Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < листопада 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

ПРЕТЕНДЕНТИ НА СИМОНЕНКІВСЬКУ ПРЕМІЮ 2020 РОКУ

Конкурсна комісія розглянула подані твори й допустила до участі в конкурсі таких авторів:

У номінації «За кращу першу поетичну збірку»

Дружинович (Новосад) Лідію, поетесу (м. Луцьк), за збірку поезій «Тісно звукам у слові».

Мальовану Юлію, поетесу (м. Хмельницький), за збірку поезій «Пряні вірші».

Мариноху-Стеценко Надію, поетесу (м. Прилуки Чернігівської обл.), за збірку поезій «Таємниця твого всесвіту».

Попіль Дарину, поетесу (м. Львів), за збірку поезій «Сезони слів».

Рудого Федора, поета (м. Бровари Київської обл.), за збірку віршів «Після осені».
Судус Юлію, поетесу (м. Івано-Франківськ), за збірку поезій «О пів на сонце».
Шийчука Андрія, поета (м. Київ), за збірку віршів «Кахлі».

У номінації «За кращий художній твір»

Бережко-Камінську Юлію, поетесу (м. Київ), за книгу поезій «Пошепки і вголос».

Бреславську Світлану, прозаїка (м. Івано-Франківськ), за збірку новел «Всі фаворитки короля».
Бунчука Бориса, поета (м. Чернівці), за збірку поезій «Чернівецькі елегії».

Вєтрова Олександра, прозаїка (м. Кам’янка Черкаської обл.), за історико-документальний роман «На скрижалях історії».

Гернуна (Гайворона) Івана, поета (М. Київ), за поему «Наутілус».
Євтушка Олександра, прозаїка (м. Тернопіль), за повість «Чорний солдатик».

Єршова-Холодного Юрія, поета (м. Запоріжжя), за драматичну поему «Народе необачний».
Іськову-Миклащук Олену, поетесу (с. Вербівці Хмельницької обл.), за книгу поезій «Світло на дні бліндажа».

Кичинського Анатолія, поета (м. Херсон), за книгу поезій «Сотворіння цвіту».
Кіс Ольгу, драматурга (м. Львів), за книгу «П’єси».
Курташ-Карп Юлію, поетесу (м. Львів), за книгу поезій «Орбіти уразливих візій».
Мацикура Володимира, поета (м. Тернопіль), за книгу поезій «Скриня».
Павленка Миколу, прозаїка (м. Київ), за дилогію «Холодноярські тризуби, абоПригоди Якоба Штофке в Україні» та «Хочу спокою, світла, миру і добра»
Палійчука Олексу, поета (м. Київ), за книгу «Нас кличуть зорі».

Скорика Михайла, письменника (м. Дніпро), за книгу «Сергій Жигалко. Зона непам’яти: приречений повернутися».

Слюсаревського Миколу, поета (м. Київ), за книгу поезій «Жива мішень».

Смика Олександра, поета (м. Тернопіль), за книгу поезій «Неоголошена війна».
Тому Леоніда, поета (м. Балаклія Харківської обл.), за книгу поезій «Леоніди».