Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Гейзен Роберт М. Історія Землі. Від зіркового пилу до живої планети

Зміни не за горами;

нехай тобі стане

мудрості та наснаги

пристосуватися

до них

   Це книга-мандрівка. Мандрівка історією Землі. Мандрівка довжиною у 4,5 мільярди років. Книга про походження Землі, про зародження життя. Думаю, ніхто не сперечатиметься з тим, що наш світ надзвичайний: Земля – це єдина планета, де існують океани, збагачена киснем атмосфера та життя. Протягом століть тисячі науковців досліджували рідну планету та розмірковували про неї. Вони намагались відповісти на питання: як утворилася Земля, як вона рухається у небесній сфері, з чого складається і як влаштована. Але понад усе вчені бажали дізнатися, як еволюціонувала наша планета, як тут утворилося життя.

   Чи завжди наша планета була такою, якою ми знаємо її сьогодні? Професор Гейзен хоче показати, якою була Земля мільйони років тому. Це історія змін, глобальних і закономірних, від ядра й аж до верхніх шарів атмосфери. Виникнення Всесвіту, поява перших хімічних елементів, зірок, формування Сонячної системи, утворення Землі, зародження життя, мінералогічний вибух, рух цілих континентів, трансформація великих гірських хребтів, зміна ландшафтів під впливом метеоритів і вулканічних вивержень – дивовижна історія минулого нашої блакитної планети. Захоплива, яскрава, переконлива…

   P.S.Наша Земля завжди була і надалі буде планетою змін. Змінюється клімат, рівень моря, характер дощів та вітрів, розподіл життя на суходолі та в морях. Людство не здатне зупинити глобальні зміни. Щоб люди не робили, вони не зможуть знищити життя на Землі і зупинити еволюцію. Щоб люди не робили, Земля й надалі лишатиметься різнобарвним живим світом!! А от сама людина, сам людський рід перебуває у найстрашнішій зоні ризику. Життя триватиме, а от чи з нами чи без нас, то це вже залежить від нас і наших дій. І от над цим людям варто замислитися!

   Гейзен, Роберт М. Історія Землі : від зіркового пилу до живої планети / Роберт М. Гейзен ; пер. з англ. Марії Кравцової. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 287с.