Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < червня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Ґільєм Балаґе Мессі

   У назві цієї книги лише одне слово, вірніше – одне прізвище. Без титулів, прикрас, означень. Ось так чітко і конкретно: Мессі. «А хто ж це?» – запитаєте ви. А все просто. Футболіст. Король футболу. Геній гри. Володар «Золотого м’яча» та «Золотої бутси», найкращий і найрезультативніший гравець іспанської «Барселони». Це все він – Мессі.

   Надзвичайний. Дивовижний. Талановитий. Наполегливий. Упевнений. Швидкий. Навіть не так, а ось так: дуже швидкий. Вправний на всі сто. «Той, хто рухається, як блискавка». «Він – яскравий промінець, посланий Богом… він був футболістом від народження». «У нього фантастична координація… Для Лео м’яч наче стає частиною його тіла…»

   Коротун. Блоха. Новий Марадона. Маестро. Легенда. Сенсація. Так, це все він, і так, це все про нього – Ліонеля Мессі, Лео Мессі, просто Мессі.

   Він починав як сором’язливий, але амбіційний хлопець з дефіцитом гормона росту та слабкими фізичними даними. Вже в юному віці він творив щось неймовірне на футбольному полі та обходив гравців, старших за нього. «Юнак, від ноги якого не відлипав м’яч». А понад усе Лео мріяв грати у професійний футбол. Тому заради своєї мрії йому довелося покинути Батьківщину (а родом він з містечка Росаріо, яке в Аргентині), розлучитися з сім’єю, пройти дорогий курс лікування, пережити чимало травм і цькувань, щоб стати тим, ким він є – найкращим футболістом світу.

   Ця книга – це біографія Лео Мессі, яку написав спортивний журналіст Ґільєм Балаґе. Вона про те, як стають чемпіонами, про те, яким насправді є у житті та футболі Ліонель Мессі, про те, яку ціну платять за успіх, і про те, у чому ж секрет геніальності Мессі.

   «Коли Лео здійснює напад, щоб захопити м’яч, він робить це віддано та впевнено, аж доки не досягне своєї мети». (Алехандро Сабелла, тренер збірної Аргентини)

   «Лео – це футбол у його найчистішому прояві. Він не одержимий грошима, а лише футболом, і отримує від цього задоволення». (Кіке Домінґез, тренер «НОБ»).

   «Лео – футболіст, який може зробити неймовірне на величезній швидкості та й з такою точністю, які недосяжні для інших гравців… Він буде найкращим стільки, скільки захоче, доки не вичерпаються його амбіції і доки футбол залишатиметься серед основних пріоритетів». (Сандро Росель, колишній президент ФК «Барселона»)

   То ж запрошую на зустріч з Лео Мессі!!

Балаґе Ґільєм Мессі. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 728с.