Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

baner m

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2010 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

Vasil Simonenko. Z matіryu na samotі

ВасильСимоненко. З матір’ю на самоті…: кн. закладка / КЗ „Обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. Н.Сім’яниста.-Черкаси, 2010.-Буклет.-(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Бібліографію до теми подано трьома блоками: матеріали про Г.Ф.Щербань-Симоненко; вірші В.Симоненка про матір; характеристика образу матері у творах поета.

Матеріали розміщено в зворотній хронології. 

Текст

Vasil Sirmonenko


 

ВасильСимоненко на сторінках твого підручника: кн. закладка / КЗ „Обл.б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. Н.Сім’яниста.-Черкаси, 2010.-Буклет.-(Постаті у дзеркалі бібліографії).

До пропонованого списку включено твори Василя Симоненка, які вивчаються в школах за навчальною програмою з української літератури.

Твори поета подаються у зворотно-хронологічному порядку, в межах року – за алфавітом. Згруповані вони у три блоки: окремо видані книги, твори вміщені в збірниках та хрестоматіях, твори у періодичних виданнях.

Критичні та методичні матеріали подаються окремо і мають хронологічні рамки: 2000-2009 рр.

Бібліографічний список базується на матеріалах, які є у фондах бібліотеки, і може бути використаний учителями й викладачами, учнями та студентами при вивченні курсу „Літературне краєзнавство”.

Текст

Відкриваючи двері театру: пам’ятка / КЗ „Обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР. – [Черкаси, 2010]. – Листівка.

Divovsvіt slova і penzlya. Valentini Kuzmenko-Voloshino  

Дивосвіт слова і пензля Валентини Кузьменко-Волошиної: біобібліогр. нарис / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт. літературозн. нарису В.Т.Поліщук; авт.-упоряд. Н.М.Філахтова.-Черкаси: Б.в.,2010.-40 с.- (Лауреати обл. літ. премії ім. В.Симоненка; вип. 11).

Біобібліографічний нарис„Дивосвіт слова і пензля Валентини Кузьменко-Волошиної” із циклу „Лауреати обласної літературної премії імені Василя Симоненка” інформує про книги, статті та мистецькі твори, автором яких є лауреат премії 2009 року В.Ф.Кузьменко-Волошина, а також містить матеріали про її літературну та мистецьку творчість.

Видання анотоване, розраховане на бібліотечних працівників, учнівську та студентську молодь, вчителів, викладачів, шанувальників творчості В.Кузьменко-Волошиної.

Текст

Дистанційна освіта – крок у майбутнє: бібліогр. дайджест для молоді / авт.-уклад. Т.Л.Карахім; редаг. Н.М.Філахтова; КЗ „Обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка. – Черкаси: Б.в., 2010. – 12 с. 

Дослідниця землі Чорнобаївської. Марія Приліпко: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. О.Забєліна.-Черкаси, 2010.-Буклет.-(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Персональний бібліографічний список із серії „Постаті у дзеркалі бібліографії” присвячений М.В.Приліпко, досвідченому педагогу і невтомному краєзнавцю.

Біобібліовебліографічний список включає книги М.В.Приліпко і найважливіші статті з періодичних видань, а також публікації про неї та повідомлення в Інтернеті.

Джерела розміщені в зворотній хронології.

Пропоновані матеріали можуть бути використані при вивченні курсу „Історичне краєзнавство”.

Laureat iz Donetskykh stepiv. Mykola Tyutyunnyk    

Лауреат із донецьких степів. Микола Тютюнник: біобібліогр. нарис / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка”; Черкас. обл. ради; авт.-укладач Н.М.Філахтова; авт. вст. ст. Л.Стрельник. - Черкаси: Б.в., 2010. – 32с. – (Лауреати обл. літ. премії ім. В.Симоненка; вип. 12)

Біобібліографічний нарис „Лауреатіз донецьких степів. Микола Тютюнник” із циклу   „Лауреати обласної літературної премії імені Василя Симоненка” інформує про книги та твори у збірниках та періодичних виданнях, автором яких є Лауреат премії 2009 року Микола Григорович Тютюнник, а також містить матеріали про його творчість.

Видання анотоване, розраховане на бібліотечних працівників, учнівську та студентську молодь, вчителів, викладачів та всіх шанувальників української літератури.

Текст

Лицар танцю. Василь Авраменко: кн. закладка / КЗ „Обл.б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. Г.Бондаренко.-Черкаси, 2010.-Буклет-(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Персональна пам’ятка знайомить з людиною незвичайної та яскравої долі, талановитим хореографом, палким патріотом України В.К.Авраменком.

До списку побудованого в зворотній хронології, включено найважливіші документи з фондів обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка, а також Інтернет-джерела.

Молодіжні субкультури: вебліогр. путівник / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт.-уклад. Т.Л.Карахім.–Черкаси: Б.в., 2010.– 16 с.

Даний путівник допоможе молодим людям отримати уявлення про роль і місце певних молодіжних субкультур в суспільстві, з’ясувати істинність пропагованих ними ідеалів.

