Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

baner m

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2010 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Берегиня рушникового дива. Світлана Китова: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. О.Забєліна.–Черкаси, 2009.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Книжкова закладка знайомить із визнаним авторитетним дослідником проблем народної культури, автором багатьох наукових розвідок, лауреатом обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича – С.А.Китовою.

До пропонованого списку, побудованого в зворотно-хронологічному порядку, включено наукові роботи Світлани Андріївни, що вийшли окремими книгами та вміщені в періодичних виданнях і збірниках, а також публікації про неї, які є у фондах обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка.

Із сузір’я шістдесятників. Василь Захарченко: біобібліогр. довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси,2009.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Біобібліографічна довідка запрошує до знайомства із творчістю члена НСПУ, лауреата Шевченківської премії, премій імені Андрія Головка, імені Юрія Яновського, імені Олекси Гірника „Українським дітям – українське слово”, імені Дмитра Нитченка письменника-патріота, письменника-гуманіста В.І.Захарченка.

Бібліографія має рекомендаційний характер і містить художні та публіцистичні твори В.І.Захарченка,що вийшли окремими книгами та вміщені в періодичних виданнях, а також публікації про нього, починаючи з 2000 року. З відображеними у довідці документами можна ознайомитися у відділах читальних залів та абонемента обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка.

Намагаюся серцем обнять цілий світ…”: Людмила Солончук: біобібліогр. довідка.–2-е вид. / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симо- ненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси,2009.–Буклет.–(Черкаські пись- менники – лауреати премій).

Даний випуск є 2-м виданням біобібліографічної довідки і може бути використаний при вивченні курсу „Літературне краєзнавство”.

З відображеними у довідці матеріалами можна ознайомитися у відділах обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка.

Перлини Києва – скарби України: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. О.Забєліна.–Черкаси, 2009.–Буклет.

Книжкова закладка знайомить з двома музеями, які відзначають цьогоріч ювілейні дати: Національним художнім музеєм України (110 років) і Київським музеєм західного та східного мистецтва (90 років від часу заснування).

До пропонованого списку, побудованого в зворотно-хронологічному порядку, включено книги, статті та найважливіші публікації з періодичних видань, які є у фондах обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка.

Пласт – це клас !: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; уклад. Г.Бондаренко.–Черкаси, 2009.–Буклет.

До списку, побудованого в зворотно-хронологічному порядку, включено найважливіші документи, в яких висвітлюється історія виникнення Пласту, його структура і діяльність. Запропоновані матеріали можна знайти у фондах Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка.

Поговоримо про толерантність: вебліобібліогр. посібник / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.Філахтова.–Черкаси, 2009.–16 с.

Подвижниця: Зінаїда Тарахан-Береза: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси, 2009.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Книжкова закладка присвячена З.П.Тарахан-Березі, заслуженому працівникові культури України, лауреату премії імені Володимира Вернадського, продовжує серію „Постаті у дзеркалі бібліографії”.

Ім’я З.Тарахан-Берези займає почесне місце в когорті подвижників, які своє життя, творчість присвятили вивченню, популяризації життєвого та творчого шляху Великого Кобзаря, збереженню святині українського народу – Шевченкової могили.

До бібліографії, що має рекомендаційний характер, включені дослідження З.Тарахан-Берези, що вийшли окремими книгами та вміщені в періодичних виданнях та збірниках, а також публікації про неї. Матеріал розміщено в зворотній хронології. З відображеними у закладці документами можна ознайомитися у відділах обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка.

Подорож із Гоголем Черкащиною у просторі і часі: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Г.М.Бонда- ренко.–Черкаси, 2009.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Пропонована книжкова закладка із серії „Постаті у дзеркалі бібліографії” присвячена великому письменнику Миколі Васильовичу Гоголю.

Гоголь і Черкащина – цікава, але ще малодосліджена сторінка літературної географії області.

До пропонованого списку включені твори Миколи Гоголя, пов’язані з Черкащиною, матеріалами про перебування письменника у нашому краї та роботи вчених і літераторів, уродженців Черкащини, про його творчість.

Даний випуск може бути використаний при вивченні курсу „Літературне краєзнавство”.

Сміхотерапія від Володимира Ткаченка: біобібліогр.довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт. уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси, 2009.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Біобібліографічна довідка із серії „Черкаські письменники – лауреати премій”, присвячена письменнику-гумористу із Сміли В.Т.Ткаченку.

З відображеними у довідці матеріалами можна ознайомитися у відділах обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка.

Даний випуск може бути використаний при вивченні курсу „Літературне краєзнавство”.

Сучасне українське письменство: вебліогр. список / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт. уклад. Т.Л.Карахім; Н.М.Філахтова.–Черкаси, 2009.–Буклет.

Сучасна українська література дуже цікава і неоднозначна: оригінальна і нетрадиційна, лірична і епатажна,акцентована на змісті й формалістська. Ця література твориться саме тепер, і ми, є свідками її народження.

Література сьогодення формує молоду людину як особистість, здатну самостійно здобувати інформацію, поновлювати її, корегувати та інтерпретувати протягом усього життя.

