Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

baner m

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < серпня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

[Dickens, Charles]. The Shorter Novels of Charles Dickens / C. [Dickens. – London : Wordsworth Editions, 2012. – 1310p. – Англ. мовою.

Короткі романи Чарльза Дікенса:"Пригоди Олівера Твіста", "Важкі часи", "Повість двох міст", "Великі сподівання".

 

Austen, Jane. Emma / J. Austen. – London, 2015. – 393p. – (Wordsworth Classics). – Англ. мовою.
«Емма»четвертий великий роман Джейн Остін, завершений в 1815 році. В романі у гумористичній манері розповідається про молоду жінку, яка із захопленням сватає своїх знайомих і сусідів.

Brown, Dan. Inferno / D. Brown. – London : Corgi Books, [2014]. – 624p. – Англ. мовою.

Ден Браун. Інферно.
Професор Ленґдон прийшов до тями в лікарні у Флоренції. Як він опинився тут? Чому його хотіли вбити? І як він потрапив до італійського міста, сповненого стародавніх секретів? Роберт нічого не пам'ятає. Лише в моторошних видіннях він бачить жінку з дивним амулетом, яка благає про допомогу. А в кишені знаходить вказівку на картину Боттічеллі «Мапа пекла». Але картину дивно змінено...
Зашифровані у витворах мистецтва послання, таємні тунелі і новітні технології — ось що чекає Ленґдона та його помічницю Сієнну на шляху до розкриття загадки божевільного генія. Та невідомий ворог випереджає їх на крок...

Christie, Agatha. The Mysterious Affair at Styles / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

"Загадкова пригода в Стайлзі" - перший роман Агати Крісті, написаний в 1916, опублікований в 1920. Книга про Еркюля Пуаро, Капітана Артура Гастингса та Інспектора Джеппа. Написаний від імені капітана Гастингса.

 

 

До фонду бібліотеки надійшли також інші твори Агати Крісті:

Christie, Agatha. The Man in the Brown Suit / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

"Чоловік у коричневому костюмі" - детективний роман Агати Крісті, уперше опублікований у Великій Британії 1924 року. У романі вперше представлений полковник Рейс.

 

Christi, Agatha. The Murder of Roger Ackroyd / A. Christi. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

«Убивство Роджера Екройда» — детективний роман Агати Крісті, опублікований в 1926 році. Події роману відбувається у вигаданому англійському селищі Кінгз-Еббот. Оповідання ведеться від імені лікаря Джеймса Шеппарда.

 

Christie, Agatha. The Murder at the Vicarage / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

«Убивство в будинку вікарія» — роман Агати Крісті, опублікований в 1930 році. Входить у серію творів про міс Марпл. Дія відбувається в селі Сент-Мері-Мид, де живе міс Марпл. Оповідання йде від імені вікарія Клемента, що є одним з головних діючих осіб.

 

Christie, Agatha. Peril at End House / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

«Загадка Ендхауза» — детективний роман англійської письменниці Агати Крісті 1932 року. Під час відпочинку на англійському узбережжі, Еркюль Пуаро і капітан Гастінгс знайомляться із молодою й чарівною Нік Баклі. Після першої бесіди з нею, Пуаро показує Гастінгсу кулю, що зачепила капелюшок міс Баклі й повинна була її вбити. Пуаро вирішує захистити Нік і піймати злочинця. Він і Гастінгс приходять у будинок Нік, що називається «Ендхауз» («будинок на краю»).

 

Christie, Agatha. Why Didn't They Ask Evans? / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

«Чому не Еванс?» - детективний роман Агати Крісті, вперше опублікований в 1934 році. Боббі Джонс, син вікарія, грає в гольф з друзями. Підійшовши до обриву за м'ячем, він бачить лежачу внизу людину. Незабаром людина вмирає, але перед смертю скаже: «Відповідь знає Еванс».

