Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17Social Icons by Dreamstale 22  

baner m

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < листопада 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

УВАГА! НОВА КНИГА!

Презентовано нову книгу поезій Василя Симоненка «Провесінь надій»

provesin nadiyЩойно в Черкасах вийшла з друку збірка поезій Василя Симоненка "Провесінь надій" (видавець Олександр Третяков). Ця подія стала гідним пошануванням письменника в рік його ювілею. Книга видана завдячуючи міській програмі виділення Грантів у галузі культури міста Черкаси.

19 листопада збірка "Провесінь надій" презентувалася в обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка. На презентації були присутні голова обласної громадської організації «Світовид» А. Ю.Чуприна, заслужений художник України , художній редактор презентованої книги В. А. Олексенко, начальник управління культури Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради В. П. Шепецька, видавець книги О. М. Третяков, юні художники - учасники літературно-мистецького конкурсу та їх наставники. 
В анотації до видання зазначено, що на його сторінках знайшли поєднання симоненківське зачарування світом, його залюбленість у рідну мову й Батьківщину, чуттєва і велична лірика, життєствердна поезія з художньою інтерпретацією.
Це - унікальна книга, оскільки кожна поезія В.Симоненка ілюстрована роботами учнів мистецьких шкіл міста, студентів кафедр і відділень мистецького спрямування черкаських університетів та коледжів. Всі вони були учасниками міського конкурсу «Я – ілюстратор», присвяченого 80-річчю від дня народження Василя Симоненка. Кінцевим результатом конкурсу і стало видання книги, проілюстрованої конкурсантами.

Ініціаторами й організаторами конкурсу стали обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка разом з обласною громадською організацією «Світовид» за підтримки Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради і управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.
Ідею конкурсу підтримали викладачі й керівники Черкаської дитячої школи мистецтв, Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру, Черкаської дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута, Арт-студії «Глорія», спеціалізованої школи № 20, Черкаського художньо-технічного коледжу, Черкаського державного бізнес-коледжу, Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького та Черкаського державного технологічного університету. Саме вони зорганізували своїх учнів і студентів для участі у конкурсі та створення ілюстрацій до творів В.Симоненка. Юні художники працювали в довільних техніках і вразили членів журі тонким відчуттям поезії, філософським наповненням композицій, оригінальністю мислення.

Подібного видання творів В. Симоненка ще не було ні в Україні, ні за кордоном. Саме ця книга яскраво демонструє сучасне сприйняття його поезії молодим поколінням українців, актуальність і злободенність творів поета. А ще, привертає до себе увагу як високохудожній витвір мистецтва, який дарує справжню естетичну насолоду.
Участь у конкурсі спонукала молодь заглибитися у творчість ВСимоненка й продемонструвати через малюнки власне розуміння його поезій.

Див. відео...
https://youtu.be/JqTmv7YJ-pc
http://vikka.ua/news/36149-cherkaska-molod-vzyalas-osuchasnyuvati-knizhki-simonenka-video.htm

http://ogp.ck.ua/novini/golovni-novini/vidbulasia-prezentatsiia-zbirki-poezii-vasilia-simonenka-provesin-nadii/
https://www.facebook.com/bookbrama.ck
http://www.kray.ck.ua/kultura/mistetstvo/item/13280-zbirku-poeziy-simonenka-ilyustruvali-uchni-mistetskih-shkil-ta-studenti#.Vl16i8boGc8


 

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

Нові книги подаровані Віктором Альтфедером

Як виховати молодь,
яка змінить світ

in main

Переможець конкурсу
«Напишіть про мене книжку!»

viter zpid soncia

Путівник підлітка
до успіху

 

 

Книжковий

калейдоскоп

Черкащини

Вірші

з війни

IMG 0413

Детальніше