Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17Social Icons by Dreamstale 22  

baner m

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2010 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

Vasil Simonenko. Z matіryu na samotі

ВасильСимоненко. З матір’ю на самоті…: кн. закладка / КЗ „Обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. Н.Сім’яниста.-Черкаси, 2010.-Буклет.-(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Бібліографію до теми подано трьома блоками: матеріали про Г.Ф.Щербань-Симоненко; вірші В.Симоненка про матір; характеристика образу матері у творах поета.

Матеріали розміщено в зворотній хронології. 

Текст

Vasil Sirmonenko


 

ВасильСимоненко на сторінках твого підручника: кн. закладка / КЗ „Обл.б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. Н.Сім’яниста.-Черкаси, 2010.-Буклет.-(Постаті у дзеркалі бібліографії).

До пропонованого списку включено твори Василя Симоненка, які вивчаються в школах за навчальною програмою з української літератури.

Твори поета подаються у зворотно-хронологічному порядку, в межах року – за алфавітом. Згруповані вони у три блоки: окремо видані книги, твори вміщені в збірниках та хрестоматіях, твори у періодичних виданнях.

Критичні та методичні матеріали подаються окремо і мають хронологічні рамки: 2000-2009 рр.

Бібліографічний список базується на матеріалах, які є у фондах бібліотеки, і може бути використаний учителями й викладачами, учнями та студентами при вивченні курсу „Літературне краєзнавство”.

Текст

Відкриваючи двері театру: пам’ятка / КЗ „Обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР. – [Черкаси, 2010]. – Листівка.

Divovsvіt slova і penzlya. Valentini Kuzmenko-Voloshino  

Дивосвіт слова і пензля Валентини Кузьменко-Волошиної: біобібліогр. нарис / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт. літературозн. нарису В.Т.Поліщук; авт.-упоряд. Н.М.Філахтова.-Черкаси: Б.в.,2010.-40 с.- (Лауреати обл. літ. премії ім. В.Симоненка; вип. 11).

Біобібліографічний нарис„Дивосвіт слова і пензля Валентини Кузьменко-Волошиної” із циклу „Лауреати обласної літературної премії імені Василя Симоненка” інформує про книги, статті та мистецькі твори, автором яких є лауреат премії 2009 року В.Ф.Кузьменко-Волошина, а також містить матеріали про її літературну та мистецьку творчість.

Видання анотоване, розраховане на бібліотечних працівників, учнівську та студентську молодь, вчителів, викладачів, шанувальників творчості В.Кузьменко-Волошиної.

Текст

Дистанційна освіта – крок у майбутнє: бібліогр. дайджест для молоді / авт.-уклад. Т.Л.Карахім; редаг. Н.М.Філахтова; КЗ „Обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка. – Черкаси: Б.в., 2010. – 12 с. 

Дослідниця землі Чорнобаївської. Марія Приліпко: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. О.Забєліна.-Черкаси, 2010.-Буклет.-(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Персональний бібліографічний список із серії „Постаті у дзеркалі бібліографії” присвячений М.В.Приліпко, досвідченому педагогу і невтомному краєзнавцю.

Біобібліовебліографічний список включає книги М.В.Приліпко і найважливіші статті з періодичних видань, а також публікації про неї та повідомлення в Інтернеті.

Джерела розміщені в зворотній хронології.

Пропоновані матеріали можуть бути використані при вивченні курсу „Історичне краєзнавство”.

Laureat iz Donetskykh stepiv. Mykola Tyutyunnyk    

Лауреат із донецьких степів. Микола Тютюнник: біобібліогр. нарис / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка”; Черкас. обл. ради; авт.-укладач Н.М.Філахтова; авт. вст. ст. Л.Стрельник. - Черкаси: Б.в., 2010. – 32с. – (Лауреати обл. літ. премії ім. В.Симоненка; вип. 12)

Біобібліографічний нарис „Лауреатіз донецьких степів. Микола Тютюнник” із циклу   „Лауреати обласної літературної премії імені Василя Симоненка” інформує про книги та твори у збірниках та періодичних виданнях, автором яких є Лауреат премії 2009 року Микола Григорович Тютюнник, а також містить матеріали про його творчість.

Видання анотоване, розраховане на бібліотечних працівників, учнівську та студентську молодь, вчителів, викладачів та всіх шанувальників української літератури.

Текст

Лицар танцю. Василь Авраменко: кн. закладка / КЗ „Обл.б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. Г.Бондаренко.-Черкаси, 2010.-Буклет-(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Персональна пам’ятка знайомить з людиною незвичайної та яскравої долі, талановитим хореографом, палким патріотом України В.К.Авраменком.

До списку побудованого в зворотній хронології, включено найважливіші документи з фондів обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка, а також Інтернет-джерела.

Молодіжні субкультури: вебліогр. путівник / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт.-уклад. Т.Л.Карахім.–Черкаси: Б.в., 2010.– 16 с.

