Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < листопада 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Про що книга «Народжені бути вільними»
автора Джесс П. Шаткін

narodzheni mockup   Підлітковий вік – страшне словосполучення для батьків, які пережили цей непростий період зі своїми дітьми чи тільки чекають на нього. Неконтрольована поведінка, конфліктність, загравання з небезпекою, вдавана байдужість неповний перелік викликів, з якими батькам доведеться жити, але в жодному разі не боротися. Чому? Бо у всього є свої причини.
Видатний психолог Джесс П. Шаткін спростовує низку міфів про причини підліткового шаленства, пояснюючи, чому стратегії залякування чи попередження не зменшують бажання ризикувати. Ґрунтовні медичні висновки, свіжі знахідки та особиста історія автора роблять цю книжку надзвичайно цікавою та корисною для батьків. Не меншу зацікавленість вона викличе і у самих підлітків!

Уривок з книги [читати]

Відгуки про книгу

«Цю книжку провідного американського дитячого психіатра повинні прочитати всі, хто працює з підлітками чи виховує їх. Вона прояснює часто складний період життя і найважливіше – роз'яснює, що ми можемо зробити як батьки, педагоги і суспільство загалом для збереження наших підлітків від небезпечних ризиків і підтримки їхнього безпечного й здорового майбутнього».

Дейв Левін, співзасновник національної освітньої
програми «Знання – це сила» в США (КІРР)

 

«Книжку Джесса Шаткіна необхідно прочитати. З яскравими особистими історіями, він робить чудовий, зрозумілий і науково обґрунтований аналіз парадоксу підліткового періоду. Без сумніву, батьки, вчителі, політики та кожен, хто хоче краще зрозуміти себе, своїх дітей чи молодше покоління, отримає користь від читання цієї книжки».

 

Кейтлін М. Пайк, Ph.D., професорка психології

та директорка Всесвітньої програми психічного здоров'я
в медичному центрі Колумбійського університету

 

«Легкий стиль, досконале дослідження та корисні розвідки Шаткіна допомагають батькам розібратися, що це за період, що нормальне та що викликає занепокоєння... Раджу».

Library Journal