Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < листопада 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29
30            

Понеділок, 23 листопада 2015

Вечір-зустріч із Ольгою Прохорчук

Проведення у бібліотеці вечорів–зустрічей із лауреатами Симоненківських премій вже стало доброю традицією . От і 17 листопада молоді черкащани зустрілися із київською письменницею Ольгою Прохорчук, яка визнана лауреатом Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка 2014 року за книгу «Привези мені сонця» у номінації „За кращу першу поетичну збірку».
Збірка побачила світ у травні 2014 року. Спілкуючись із юнаками і дівчатами (майже її ровесниками) Оля зазначила: «В Україні насправді не так багато сонячних днів. Часом хочеться вийти на дах і кричати, щоб хтось привіз тобі того сонця. Якщо будете читати збірку, деякі вірші можуть здатися досить темними, але тому вона власне і називається «Привези мені сонця». Бо коли на душі буває темно, потрібно трохи світла, щоб цю темряву розвіяти»
За словами поетеси, збірка ввібрала в себе те, що відбувалося з нею за десять останніх років. Тут декілька різних історій. Перший і останній розділи більше присвячені окремим людям та окремим подіям. Перший розділ більш іронічний та саркастичний, розповідає про сприйняття авторкою того, що відбувається в нашому сьогоденні.
Діалог авторки із черкаською молоддю видався насправді діалогом - теплим і щирим. Наскрізь позитивна Оля Прохорчук , розповідаючи про себе, читала свої поезії, щиро відповідала на поставлені запитання, якими її буквально «закидали» юнаки і дівчата. По завершенні зустрічі молоді люди змогли придбати збірку із автографом поетеси.

IMG 4383 IMG 4390 IMG 4393

Див. відео...
Див. більше...

Read more

Do you speak English?

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти – людина», - говорить відома англійська приказка.
Англійська мова займає друге місце у світі за кількостю людей, які нею розмовляють, поступаючись лише китайській. Вона є мовою сучасної науки, незамінною для представників багатьох професій, стане в нагоді любителям подорожувати та спілкуватись з представниками різних країн світу.
Громадською організацією «ПРОМОЛОДЬ» у Черкасах створено «Open Speaking Club», де усі бажаючі у неформальній обстановці мають можливість удосконалювати свій рівень володіння англійською мовою.
На черговому засіданні молодіжного об'єднання «СТИМУЛ», яке відбулося у бібліотеці 11 листопада, учні колегіуму «Берегиня» не лише дізнались про діяльність цього Клубу, але і активно долучились до виконання творчих завдань, поставлених перед ними координатором «Open Speaking Club» Максимом Помойницьким та його членами – учнями Першої міської гімназії Романом Красюком та Арсеном Огаджаняном.
Однією з ефективних форм вивчення іноземних мов є читання художніх творів мовою оригіналу. Наша бібліотека гостинно запрошує до своїх стін усіх, хто хоче почитати в оригіналі твори Чарльза Діккенса, Артура Конан Дойля, Агати Крісті, Джека Лондона, Клайва Льюїса, Джона Толкіна, Дена Брауна та багатьох інших.
Just do it !!!

Read more

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2019 року

Детальніше...

 

Нові книги у бібліотеці

Прочитай! Це цікаво!

Промови що змінили світ

Маккалоу

Лібер

Зображення Бейлі

сайп