 

Christie, Agatha. Death in the Clouds / A. Christie. – London : Collins, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

«Смерть у хмарах» — детективний роман Агати Крісті, уперше опублікований в 1935 році під назвою «Death in the Air», і в тому ж році під оригінальною назвою. Слідство ведуть Еркюль Пуаро і Старший інспектор Джепп.

 

Christie, Agatha. Appointment with Death / A. Christie. – London : Collins, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

"Зустріч зі смертю" - детективний роман Агати Крісті, опублікований 1938 р. Роман про пригоди Еркюля Пуаро на Ближньому Сході.

 

Christi, Agatha. N or M? / A. Christi. – London : Collins, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

«Н чи М?» — детективний роман Агати Крісті, вперше опублікований в 1941 році.
Після початку Другої світової війни і через багато років після їхньої роботи на британську розвідку, Томмі й Таппенс почували себе нікому не потрібними й виведеними з гри. Коли Томмі Бересфорду пропонують ще раз попрацювати під прикриттям, Таппенс вирішує супроводжувати його.
Англійський агент, залишив передсмертне зашифроване повідомлення: Н чи М? Сонг-Сузі. Сонг Сусі — це Сан-Сусі, готель у Ліхемптоні, а Н і М були німецькими шпигунами, чоловіком і жінкою. Томмі направляється в Сан Сусі щоб з'ясувати, чи перебувають там Н і М.

 

Christie, Agatha. The Moving Finger / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

"Перст провидіння" - детективний роман Агати Крісті, опублікований в 1942 році.
Джеррі й Джоанна Бартон, брат і сестра, купують будинок у маленькому селищі Лимсток. Вони тільки починають знайомить з місцевими жителями, коли зненацька починають одержувати анонімні листи, у грубій формі звинувачуючи їх у тім, що вони не брат і сестра, а коханці. Спочатку вони не звертають на листи уваги, але потім виявляється, що анонімки регулярно розсилаються й іншим мешканцям селища. Ці листи доводять до самогубства.
Скотланд-Ярд направляє для розслідування співробітника, що незабаром доходить висновку, що автор листів/убивця - це жінка середнього років, жителька Лимстока. Розслідування не просувається, і дружина місцевого вікарія запрошує власного експерта - Міс Марпл.

 

Christie, Agatha. Sparkling Cyanide / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

"Блискучий ціанід" - детективний роман Агати Крісті, уперше опублікований в 1945 році під назвою Remembered Death.
Сім осіб зібралися в ресторані "Люксембург" на обід. Одна з них, Розмері Бартон, вмерла прямо за столом. Як з'ясувалося пізніше, вона отруїлася ціаністим калієм, а причиною самогубства стала депресія. Її чоловік одержує анонімного листа, у якому сверджується, що Розмері була вбита, і Джордж вирішує з'ясувати все до кінця.

 

Christsie, Agatha. Crooked House / A. Christsie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

«Зігнутий будинок» — детективний роман Агати Крісті. Написаний в 1949 році.
У Єгипті Чарльз Гейворд знайомиться із Софією Леонідіс, онукою багатого олігарха Аристіда Леонідіса. Пройшло 2 роки. Чарльз і Софія знову зустрічаються. Софія повідомляє своєму знайомому, про те, що її дідусь був отруєний езерином. Чарльз береться розслідувати цю важку справу.

 

Christie, Agatha. They Came to Baghdad / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

"Багдадські зустрічі" - детективний роман Агати Крісті. Вперше опублікований у 1951році. До написання цією книги авторку спонукали поїздки у Багдад зі своїм чоловіком. Це один з небагатьох романів Крісті, що належить до жанру шпигунської драми.

 

Christie, Agatha. They Do It With Mirrors / A. Christie. – London : Hasper Collings Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

"Гра дзеркал" - детективний роман Агати Крісті, вперше опублікований у США видавництвом Dodd, Mead and Company в 1952 році під назвою "Murder with Mirrors", і у Великій Британії в тому ж році видавництвом Collins Crime Club під оригінальною назвою. Роман розповідає про чергове розслідування міс Марпл.