Даний путівник допоможе молодим людям отримати уявлення про роль і місце певних молодіжних субкультур в суспільстві, з’ясувати істинність пропагованих ними ідеалів.

Pershyy Symon.laureat Fedir Morhun  

Перший Симоненківський лауреат. Федір Моргун: кн. закладка / КЗ „Обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. Г.Бондаренко; ред. О.Забєліна.-Черкаси, 2010.-Буклет.-(постаті у дзеркалі бібліографії).

Книжкова закладка із серії „Постаті у дзеркалі бібліографії” продовжує знайомство з видатними краянами, присвячена українському поетові, публіцистові, перекладачеві Ф.О.Моргуну.

До пропонованого списку, побудованого в зворотній хронології, включено твори Ф.О.Моргуна, що вийшли окремими книгами та вміщені в періодичних виданнях і збірниках, переклади творів казахських авторів, а також публікації про його життя і творчість з фондів обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка. 

Текст

Побачення зі світом: зелений туризм: бібліогр. путівник /КЗ "Обл. б-ка для юнацтва ім. В. Симоненка" ЧОР; авт.-уклад. Т.Л.Карахім.-Черкаси, 2010.-8с.

Просвітницька місія публічної бібліотеки як фактор розвитку екологічної культури юнацтва: поради бібліотекарю / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт. Н.М.Філахтова; обл.організація Всеукр. Еколог.Ліги.-Черкаси:Б.в.,2010.-13 с.

В даному матеріалі надаються поради бібліотечним працівникам з організації роботи по екологічній просвіті молоді.

Свято, що гуртує покоління: рек. список / КЗ „Обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. О.Забєліна.-Черкаси,2010.-Буклет.

До бібліографічного списку, складеного за абеткою, включено найважливіші книги і статті, що надійшли до фондів обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка впродовж 2006-2010 рр., про події Великої Вітчизняної війни на території області, внесок черкащан у Велику Перемогу та вшанування пам’яті загиблих героїв.

Пропоновані матеріали можуть бути використані учителями й викладачами, учнями та студентами при вивченні курсу „Історичне краєзнавство”.

Symonenkiana u fondakh biblioteky  

Симоненкіана у фондах бібліотеки: радіоогляд „Син мужицький. Золоте коріння”. Василь Симоненко” / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; автор Н.Філахтова. – Черкаси: Б.в., 2010. – 24 с. 

Текст

 

 
Image1

Сім чудес Черкащини : вебліогр. путівник /КЗ «ОБЮ  ім. В. Симоненка» Черкас. обл. ради; авт.-уклад. Т. Л. Карахім. – Черкаси: Б.в., 2010. – 12 с.

Текст

„Син мужицький. Золоте коріння”. Василь Симоненко: радіоогляд Симоненкіани // КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; автор Н.Філахтова.–Черкаси: Б.в., 2010.– 24 с.

Радіоогляд „Син мужицький. Золоте коріння”. Василь Симоненко, який прозвучав по обласному радіо в січні 2010 року напередодні відзначення 75-ї річниці з дня народження одного із найяскравіших шістдесятників – інформує про літературознавчі дослідження, спогади сучасних, поетичні й драматичні твори В.Симоненка, зібрані у фондах Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка.

Таїна слова Григорія Діхтяренка: бібліогр. список / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси: Б.в., 2010.–Букл.– (Постаті у дзеркалі б-фії).

Персональний бібліографічний список із серії „Постаті у дзеркалі бібліографії” запрошує до знайомства з літературним надбанням члена НСПУ, черкаського письменника Г.Ю.Діхтяренка.

Бібліовебліографія включає книги Г.Ю.Діхтяренка, вірші та статті, опубліковані в періодичних виданнях, матеріали про письменника, а також Інтернет-повідомлення.

Джерела розміщені у зворотній хронології.

Список має рекомендаційний характер, базується на фондах обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка і може бути використаний при вивченні курсу „Літературне краєзнавство”.

Тероризм – загроза людству № 1: бібліогр. дайджест / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт.-уклад.: Т.Л.Карахім, Н.М.Філахтова. –Черкаси: Б.в., 2010.– 16 с.

Бібліографічний дайджест „Тероризм – загроза людству № 1” інформує про книги, статті з періодичних видань, інтернет-ресурси, що побачили світ у 2005-2010 роках і є в фондах Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка.

Видання адресоване учнівській та студентській молоді, бібліотечним працівникам, викладачам навчальних закладів і допоможе зайняти активну громадську позицію.

Царство квітів Катерини Білокур: персон. пам’ятка / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. М.Доля. – Черкаси: Б.в., 2010. – Буклет. – (Постаті у дзералі бібліографії).

 

 

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

Нові книги подаровані Віктором Альтфедером

Як виховати молодь,
яка змінить світ

in main

Переможець конкурсу
«Напишіть про мене книжку!»

viter zpid soncia

Путівник підлітка
до успіху

 

 

Книжковий

калейдоскоп

Черкащини

Вірші

з війни

IMG 0413

Детальніше