Pershyy Symon.laureat Fedir Morhun  

Перший Симоненківський лауреат. Федір Моргун: кн. закладка / КЗ „Обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. Г.Бондаренко; ред. О.Забєліна.-Черкаси, 2010.-Буклет.-(постаті у дзеркалі бібліографії).

Книжкова закладка із серії „Постаті у дзеркалі бібліографії” продовжує знайомство з видатними краянами, присвячена українському поетові, публіцистові, перекладачеві Ф.О.Моргуну.

До пропонованого списку, побудованого в зворотній хронології, включено твори Ф.О.Моргуна, що вийшли окремими книгами та вміщені в періодичних виданнях і збірниках, переклади творів казахських авторів, а також публікації про його життя і творчість з фондів обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка. 

Текст

Побачення зі світом: зелений туризм: бібліогр. путівник /КЗ "Обл. б-ка для юнацтва ім. В. Симоненка" ЧОР; авт.-уклад. Т.Л.Карахім.-Черкаси, 2010.-8с.

Просвітницька місія публічної бібліотеки як фактор розвитку екологічної культури юнацтва: поради бібліотекарю / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт. Н.М.Філахтова; обл.організація Всеукр. Еколог.Ліги.-Черкаси:Б.в.,2010.-13 с.

В даному матеріалі надаються поради бібліотечним працівникам з організації роботи по екологічній просвіті молоді.

Свято, що гуртує покоління: рек. список / КЗ „Обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. О.Забєліна.-Черкаси,2010.-Буклет.

До бібліографічного списку, складеного за абеткою, включено найважливіші книги і статті, що надійшли до фондів обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка впродовж 2006-2010 рр., про події Великої Вітчизняної війни на території області, внесок черкащан у Велику Перемогу та вшанування пам’яті загиблих героїв.

Пропоновані матеріали можуть бути використані учителями й викладачами, учнями та студентами при вивченні курсу „Історичне краєзнавство”.

Symonenkiana u fondakh biblioteky  

Симоненкіана у фондах бібліотеки: радіоогляд „Син мужицький. Золоте коріння”. Василь Симоненко” / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; автор Н.Філахтова. – Черкаси: Б.в., 2010. – 24 с. 

Текст

 

 
Image1

Сім чудес Черкащини : вебліогр. путівник /КЗ «ОБЮ  ім. В. Симоненка» Черкас. обл. ради; авт.-уклад. Т. Л. Карахім. – Черкаси: Б.в., 2010. – 12 с.

Текст

„Син мужицький. Золоте коріння”. Василь Симоненко: радіоогляд Симоненкіани // КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; автор Н.Філахтова.–Черкаси: Б.в., 2010.– 24 с.

Радіоогляд „Син мужицький. Золоте коріння”. Василь Симоненко, який прозвучав по обласному радіо в січні 2010 року напередодні відзначення 75-ї річниці з дня народження одного із найяскравіших шістдесятників – інформує про літературознавчі дослідження, спогади сучасних, поетичні й драматичні твори В.Симоненка, зібрані у фондах Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка.

Таїна слова Григорія Діхтяренка: бібліогр. список / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси: Б.в., 2010.–Букл.– (Постаті у дзеркалі б-фії).

Персональний бібліографічний список із серії „Постаті у дзеркалі бібліографії” запрошує до знайомства з літературним надбанням члена НСПУ, черкаського письменника Г.Ю.Діхтяренка.

Бібліовебліографія включає книги Г.Ю.Діхтяренка, вірші та статті, опубліковані в періодичних виданнях, матеріали про письменника, а також Інтернет-повідомлення.

Джерела розміщені у зворотній хронології.

Список має рекомендаційний характер, базується на фондах обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка і може бути використаний при вивченні курсу „Літературне краєзнавство”.

Тероризм – загроза людству № 1: бібліогр. дайджест / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт.-уклад.: Т.Л.Карахім, Н.М.Філахтова. –Черкаси: Б.в., 2010.– 16 с.

Бібліографічний дайджест „Тероризм – загроза людству № 1” інформує про книги, статті з періодичних видань, інтернет-ресурси, що побачили світ у 2005-2010 роках і є в фондах Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка.

Видання адресоване учнівській та студентській молоді, бібліотечним працівникам, викладачам навчальних закладів і допоможе зайняти активну громадську позицію.

Царство квітів Катерини Білокур: персон. пам’ятка / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. М.Доля. – Черкаси: Б.в., 2010. – Буклет. – (Постаті у дзералі бібліографії).

 

 

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2018 року

Детальніше...

 

Нові книги подаровані Віктором Альтфедером

Маніфест тих,
хто прожили
чверть життя:
двадцятирічні про те,
хто вони

Переможець конкурсу
«Напишіть про мене книжку!»

viter zpid soncia

Путівник підлітка
до успіху

 

 

Книжковий калейдоскоп Черкащини

Вірші

з війни

IMG 0413

Детальніше