Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < січня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

2020

Четвер, 31 грудня 2020

Підведено підсумки відеоконкурсу "Від шістдесятників до покоління Z"

0001Підведено підсумки відеоконкурсу
"Від шістдесятників до покоління Z"
(художнє читання з елементами театралізації творів
Василя Симоненка),
присвяченого 85-річчю від дня народження українського письменника.
Дякуємо всім, хто долучився до конкурсу.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Кащенко Ярослав

 Заслужену нагороду отримав Кащенко Ярослав. 

 

зображення viber 2020-11-17 10-4ог7-14

Із нагородами учні НВК №34 м. Черкаси 

Тихонова Марта,

Котляр Олексій, Микитченко Мар'яна

з директором школи В.М. Дейнегою 

зображення viber 2020-11-26 15-42-52

Нагороди вручено переможцям конкурсу - учням СШ №17 м. Черкаси

Вітаємо!

Read more

П'ятниця, 30 жовтня 2020

Медіаграмотність в українському суспільстві

Заnvcbvnписати

Будь медіаграмотним!

Media2018 5

Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві / упоряд. А. Денисенко. – Київ : Pictoric, 2017. – 136 с. : іл.

Більше...

333544d33170db0b7738c3b968cd34aa

Пропонуємо познайомитись з підбіркою актуальних ресурсів із

фонду ОБЮ та Інтернет-джерел з питань медіаграмотності.

Більше

Записпіваавпати

Read more

Вівторок, 06 жовтня 2020

ЄС на книжковій полиці

У червні 2019 року бібліотека стала учасником проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».

Громадською організацією «Молодіжна альтернатива» бібліотеці було передано методичні матеріали (спеціальні інформаційні матеріали та література про ЄС і його відносини з Україною) від Представництва Європейського Союзу в Україні для оформлення Куточка Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці».

Read more

Понеділок, 02 березня 2020

Світанки над Україною

«Світанки над Україною»

«...І приходять світанки, щоденних турбот адвокати,

і несуть під пахвою тисячі різних справ..."

                                                                         Ліна Костенко

Ці поетичні рядки стали своєрідним лейтмотивом виставки живописних робіт молодої талановитої художниці Інни Вовченко-Федосенко під назвою «Світанки над Україною», яка відкрилась наприкінці лютого у відділі мистецтв.

Інна -художник, графічний дизайнер і фотограф. Працює у власному авторському стилі - медитативний живопис, основна мета якого передати філософську сторону життя, подорожей і трансформацій в різних куточках світу, культуру та атмосферу різних народів.

Виставка демонструвалася впродовж березня-квітня.

Довідка про автора

1 2 3

Read more

Неділя, 23 лютого 2020

Поетичний ювілей - 2020

2020 рік надзвичайно багатий ювілейними датами і особливе місце серед них займають літературні ювілеї. Це ювілеї письменників, книг і поетичних збірок, окремих прозових творів і віршів.
Підтвердженням цього став вже традиційний міський конкурс декламування творів української літератури «Поетичний ювілей», який відбувся 20 лютого у стінах юнацької бібліотеки. Організований Черкаським міським методичним кабінетом установ освіти, конкурс був приурочений Міжнародному дню рідної мови, який відзначається 21 лютого.
Конкурс мав на меті прилучити учнів через українську літературу до фундаментальних цінностей, культури; розширити культурно-пізнавальні інтереси школярів; сприяти всебічному розвитку, духовному збагаченню, активному становленню й самореалізації особистості в сучасному світі.
36 учасників конкурсу - учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які завітали до книгозбірні разом із учителями, майстерно декламували літературні твори, пов'язані з ювілейними датами.
Члени журі, до складу якого ввійшли педагогічні працівники, черкаські письменники і бібліотекарі Симоненківської книгозбірні, враховуючи відтворення емоційної насиченості твору, майстерність володіння виконавським словом (художнім читанням), відзначили високий рівень виступів багатьох учасників конкурсу і визначили переможців у 3-х вікових категоріях.
Переможці конкурсу

1   2   3   4

Read more

Мовний Лабіринт

КВІЗ «Мовний лабіринт» 18 лютого розпочав у бібліотеці цикл заходів «З рідною мовою – ми українці», приурочений Міжнародному дню рідної мови.

Захід видався і пізнавальним, і розважальним, а головне корисним для його учасників – учнів Черкаського вищого професійного училища легкої промисловості.

Поглибити знання з української мови, згадати вивчене і пізнати нове їм допомагали конкурси, вікторини, ребуси і головоломки. 

quiz

Read more

П'ятниця, 07 лютого 2020

Сортувати сміття щоб не потонути у ньому

Чергове засідання екологічних студій «Екокультура» відбулося 6 лютого за надзвичайно актуальною нині темою «Я сортую: сортувати сміття, щоб не потонути в ньому».  Учасники заходу обговорювали питання - яким чином цю проблему вирішують у світі, в Україні, в Черкасах і області, зокрема, а ще окреслювали шляхи її подолання на місцевому рівні.

Спікери зустрічі – голова Черкаської  обласної організації  Всеукраїнської  екологічної ліги Наталія Фоміна; практичний психолог, людина, яка запровадила метод компостування вдома Людмила Білорус і учні черкаської гімназії №31 Андрій Богатирьов  і Ярослав Теленько, які восени 2019 року зініціювали сортування сміття у своєму навчальному закладі і власноруч зробили для цього контейнери. Гості вичерпно і предметно розкрили тему, наголосивши на її актуальності не лише для сучасників, а й для прийдешніх поколінь  та закликали до активної екологічно свідомої  життєвої позиції.А ведуча заходу ознайомила присутніх на заході студентів Черкаського комерційного технікуму з найновішою літературою із фондів бібліотеки, яка висвітлює обговорювані питання.

Зустріч видалася цікавою і корисною, адже не лише збагатила юнаків і дівчат новими знаннями та посприяла підвищенню їхньої екологічної культури, а й спонукала молодих людей втілювати деякі постулати на практиці.  Зокрема, сортувати сміття та його компостувати. Адже,  лише підвищуючи екологічну свідомість, діючи як єдине ціле, згуртовано, ми зможемо уникнути екологічної катастрофи.

IMG 0284   IMG 0334  IMG 0350

Read more