Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Роджер Сайп.

Розвиток мозку. Як читати швидше, запам’ятовувати краще та досягати мети

Почну з твердження. Люди не задіюють увесь свій потенціал. Але при цьому майже всі (й, безумовно, ті, хто читатиме цю книжку) хочуть суттєво поліпшити свої результати. Вони прагнуть зростати, процвітати і мати величезний вплив, але більшу частину свого Богом даного потенціалу просто не використовують. Чому? А мабуть тому, що більшість людей хоче мати якийсь чудодійний засіб, чудодійний інструмент, який в один прекрасний момент опиниться у них в руках і який допоможе їм стати кращими, ліпшими, розумнішими. Така собі «чарівна пігулка». Але ж такої просто не існує. Адже для того, щоб чогось досягти, треба докласти зусиль. Щоб мати гарне тіло, ми качаємо м’язи. І маємо результат. А мозок?? Чи качаємо ми мозок?? Це ж наш найголовніший «мяз».Тренування мозку здатне привести до успіху практично в будь-якій сфері життя: професійній, фінансовій, родинній, громадській тощо.

І тренажером для мозку є ось ця книга. Без чудозасобів, без спрощення, але з основоположними навичками та фундаментальними істинами, які є навколо нас вже багато років, однак досі у житті більшості людей не діють. Хоча ці навички захопливо засвоювати, цікаво вивчати та неймовірно легко застосовувати.

Потроєння спроможності запам’ятовувати інформацію??!!

        Читання у два, три чи навіть чотири рази швидше, ніж раніше??!!

          Окреслення цілей, які самі підштовхують до своєї реалізації??!!

          Досягнення всього насправді важливого без марнування часу??!!

          Можливо чи неможливо?? Чудо?? Диво?? А от і ні. Все можливо!! Все працює!! Це основи, які може (якщо, звісно, захоче) опанувати читач цієї книжки. Наберіться хоробрості, повірте в те, що ви здатні робити дивовижні речі. Прокачайте свій мозок – прокачайте себе!!!

 

   Сайп, Роджер. Розвиток мозку : як читати швидше, запам'ятовувати краще та досягати мети / Р. Сайп ; пер. з англ. Я. Лебеденка. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 240с.