Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < червня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Пуї Жан-Бернар. Енциклопедія неуків, бунтівників та інших геніїв

   Едісон. Дісней. Ейнштейн. Белл. Чаплін. Черчилль. Дарвін. Бальзак. Дюма. Карл Великий. Пікассо. Бонапарт. Лондон. Верді. Сезанн. Крісті. Леннон...  

   Я думаю всім знайомі ці імена. Імена відомих вчених, акторів, художників, письменників, дослідників, політиків, митців. Ця книга – це галерея портретів видатних особистостей, які залишили помітний слід в історії, літературі, мистецтві та науці. Історія увінчала їх славою й охрестила геніями. Але це вже у дорослому віці. А от починалось все інакше. І хто міг би подумати, що з них виростуть великі люди, коли вони були малими дітьми ??? У школі їх вважали безпорадними невдахами та невігласами! Вдома і на роботі (досить часто) в них ніхто не вірив. Їхня бунтівна вдача викликала обурення та протести. А вони шукали свій шлях, вперто шукали, щоб справді знайти і відчинити саме ті двері, свої двері.

Ми звикли дивитись на таких людей з повагою, наділяти їх величезною кількістю чеснот і заслуг, сприймати їх як класиків, як щось непохитне, монументальне, величне. А ця книга дає можливість відкрити для себе ці гучні імена по-новому і дізнатись більше про їхні зухвалі молоді роки. Роки, які були сповнені пригод: коли кумедних, коли зухвалих, коли сумних. Розповіді у книзі доповнюються ілюстраціями, які кепкують з геніїв або оживляють їхні закам’янілі, і такі звичні нам образи.

   Кожен текст містить розповідь про те, як і чому ці люди залишили по собі слід в історії: винаходи, наукові відкриття, участь у вирішальних битвах, великі романи, культові фільми, пісні та знамениті полотна. Але… Бездоганних прикладів життєвого шляху читач тут не знайде. Часто вирішальну роль відігравала випадковість. І треба було народитися саме тоді або саме у тому середовищі, де і мала б розквітнути обдарованість того чи іншого героя цієї книжки. Життя і життєві шляхи героїв книги не є прикладом чи зразком для наслідування. Але вони є прикладом того, що треба вірити в себе, шукати себе, не здаватися і знаходити!!! А раптом такого поняття як «змарнований час» просто не існує?!

   То ж відкривайте для себе гучні імена по-новому і дізнавайтесь більше про їхні зухвалі молоді роки…

   Пуї, Жан-Бернар.   Енциклопедія неуків, бунтівників та інших геніїв / Ж. Пуї ; іл. Серж Блох ; ідея Анн Бланшар ; пер з фр. Павла Мигаля. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2019. - 144с.