Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17Social Icons by Dreamstale 22  

baner m

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2010 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Бібліотека – територія читання: [до 30-річчя ЧОБЮ ім. В.Симоненка] / Авт.-уклад.: О.Федоренко; Н.Філахтова; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка.–Черкаси: Видавець Чабаненко Ю.А.,2008–120 с.

Видання присвячене 30-річчю Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка. В ньому висвітлена діяльність колективу бібліотеки за весь період її існування. Заснована згідно з урядовим рішенням, юнацька бібліотека стала знаним інформаційним, культурним, освітнім та дозвіллєвим центром для молоді Черкаського краю.

В матеріалі представлені відгуки та привітання користувачів, партнерів, спонсорів та шанувальників бібліотеки, її структурний портрет, підбірка матеріалів „Бібліотеки Черкащини - юнацтву”.

Бібліографія видання складається з двох частин: „Видання ЧОБЮ імені Василя Симоненка” та „Література про діяльність бібліотеки”. Матеріали в розділах представлені у зворотно-хронологічному порядку, в межах року – за абеткою. Описи супроводжуються анотаціями, мають суцільну нумерацію.

Василь Симоненко на сторінках твого підручника: бібліогр. список / Авт.-уклад. Н.Сім’яниста; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Діалог з віками. Микола Негода: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. О.Забєліна.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

До пропонованого списку включено твори відомого черкаського письменника М.Т.Негоди, які є у фондах бібліотеки, та окремі публікації останніх років про його життя і діяльність.

  Doslіdnik Vіlnogo Kozatstva. Mikh. Іvanchenko

Дослідник Вільного Козацтва. Михайло Іванченко: біобібліогр. нарис / Авт. нарису В.Поліщук; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси,2008.–48 с.–(Лауреати обласної літературної премії імені Василя Симоненка).

Біобібліографічний нарис із циклу „Лауреати обласної літературної премії імені Василя Симоненка” інформує про книги, статті, рецензії, малюнки, автором яких є М.Г.Іванченко. Нарис містить матеріали про літературну, дослідницько-краєзнавчу та мистецьку творчість Михайла Іванченка.

Видання анотоване, розраховане на широке коло читачів.

Текст

 

Дослідник красного письменства. Володимир Поліщук: біобібліогр. довідка / Авт.-уклад. Н.Філахтова.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Бібліографія довідки базується на фондах обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка і має хронологічні рамки: 2003 – листопад 2008 р.

Твори В.Т. Поліщука представлені у зворотньо-хронологічному порядку, в межах року – за абеткою. Матеріали про В.Т.Поліщука подаються окремо в алфавітному порядку.

Життя вимага моє слово здіймати, як постріл, Борні за Вкраїну весь розум віддати й снагу”. Василь Дергач: біобібліогр. довідка / Авт.-уклад. Н.Філахтова; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка.–Черкаси,2008.–Буклет.

Біобібліографічна довідка запрошує до знайомства із творчістю письменника-патріота із м.Ватутіне В.О.Дергача та представляє його твори і матеріали про його творчість, видані в 2001-2008 роках.

„…круг себе я галактики відкрила”. Марина Павленко: біобібліогр. довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Біобібліографічна довідка представляє лауреата літературних конкурсів та премій письменницю з Умані Марину Павленко.

Кутюр’є книжкової справи. Віктор Олексенко: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. М.Доля.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Книжкова закладка пропонує знайомство із черкаським митцем Віктором Андрійовичем Олексенком.

До пропонованого списку включено статті про творчість митця та перелік графічних робіт, які містяться у книгах та періодичних виданнях фондів бібліотеки.

Майстер пензля і різця. Іван Фізер: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.Філахтова, О.Забєліна.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

Книжкова закладка запрошує до знайомства із самобутнім українським митцем.

До пропонованого списку включено статті про творчість Івана Фізера, перелік репродукцій картин та фото скульптурних робіт із книг і періодичних видань, що є у фондах бібліотеки.

Молодіжна Арт-студія: робота з обдарованою молоддю юнацького сектору Золотоніської районної бібліотеки / Авт. Г.М.Безкровна; редаг. Н.М. Філахтової; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; Золотоніська рай. центр. бібл. система.–Черкаси,2008.–36 с.–(З досвіду роботи).

Намагаюся серцем обнять цілий світ…”. Людмила Солончук: біо- бібліогр. довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Біобібліографічна довідка представляє лауреата літературної премії ім. О.Олеся черкаську поетесу Людмилу Солончук.

Невідкладна правова допомога: вебліогр. список / Авт.-уклад. Т.Л.Карахім; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка.–Черкаси,2008.–Буклет.

Вебліографічний список знайомить із сайтами, що надають інформацію про права молоді.

Освіта за кордоном: вебліогр. список / Авт.-уклад. Т.Л.Карахім; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка.–Черкаси,2008.–Буклет.

Вебліографічний список знайомить із найпопулярнішими сайтами, що надають інформацію щодо освіти за кордоном.

Гуморист. Пародист. Дотепник. Іван Дубінін: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.Сім’яниста.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Постаті у дзеркалі бібліографії).

До пропонованого списку включено збірки Івана Дубініна, літературні пародії, гуморески, надруковані в періодичній пресі та публікації про автора, які є у фондах бібліотеки.

Різні але рівні ?: (гендерні відмінності та гендерна рівність): рек. список / Авт.-уклад. О.Забєліна; Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка.–Черкаси,2008.–Буклет.

До пропонованого списку включено книги з фондів бібліотеки і найважливіші статті означеної тематики за останні два роки.

Сповідую лише краси причастя”. Петро Поліщук: біобібліогр. довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Біобібліографічна довідка представляє лауреата обласної літературної премії „Берег надії” імені Василя Симоненка та літературної премії імені Бориса Нечерди, поета із Умані Петра Поліщука.

Україна болями і віршами Українно у мені болить…”. Олексій Софієнко: біобібліогр. довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.Філахтова.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Біобібліографічна довідка запрошує до знайомства із самобутньою творчістю черкаського поета Олексія Софієнка.

Чарівна музика слова. Валентина Коваленко: біобібліогр. довідка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси,2008.–Буклет.–(Черкаські письменники – лауреати премій).

Біобібліографічна довідка запрошує до знайомства із творчістю черкаської письменниці Валентини Коваленко.