Вебліографічний список знайомить із найпопулярнішими сайтами, що надають інформацію з питань сучасного українського письменства.

Toykhto istynu shukaye v slovi  

Той, хто істину шукає в слові. Валерій Кикоть: біобібліогр. нарис / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт. уклад. Н.Філахтова.–Черкаси, 2009.–44 с.–(Лауреати обл. літ. премії імені Василя Симоненка. Вип. 10).

Біобібліографічний нарис із циклу „Лауреати обласної літературної премії імені Василя Симоненка” інформує про книги та статті, автором яких є лауреат премії 2009 року В.М.Кикоть, а також містить матеріали про літературну, перекладацьку, наукову діяльність Валерія Кикотя.

Текст

 
Uvichneni myti zhyttya. Vasyl Symonenko

Увічнені миті життя Василя Симоненка. Ігор Осадчий: біобібліогр. нарис / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси, 2009.–11 с.–(Лауреати обласної літературної премії імені Василя Симоненка. Вип. 9).

Біобібліографічний нарис представляє лауреата обласної літературної премії імені Василя Симоненка І.Ф.Осадчого.

Нарис, адресований широкому загалу читачів, молоді, краєзнавцям, вчителям, має рекомендаційний характер і включає описи документів із фондів бібліотеки.

Біобібліографічний нарис може бути використаний бібліотечними працівниками при підготовці краєзнавчих культурно-мистецьких заходів з метою популяризації творчості Василя Симоненка та Ігоря Осадчого.

Текст

Українська освіта: європейський вектор: [Болонський процес]: вебліогр. список / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Т.Л.Карахім; Н.М.Філахтова.–Черкаси, 2009.–Буклет.

З найважливіших сфер розвитку євроінтеграції є сфера вищої освіти, де вона набула форм Болонського процесу.

Вебліобібліографічний список знайомить з сайтами, що надають інформацію про Болонський процес.

Крім поданої інформації пропонується перелік друкованих видань з фондів обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка.

Фашизм: виклик людству: зустрічна довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Т.Л.Карахім; Н.М.Філахтова.–Черкаси, 2009.–12 с.

Довідка розкриває сутність „фашистського режиму”, його різновиди та вплив на всі сфери людського життя.

Пропонований список включає описи книг та найважливіших статей з періодичних питань, які знаходяться у фондах обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка, а також інформацію висвітлену на окремих сайтах.

Формула молодості: попул. бібліогр. покажч. про творч. та спорт. молодь Черкащини / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.Сім’яниста; ред. О.Забєліна.–Черкаси, 2009.–82 с.

Бібліографічний покажчик „Формула молодості” підготовлений в контексті проведення Року молодості в Україні (2009). Видання інформує про книги, брошури, статті з періодичних видань, що побачили світ за період із січня 1999 року по липень 2009 року і є у фондах Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка.

Матеріали бібліографічного посібника згруповані у три розділи: „Талант,помножений на любов до прекрасного (творча молодь)”, „Спритність, сила, грація плюс нестримна жага перемоги (спортивна молодь)”, „Креативність, ексклюзивність, екстремальність мінус бажання бути як усі (молодіжні субкультури)”.

Представлені джерела розміщені у зворотно-хронологічній послідовності. Література в бібліографічному покажчику частково анотована.

У підрозділі „Молодь пробує перо…” інформація подана трьома блоками: про літературно обдаровану молодь, загальні збірки творів молодих черкащан та їх персональні твори, які розміщені за алфавітом прізвищ.

Третій розділ покажчика, крім бібліографії, містить ще й вебліографічний список.

Для ефективнішого пошуку розроблено іменний покажчик.

Бібліографічний покажчик адресований учнівській, студентській молоді, викладачам навчальних закладів, бібліотечним працівникам та фахівцям, що опікуються проблемами молоді.

Художниця з сонячними очима. Марія Приймаченко: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Г.М.Бонда- ренко.–Черкаси,2009.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Книжкова закладка присвячена М.О.Приймаченко (Примаченко) продовжує цикл „Постаті у дзеркалі бібліографії”.

До пропонованого списку включено книги і статті про життя і творчість геніальної художниці, альбоми репродукцій її картин, які є у фондах бібліотеки.

Матеріал розміщено в зворотній хронології.

Черкаський пересмішник. Анатолій Горбівненко: біобібліогр. довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси, 2009.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Біобібліографічна довідка запрошує до знайомства із творчістю члена НСПУ, лауреата премії імені Леоніда Глібова А.Т.Горбівненка.

До бібліографії довідки, побудованої у зворотно-хронологічному порядку, включені твори А.Т.Горбівненка, що вийшли окремими книгами та вміщені в збірниках і періодичних виданнях, а також публікації про нього, що зберігаються у фондаї бібліотеки.

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2018 року

Детальніше...

 

Нові книги подаровані Віктором Альтфедером

Маніфест тих,
хто прожили
чверть життя:
двадцятирічні про те,
хто вони

Переможець конкурсу
«Напишіть про мене книжку!»

viter zpid soncia

Путівник підлітка
до успіху

 

 

Книжковий калейдоскоп Черкащини

Вірші

з війни

IMG 0413

Детальніше