Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

baner m

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < січня 2013 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
29 30 31      

Понеділок, 28 січня 2013

Презентація нової книги: Василь Симоненко „Зажинок”

24.01.13

24 січня в читальному залі бібліотеки презентація зібрала велелюдну аудиторію – студентів, викладачів української літератури з міста Черкаси та області, бібліотечних працівників.

„Зажинок” – надзвичайно цікаве і гарне видання, що складається із власне книги та DVD-диску. Воно увібрало в себе „кращий урожай” з ниви творчості Василя Симоненка.

Випущено книгу 2011 року у черкаському видавництві „Брама – Україна” на замовлення управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ Черкаської облдержадміністрації.

 Книга містить 536 сторінок. Більшу її частину складають поезії та проза В.Симоненка, які розташовані в хронологічному порядку написання. За словами упорядника видання В.І.Пахаренка, - літературознавця, професора Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, - це дає змогу читачеві прослідкувати літературне і духовне зростання В.Симоненка. Цінним є те, що творчу спадщину митця подано у автентичному, авторському варіанті, усуваючи численні цензурні спотворення.

До книги увійшли найвагоміші статті і виступи В.Симоненка, щоденник, деякі його листи до рідних та друзів, спогади про нього та відомі літературознавчі студії.

 А починається видання літературознавчою розвідкою В.Пахаренка „Як він ішов (Духовний профіль Василя Симоненка на тлі його доби)”, яка нещодавно була названа Євгеном Сверстюком найкращою серед відомих йому дослідницьких робіт по творчості В.Симоненка.

Присутні на презентації автори проекту та упорядники Петро Жук, Тетяна Калиновська, Василь Пахаренко, Олександр Третяков розповіли зацікавленій аудиторії про те, скільки часу і зусиль пішло на пошуки однодумців і спонсорів, якою кропіткою і водночас цікавою була робота по відбору та упорядкуванню матеріалів, - адже, працювати доводилося не лише з друкованими джерелами, а й відео- та аудіоресурсами, - та як у ході підготовки видання змінювалися його назва, об’єм та зовнішній вигляд.

DVD-диск, що є додатком до книги, містить записи інтерв’ю В.Симоненка, 16 віршів у авторському виконанні, 27 пісень на слова поета, 4 публіцистичні фільми про нього та музичний фільм „І душі наші – мов пісні”.

 Під час презентації начальник управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації Тетяна Калиновська вручила видавцеві Олександрові Третякову диплом переможця обласного творчого огляду-конкурсу видавничих організацій 2012 року у номінації „Краща книга місцевого автора” за літературно-художнє видання Василя Симоненка „Зажинок”.

Для присутніх у залі шанувальників Василя Симоненка звучало його поетичне слово та пісні у виконанні заслуженої артистки України Тамари Тимофіївни Власенко, учасників Всеукраїнських конкурсів читців Оксани Дуплій та Ярослава Литвина, тріо „Барви”, тележурналіста, керівника групи „Печворк” Олексія Хуторного, студентки Черкаського музичного училища ім. Гулака-Артемовського Устенко Оксани.

 

1   IMG_2500  

 

Read more

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2018 року

Детальніше...

 

Нові книги подаровані Віктором Альтфедером

Маніфест тих,
хто прожили
чверть життя:
двадцятирічні про те,
хто вони

Переможець конкурсу
«Напишіть про мене книжку!»

viter zpid soncia

Путівник підлітка
до успіху

 

 

Книжковий калейдоскоп Черкащини

Вірші

з війни

IMG 0413

Детальніше