 

Christie, Agatha. A Pocket Full of Rye / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

«Кишеня, повна жита» — детективний роман англійської письменниці Агати Крісті із серії творів про міс Марпл. Роман був уперше опублікований в 1953 році.

 

Christie, Agatha. After the Funeral / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

"Після похорону" - детективний роман Агати Крісті із серії творів про Еркюля Пуаро, уперше опублікований у США в 1953 року під назвою "Funerals are Fatal". У Великій Британії роман був опублікований у тому ж році видавництвом Collins Crime Club під оригінальною назвою.
Після похорону Річарда Ебернеті, члени родини, що залишилися, збираються для ознайомлення із заповітом. Його смерть була раптовою, хоча й очікуваною. Причиною смерті називалися природні причини. Однак після досить безтактної заяви Кори: "Його вбили, чи не так?", адвокат родини починає підозрювати, що було вчинено злочин і вирішує почати розслідування.

 

Christie, Agatha. Destination Unknown / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

"Місце призначення невідомо" - детективний роман Агати Крісті. Вперше опубліковано у 1954 році.
Гіларі Крейвен, покинута дружина і мати загиблих дітей, планує самогубство в готелі у Марокко. Але їй запропонували провести небезпечну місію замість отруєння великою дозою снодійного. Завдання, на яке вона погоджується, повинна робити відчайдушна жінка. Її воля до життя, можливо, повернеться, але чи не занадто пізно?

 

Christie, Agatha. Hickory Dickory Dock / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

"Гікорі Дікорі Док" - детективний роман Агати Крісті, написаний в 1955 році. Роман із серії про Еркюля Пуаро.

 

Christie, Agatha. 4.50 from Paddington / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

«О 4.50 з Паддінгтона» — детективний роман Агати Крісті із серії творів про Міс Марпл. Вперше виданий у 1957 році.

 

Christie, Agatha. Cat Among the Pigeons / A. Christie. – London : Harper Collins Publishers, 2012. – 122p. + with CD. – Англ. мовою.

«Кішка серед голубів» — пізній роман Агати Крісті, який можна віднести, як до детективного, так і до шпигунського жанру. Останній твір, де Еркюль Пуаро зображений детективом, який ще не відійшов від справ . Уперше опублікований в 1959 році.

 

Austen, Jane. Pride and Prejudice / J. Austen. – Kyiv : Znannia, 2015. – 382p. – (English Library). – Англ. мовою.
Джейн Остін. Гордість і упередження.
Роман англійської письменниці Джейн Остін, опублікований у 1813, в якому описується життя дрібного англійського дворянства на початку 19 століття — і водночас є «прадідусем» усіх жіночих романів, коли-небудь написаних.

Brown, Dan. The Da Vinci code / D. Brown. – London : Corgi Books, [2009]. – 592p. – Англ. мовою.

Ден Браун. Код да Вінчі.
Містичний детектив. Головний герой — професор симвології Гарвардського університету Роберт Ленгдон. Разом з парижанкою Софі Неве йому вдається розкрити вбивство та відгадати загадку, яку століттями оберігало братство «Пріорат Сіону». Роберт знаходить таємні матеріали, які вказують на справжнє походження християнства та життя Ісуса Христа.

Coelho, Paulo. Eleven minutes : translated from the portuguese by Margaret Jull Costa / P. Coelho. – London : HarperCollinsPublisbers, 2004. – 291p. – Англ. мовою.

Коельйо Пауло. Одинадцять хвилин.
Це роман про любов, про секс, про те, як два тіла вчаться розмовляти одне з одним мовою жаги.

 

Coelho, Paulo. The alchemist : translated by Alan R. Clarke / P. Coelho. – London : HarperCollinsPublisbers, 2002. – 177p. – Англ. мовою.

