Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < червня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

«Колесо життя»

Журнал-тренінг для тих, хто бажає досягнути успіху і готовий діяти!

Усі номери журналу – тематичні, але у кожному ви знайдете рекомендації психологів, дієві методики особистісного зростання, мотиваційні статті, матеріали, які допоможуть розвиткові особистості, підказки як будувати сім'ю і кар'єру.

Зображення000451№ 1 за 2020 рік
2020-й рік відкривається темою «Пульс серця. Зародження». Перший номер журналу розповідає про те, як правильно закласти основи для нового життєвого циклу, адже, за східним календарем, цього року почався новий 12-річний життєвий цикл.
Рубрика «Сенси» представляє роздуми про Різдво і народження дітей та про те, чому вони можуть навчити дорослих; розповідь проповідника про те, як розрізнити бажання душі і серця і те, що нав'язує сучасне суспільство, а також найцікавіші уривки з інтерв'ю винахідника Ніколи Тесли (1899 р.), у якому він ділиться своїми думками про закони Всесвіту та природу Світла.
Психологи, коучі, письменник, культуролог, художник у рубриці «Дискусія» з'ясовували, що ж впливає на етичне, культурне народження людини та її становлення.
У рубриці «Натхнення» художник Феодосій Гуменюк розповідає про митарства українських художників за радянських часів та про свою серію історичних картин, присвячену гетьманам України; композитор і піаніст Дмитро Красноухов ділиться роздумами про те, як народжується музика і впливає на людей. А письменник Любко Дереш поділився психологічними техніками, які допоможуть втілити в життя мрію про письменництво кожному, у кого є бажання писати.
Рубрика «Практикум» навчить умінню усвідомлювати та відпускати травми з минулого, адже все, що відбувається з нами сьогодні – наслідки того, що відбувалось колись. Розкриє і те, наскільки важливим є вміння покинути світ власних ілюзій та очікувань та навчитись сприймати реально себе, інших людей, світ навколо. Познайомить також із бойовим мистецтвом сикхів – Гаткою.

Зображення452№ 2 за 2020 рік
Номер присвячений темі Довіри.
Видавець журналу Інесса Кравченко ділиться думками, як навчитись довіряти і бачити в людях хороше через довіру до Бога.
Філософ, публіцист, автор книг «Чарунки долі» та «Феноменологія досвіду» Вахтанг Кебуладзе розповідає як подолати недовіру, залишену нам у спадок з радянських часів, коли довіряти комусь було небезпечним; як українцям заважає ще одна риса – бажання побідкатись; звідки на Майдані 2013-2014 років виникла така беззаперечна довіра між людьми; чому одна з найважливіших реформ, які відбулися в Україні – це реформа, пов'язана із виникненням ОСББ, адже об'єднання мешканців одного будинку – це також велика школа довіри.
Рубрика «Практикум» вчить слухати себе та слідувати за своєю інтуїцією, як прислухатися до власного тіла та його сигналів, як віднайти баланс між довірою та контролем, адже, намагаючись все контролювати, людина отримує перенапруження, зовнішні та внутрішні конфлікти.

Зображення453№ 3 за 2020 рік
Номер присвячений темі пошуку людиною свого Покликання.
«Хто я? Навіщо народився? Яке моє призначення на цій Землі?» - питання, які рано чи пізно ставить перед собою будь-яка людина.
Тож, у цьому номері журналу ви дізнаєтесь про хибні уявлення про покликання. Про те, що усвідомлення свого Шляху розкривається лише перед дорослою людиною, причому мова йде не про вік, а внутрішню зрілість, яка до когось приходить у 20 років, а до когось – ніколи.
Отримаєте багато практичних порад про те, як важливо батькам роздивитись у дитині її унікальний талант і здібності, не придушуючи дитячу душу власними досвідом і установкою «Я краще знаю!», а також як молоді обрати майбутню професію, яка надихатиме і приноситиме задоволення, а не тому, що вона модна, так хочуть батьки чи «за компанію».
Дізнаєтесь також - як призначення людини визначається у ведичній системі та китайській астрології і здійсните заочну подорож на Ладакх, або Малий Тибет.

Також ви можете завітати на сайт журналу
https://koleso-gizni.com.ua/zhurnal_trening/

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2019 року

Детальніше...

 

Нові книги у бібліотеці

Прочитай! Це цікаво!

Промови що змінили світ

Маккалоу

Лібер

Зображення Бейлі

сайп