Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < листопада 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

П'ятниця, 13 листопада 2015

УВАГА! НОВА КНИГА!

УВАГА! НОВА КНИГА!

Презентовано нову книгу поезій Василя Симоненка «Провесінь надій»

provesin nadiyЩойно в Черкасах вийшла з друку збірка поезій Василя Симоненка "Провесінь надій" (видавець Олександр Третяков). Ця подія стала гідним пошануванням письменника в рік його ювілею. Книга видана завдячуючи міській програмі виділення Грантів у галузі культури міста Черкаси.

19 листопада збірка "Провесінь надій" презентувалася в обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка. На презентації були присутні голова обласної громадської організації «Світовид» А. Ю.Чуприна, заслужений художник України , художній редактор презентованої книги В. А. Олексенко, начальник управління культури Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради В. П. Шепецька, видавець книги О. М. Третяков, юні художники - учасники літературно-мистецького конкурсу та їх наставники. 
В анотації до видання зазначено, що на його сторінках знайшли поєднання симоненківське зачарування світом, його залюбленість у рідну мову й Батьківщину, чуттєва і велична лірика, життєствердна поезія з художньою інтерпретацією.
Це - унікальна книга, оскільки кожна поезія В.Симоненка ілюстрована роботами учнів мистецьких шкіл міста, студентів кафедр і відділень мистецького спрямування черкаських університетів та коледжів. Всі вони були учасниками міського конкурсу «Я – ілюстратор», присвяченого 80-річчю від дня народження Василя Симоненка. Кінцевим результатом конкурсу і стало видання книги, проілюстрованої конкурсантами.

Ініціаторами й організаторами конкурсу стали обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка разом з обласною громадською організацією «Світовид» за підтримки Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради і управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.
Ідею конкурсу підтримали викладачі й керівники Черкаської дитячої школи мистецтв, Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру, Черкаської дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута, Арт-студії «Глорія», спеціалізованої школи № 20, Черкаського художньо-технічного коледжу, Черкаського державного бізнес-коледжу, Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького та Черкаського державного технологічного університету. Саме вони зорганізували своїх учнів і студентів для участі у конкурсі та створення ілюстрацій до творів В.Симоненка. Юні художники працювали в довільних техніках і вразили членів журі тонким відчуттям поезії, філософським наповненням композицій, оригінальністю мислення.

Подібного видання творів В. Симоненка ще не було ні в Україні, ні за кордоном. Саме ця книга яскраво демонструє сучасне сприйняття його поезії молодим поколінням українців, актуальність і злободенність творів поета. А ще, привертає до себе увагу як високохудожній витвір мистецтва, який дарує справжню естетичну насолоду.
Участь у конкурсі спонукала молодь заглибитися у творчість ВСимоненка й продемонструвати через малюнки власне розуміння його поезій.

Див. відео...
https://youtu.be/JqTmv7YJ-pc
http://vikka.ua/news/36149-cherkaska-molod-vzyalas-osuchasnyuvati-knizhki-simonenka-video.htm

http://ogp.ck.ua/novini/golovni-novini/vidbulasia-prezentatsiia-zbirki-poezii-vasilia-simonenka-provesin-nadii/
https://www.facebook.com/bookbrama.ck
http://www.kray.ck.ua/kultura/mistetstvo/item/13280-zbirku-poeziy-simonenka-ilyustruvali-uchni-mistetskih-shkil-ta-studenti#.Vl16i8boGc8


 

Read more

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2019 року

Детальніше...

 

Нові книги у бібліотеці

Прочитай! Це цікаво!

Промови що змінили світ

Маккалоу

Лібер

Зображення Бейлі

сайп