Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

baner m

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2010 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Бібліотека – територія читання: [до 30-річчя ЧОБЮ ім. В.Симоненка] / Авт.-уклад.: О.Федоренко; Н.Філахтова; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка.–Черкаси: Видавець Чабаненко Ю.А.,2008–120 с.

Видання присвячене 30-річчю Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка. В ньому висвітлена діяльність колективу бібліотеки за весь період її існування. Заснована згідно з урядовим рішенням, юнацька бібліотека стала знаним інформаційним, культурним, освітнім та дозвіллєвим центром для молоді Черкаського краю.

В матеріалі представлені відгуки та привітання користувачів, партнерів, спонсорів та шанувальників бібліотеки, її структурний портрет, підбірка матеріалів „Бібліотеки Черкащини - юнацтву”.

Бібліографія видання складається з двох частин: „Видання ЧОБЮ імені Василя Симоненка” та „Література про діяльність бібліотеки”. Матеріали в розділах представлені у зворотно-хронологічному порядку, в межах року – за абеткою. Описи супроводжуються анотаціями, мають суцільну нумерацію.

Василь Симоненко на сторінках твого підручника: бібліогр. список / Авт.-уклад. Н.Сім’яниста; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Діалог з віками. Микола Негода: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. О.Забєліна.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

До пропонованого списку включено твори відомого черкаського письменника М.Т.Негоди, які є у фондах бібліотеки, та окремі публікації останніх років про його життя і діяльність.

  Doslіdnik Vіlnogo Kozatstva. Mikh. Іvanchenko

Дослідник Вільного Козацтва. Михайло Іванченко: біобібліогр. нарис / Авт. нарису В.Поліщук; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси,2008.–48 с.–(Лауреати обласної літературної премії імені Василя Симоненка).

Біобібліографічний нарис із циклу „Лауреати обласної літературної премії імені Василя Симоненка” інформує про книги, статті, рецензії, малюнки, автором яких є М.Г.Іванченко. Нарис містить матеріали про літературну, дослідницько-краєзнавчу та мистецьку творчість Михайла Іванченка.

Видання анотоване, розраховане на широке коло читачів.

Текст

 

Дослідник красного письменства. Володимир Поліщук: біобібліогр. довідка / Авт.-уклад. Н.Філахтова.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Бібліографія довідки базується на фондах обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка і має хронологічні рамки: 2003 – листопад 2008 р.

Твори В.Т. Поліщука представлені у зворотньо-хронологічному порядку, в межах року – за абеткою. Матеріали про В.Т.Поліщука подаються окремо в алфавітному порядку.

Життя вимага моє слово здіймати, як постріл, Борні за Вкраїну весь розум віддати й снагу”. Василь Дергач: біобібліогр. довідка / Авт.-уклад. Н.Філахтова; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка.–Черкаси,2008.–Буклет.

Біобібліографічна довідка запрошує до знайомства із творчістю письменника-патріота із м.Ватутіне В.О.Дергача та представляє його твори і матеріали про його творчість, видані в 2001-2008 роках.

„…круг себе я галактики відкрила”. Марина Павленко: біобібліогр. довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Біобібліографічна довідка представляє лауреата літературних конкурсів та премій письменницю з Умані Марину Павленко.

Кутюр’є книжкової справи. Віктор Олексенко: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. М.Доля.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Книжкова закладка пропонує знайомство із черкаським митцем Віктором Андрійовичем Олексенком.

До пропонованого списку включено статті про творчість митця та перелік графічних робіт, які містяться у книгах та періодичних виданнях фондів бібліотеки.

Майстер пензля і різця. Іван Фізер: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.Філахтова, О.Забєліна.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Книжкова закладка запрошує до знайомства із самобутнім українським митцем.

До пропонованого списку включено статті про творчість Івана Фізера, перелік репродукцій картин та фото скульптурних робіт із книг і періодичних видань, що є у фондах бібліотеки.

Молодіжна Арт-студія: робота з обдарованою молоддю юнацького сектору Золотоніської районної бібліотеки / Авт. Г.М.Безкровна; редаг. Н.М. Філахтової; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; Золотоніська рай. центр. бібл. система.–Черкаси,2008.–36 с.–(З досвіду роботи).

Намагаюся серцем обнять цілий світ…”. Людмила Солончук: біо- бібліогр. довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Біобібліографічна довідка представляє лауреата літературної премії ім. О.Олеся черкаську поетесу Людмилу Солончук.

Невідкладна правова допомога: вебліогр. список / Авт.-уклад. Т.Л.Карахім; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка.–Черкаси,2008.–Буклет.

Вебліографічний список знайомить із сайтами, що надають інформацію про права молоді.

Освіта за кордоном: вебліогр. список / Авт.-уклад. Т.Л.Карахім; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка.–Черкаси,2008.–Буклет.

Вебліографічний список знайомить із найпопулярнішими сайтами, що надають інформацію щодо освіти за кордоном.

Гуморист. Пародист. Дотепник. Іван Дубінін: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.Сім’яниста.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

До пропонованого списку включено збірки Івана Дубініна, літературні пародії, гуморески, надруковані в періодичній пресі та публікації про автора, які є у фондах бібліотеки.

Різні але рівні ?: (гендерні відмінності та гендерна рівність): рек. список / Авт.-уклад. О.Забєліна; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка.–Черкаси,2008.–Буклет.

До пропонованого списку включено книги з фондів бібліотеки і найважливіші статті означеної тематики за останні два роки.

Сповідую лише краси причастя”. Петро Поліщук: біобібліогр. довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Біобібліографічна довідка представляє лауреата обласної літературної премії „Берег надії” імені Василя Симоненка та літературної премії імені Бориса Нечерди, поета із Умані Петра Поліщука.

Україна болями і віршами Українно у мені болить…”. Олексій Софієнко: біобібліогр. довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.Філахтова.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Біобібліографічна довідка запрошує до знайомства із самобутньою творчістю черкаського поета Олексія Софієнка.

Чарівна музика слова. Валентина Коваленко: біобібліогр. довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Біобібліографічна довідка запрошує до знайомства із творчістю черкаської письменниці Валентини Коваленко.

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2018 року

Детальніше...

 

Нові книги подаровані Віктором Альтфедером

Маніфест тих,
хто прожили
чверть життя:
двадцятирічні про те,
хто вони

Переможець конкурсу
«Напишіть про мене книжку!»

viter zpid soncia

Путівник підлітка
до успіху

 

 

Книжковий калейдоскоп Черкащини

Вірші

з війни

IMG 0413

Детальніше