

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Четвер, 15 жовтня 2015

Презентація книги Таїни Краєвської «Випробування жінкою»

12 жовтня 2015 року черкаську бібліотечну спільноту у обласній бібліотеці для юнацтва ім. В.Симоненка зібрала зустріч із письменницею і журналісткою із Білої Церкви Таїною Краєвською (Тетяною Братченко).
Авторка публіцистичних книжок «Дотик до чужої долі», «Покликання», книжок для дітей «Казки про малят і звірят», «Бабусині оповідки», гумористичної збірки «Шосте почуття», повісті «Портрет циганки», збірки оповідань «Лабіринти долі» і збірки віршів «Самотній скрипаль» презентувала свою нову книгу «Випробування жінкою».
Розповідь про кохання молодого сільського хлопця до богемної столичної жінки, труднощі і перешкоди, які він долає, сучасні соціальні проблеми і пошуки втраченої духовності, національні традиції і пам'ятні сторінки з історії нашого народу зацікавила присутніх на презентації.
Своїми враженнями про книгу ділилися ті, хто вже її прочитав. На думку виступаючих, здавалося б суто жіночий роман, в якому авторка майстерно виписала романтичну історію, буде цікавим якраз чоловікам. Адже головним героєм роману є молодий чоловік, кохання якого до жінки сприяло його власному розвитку, перетворивши недосвідченого сільського хлопця у справжнього чоловіка – цілеспрямованого й відповідального. Своєю книгою письменниця повертає людину до своїх першовитоків, розкриває святість почуттів між чоловіком і жінкою, відносини між матір'ю і сином, брата з братом, вчить утвердженню сімейних цінностей, збереженню пам'яті роду, чистоті людських взаємин, вшануванню жінки взагалі та жінки-матері.
Роман Таїни Краєвської "Випробування жінкою"- це гімн коханню, піднесення любові до вершини людського буття . А ще у ньому оспівана велика шляхетність, порядність, людяність, культура почуттів, відповідальність і сила духу людини-творця.

IMG 3870 IMG 3880

Read more

Ключ до самопізнання особистості та її психологічна характеристика

На першому своєму занятті, яке відбулося 9 жовтня, члени соціально-адаптаційного клубу «Пізнай себе» за допомогою психолога Черкаського жіночого центру Дерябіної Юлії Олександрівни спробували знайти ключ до пізнання особистості.
У цьому навчальному році членами клубу стали студенти 2-а курсу гуманітарно-правового ліцею. Їм було запропоновано ряд цікавих тестів, які дали змогу пізнати власні риси характеру, що визначають індивідуальність кожного, та як ці знання можна застосувати в повсякденному житті.

IMG 3864 IMG 3862

Read more

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2018 року

Детальніше...

 

Нові книги подаровані Віктором Альтфедером

Маніфест тих,
хто прожили
чверть життя:
двадцятирічні про те,
хто вони

Переможець конкурсу
«Напишіть про мене книжку!»

viter zpid soncia

Путівник підлітка
до успіху

 

 

Книжковий калейдоскоп Черкащини

Вірші

з війни

IMG 0413

Детальніше