Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

boktreyler.JPGВсеукраїнський конкурс буктрейлерів

„Оживають  герої на екрані у рекламі” (2013)

З березня по жовтень 2013 р. Державна бібліотека України для юнацтва проводила Всеукраїнський конкурс буктрейлерів „Оживають герої на екрані у рекламі”.

Мета конкурсу – популяризація книги та читання серед молоді України шляхом створення буктрейлерів, активізація і стимулювання творчої ініціативи бібліотекарів, впровадження інноваційних форм у роботу бібліотек України, виявлення нових можливостей участі бібліотек в телекомунікаційних проектах.

Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка при підтримці управління культури обласної державної адміністрації організувала проведення обласного туру Конкурсу.

В обласному турі взяли участь 19 ЦБС області, які надіслали на Конкурс 29 буктрейлерів. Згідно Положення до участі у Конкурсі допущено 25 робіт.

Журі визначило переможців та дипломантів обласного туру Конкурсу:

І місце - буктрейлер за книгою С. Талан „Коли ти поруч”. (Шполянська ЦРБ. Автори: Душко Ю.Ф., Дуженко С.М., Іщенко В.В., Каландирець В.П.)

ІІ місце - буктрейлер за книгою „Оксамитовий перевертень” Наталки та Олександра Шевченків. (Канівська міська бібліотека ім. Т.Г.Шевченка. Автор Кураченко О.Г.)

ІІІ місце - буктрейлери: за книгою „Енеїда” І.Котляревського. (Смілянська міська центральна бібліотека ім. О.Журливої); за книгою С.Кримовської „Світ…ло…тінь”. (Уманська міська центральна бібліотека. Автор Чупряк Л.А.).

Дипломанти:

- за книгою Володимира Лиса „Маска”, Черкаського районного організаційно-методичного центру бібліотечної та краєзнавчої роботи (автори: Шульга О.В., Гріщенко Л.В., Гріщенко О.Ю.)

- за книгою Люко Дашвар „Молоко з кров’ю”, Черкаської центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки (автор Соколенко В.В.)

- за книгою Ліни Костенко „Ріка Геракліта”, Чигиринської районної центральної бібліотеки (автор Стусенко О.М.).

Роботи, що посіли І-ІІІ місця, надіслані до Державної бібліотеки України для юнацтва для участі у ІІ Всеукраїнському турі Конкурсу буктрейлерів.

Від Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу надіслані буктрейлери :

– за книгою Тараса Шевченка ,,Я так її, я так люблю…” (автор Волощенко Н.)

– за книгою Мирослава  Дочинця ,,Криничар” (автори: Степіка О., Фоменко Є.)

– за книгою Олени Гусейнової ,,Відкритий райдер” (автор Бартош Н.).

Переможцями Всеукраїнського  конкурсу ,,Оживають герої на екрані у рекламі” від Черкащини стали буктрейлери:

– за книгою Тараса Шевченка ,,Я так її, я так люблю…” (ОБЮ ім. В. Симоненка) – ІІ місце

– за книгою  Світлани Талан ,,Коли ти поруч”  (Шполянська ЦРБ) – спеціальний приз від Книжкового Клубу ,,Клуб Сімейного Дозвілля”.