Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

baner m

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2010 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Партнери

 

Партнерами КЗ „Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка” ЧОР є понад 80 організацій і установ – державних і громадських. Ділова, творча співпраця склалася з навчальними закладами різних рівнів акредитації, закладами культури, туризму, державними та громадськими організаціями, що опікуються молодіжними питаннями, недержавними молодіжними організаціями, творчими спілками, тощо.

Серед партнерів бібліотеки:

 

Черкаський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Напрямок діяльності:

- надання соціально-психологічної допомоги різним категоріям молоді;

- профілактика тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії та ВІЛ/СНІДУ.

Бібліотека активно співпрацює з кваліфікованими фахівцями, які безпосередньо беруть участь в проведенні засідань соціально-адаптаційного клубу „Пізнай себе” та надають інформаційно-довідкові матеріали для користувачів бібліотеки.

ОЦСССДМ впродовж багатьох років є абонентом групового інформування з молодіжних проблем. Нові документи з фондів Центру включаються до бібліографічного покажчика "Молодіжний соціум – ХХІ століття". 

 

Черкаська обласна організація Всеукраїнської спілки краєзнавців, основні зусилля якої спрямовуються на дослідження історико-культурної спадщини Черкаського краю.

Головними завданнями практичної роботи спілчани визначили виховання у громадян глибокої поваги до історії, культури, мови і традиції українського народу; зосередження основної уваги на наукових, громадських і шкільних формах дослідження і популяризації минувшини рідного краю.

Спільно з бібліотекою проводяться Тижні краєзнавства, історичні години, подорожі, читацькі конференції, завдяки чому фонди збагачуються інформацією про історію, культуру та відомих людей Черкащини.

 

Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України для бібліотеки є давнім і надійним партнером. Спільно з письменниками проводяться презентації, літературні зустрічі, вечори, літературні вікторини та конкурси.

Завдяки такій співпраці фонди бібліотеки поповнюються новими виданнями поетів і прозаїків Черкащини.

 

Черкаська обласна організація ВЕЛ (всеукраїнської екологічної ліги).

Мета діяльності організації – поліпшення екологічної ситуації в державі, формування нового природоохоронного менталітету, підвищення рівня екологічної освіти та культури громадян.

ВЕЛ зі всього розмаїття екологічних громадських організацій України вирізняє послідовність у роботі, ґрунтовне дослідження проблем та практичні дії щодо їх розв’язання, використання нестандартних підходів у роботі.

 

Основна мета співпраці:

 • сприяння формуванню у молоді комплексної системи знань з основ екології;
 • інформування про екологічні кризові явища у світі, країні, регіоні, місті;
 • сприяння підвищенню екологічної освіти та культури молоді;
 • виховання мотивацій і звичок екологічної поведінки і дій по відношенню до людини і природи;
 • змусити молодь визнати себе відповідальними за здійснення надзвичайно важливих екологічних законів, принципів функціонування екосистеми і біосфери, життєвих зв’язків людства зі світом, що оточує його.

   

  Черкаський жіночий центр – обласна громадська жіноча організація, заснована в 1995 році, метою якої є підтримка жінок Черкащини усіма доступними засобами з тим, щоб вони відчули себе рівноправними членами суспільства і могли проявити себе в усіх сферах життя.

  Спеціалісти центру надають кваліфіковані консультації на засіданнях школи пізнання „Гармонія”, проводять бесіди та тренінги щодо питань гендерної рівності та домашнього насильства.

   

  Черкаська міська організація ветеранів активно бере участь у військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління та збереженні історичної правди.

  За участі ветеранів в бібліотеці організовуються і проводяться зустрічі, вечори пам’яті, години мужності. Організація сприяє поповненню бібліотечного фонду книгами військово-патріотичного спрямування.

   

  Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького – освітній, науковий, культурний та інтелектуальний центр Шевченкового краю. Головним завданням університету є підготовка конкурентно-спроможних фахівців, розвиток науки, патріотичне і морально-духовне виховання особистості.

  Академічна структура університету включає 7 навчально-наукових інститутів і 4 факультети, центр доуніверситетської підготовки й післядипломної освіти, 1 науково-дослідний інститут.

  У тісній співпраці проводиться виховання у молоді морального обов’язку, політичної та правової потреби у визнанні універсальних прав і основних свобод кожної людини, роз’яснення та розуміння світової та вітчизняної історії, культури і літератури. Залучення молодих науковців до проведення творчих зустрічей, конференцій, презентацій.

   

  Черкаський державний бізнес-коледж є вищим навчальним закладом державної форми власності І – ІІ рівнів акредитації, який проводить освітню діяльність, забезпечуючи реалізацію потреб людини у здобутті неповної та базової вищої освіти, оволодіння спеціальностями та кваліфікацією відповідно до її інтересів, здібностей та соціально-економічних змін у Черкаському регіоні. Підготовка фахівців здійснюється на 4 факультетах, серед яких і факультет дизайну.

  Студенти навчального закладу є активними користувачами бібліотеки, відвідувачами та учасниками різноманітних масових заходів бібліотеки та презентацій талановитої молоді міста. Спільно проводяться тематичні виставки творчих робіт студентів коледжу.

   

  Черкаський художньо-технічний коледж – державний вищий навчальний заклад освіти І рівня акредитації, на відділенні декоративно-прикладного мистецтва та дизайну студенти отримують теоретичні знання та практичні навички по дизайну середовища, писанкарству, витинанці, живопису на склі, батику, ручній та машинній вишивці, художній обробці деревини, художній кераміці, перукарському мистецтві, декоративній косметиці та ін.

  Завдяки сприянню керівництва навчального закладу у відділі мистецтв бібліотеки організовуються виставки цікавих студентських творчих робіт, що поєднують працю, майстерність і натхнення.

   

  Черкаське музичне училище ім. С.Гулака-Артемовського – потужний мистецький навчальний заклад Черкащини, в стінах якого формується музична еліта, удосконалюють свій талант ті, кому самим Богом дано відчуття гармонії звуків.

  Студенти училища є учасниками багатьох бібліотечних культурно-мистецьких заходів, під час яких демонструють свою майстерність і творчі здібності ровесникам.

   

  main page06.09.17

  Персональний сайт
  "Василь Симоненко"

  pochesnyi znak

  Визначені лауреати Симоненківської премії 2018 року

  Детальніше...

   

  Нові книги у бібліотеці