Коельйо Пауло. Алхімік.
Роман «Алхімік», в основу якого покладено алегорію, розповідає про подорож пастуха з Андалусії до Єгипту, після снів, які показували, що саме там він знайде свій скарб. Книга набула статусу міжнародного бестселеру. За підрахунками її продажі склали понад 65 мільйонів копій у понад 160 країнах світу, увійшовши доКниги рекордів Гіннеса за найбільшу кількість перекладів за життя автора (роман перекладений на 71 мову станом на 2011 рік).


Coelho, Paulo. The Devil and Miss Prym : translated by Amanda Hopkinson and Nick Caistor / P. Coelho. – London : HarperCollinsPublisbers, 2003. – 201p. – Англ. мовою.

Коельйо Пауло. Диявол і сеньйорита Прим.
Книга завершує трилогію «І в день сьомий», куди входять «На березі Ріо-Пьедра сіла я й заплакала ...» і «Вероніка вирішує померти». Трилогія отримала свою назву завдяки тому, що в кожній з трьох книг дія відбувається протягом тижня. Цей тиждень докорінно змінює життя всіх героїв.
У книзі велике місце приділяється Страху. Людьми правлять їх страхи. Страх самотності, бідності, нікчемності, нерозуміння і нарешті ... Страх Смерті. Самий великий страх, який коли-небудь відчували люди. Хто переможе свій страх, той залишиться переможцем.

 

Coelho, Paulo. The Fift mountain : translated by Clifford E. Landers / P. Coelho. – London : HarperCollinsPublisbers, 2003. – 245p. – Англ. мовою.

Коельйо Пауло. П'ята гора.
Роман розповідає про життя пророка Іллі. Його діяльність відноситься до царювання Ахава, коли горда і владолюбна дружина слабохарактерного царя, фінікіянка Єзавель, вирішила встановити культ Ваала і Астарти.
Переказ свідчить, що справжні ревнителі благочестя були вигнані з країни, і при дворі був заснований штат жерців Ваала. Грозним месником за зневажання святині явився пророк Ілля, який здійснював багато чудес, щоб надоумити нечестивого царя.

 

Coelho, Paulo. Veronika Decides to Die / P. Coelho ; translated from the portuguese by Margaret Jull Costa. – London : HarperCollinsPublisbers, 2000. – 191p. – Англ. мовою.

Коельйо Пауло. Вероніка вирішує померти.
Молода 24-річна дівчина Вероніка з Любляни, втомившись від нудної і рутинної життя, вирішує покінчити з собою, прийнявши дуже велику дозу снодійного. Самогубство дівчини виявилося невдалим, але в результаті спроби суїциду, серце дівчини сильно постраждало, і їй залишилося жити всього тиждень. Дізнавшись про це Вероніка розуміє, що до неї повернулося бажання жити і вирішує прожити решту днів, як мовиться, «на повну котушку».

Barrie, J. M. Peter Pan / J. M. Barrie. – Кyiv : Znannia, 2014. – 190p. – (English Library). – Англ. мовою.
Джеймс Метью Баррі - шотландський драматург, письменник і журналіст, автор романтичної казкової повісті "Пітер Пен", яка ось уже понад сто років залишається одним із найулюбленіших творів багатьох поколінь дітей. Дж. М. Баррі силою своєї уяви створив яскравий чарівний світ, в якому реальність тісно переплітається з фантазією і в який із задоволення зможуть поринути і маленькі, й дорослі читачі - усі хто любить надзвичайно захоплюючі, часом навіть небезпечні, проте дуже веселі пригоди.

Cervantes, Saavedra Miguel de. Don Quixote / S. M. Cervantes ; translated by P. A. Motteux; introduction and Notes by Stephen Boyd. – London : Wordsworth Editions Limited, 2008. – 773p. – Англ. мовою.
«Дон Кіхот» - роман іспанського письменника Мігеля де Сервантеса Сааведра. Хоча роман і жартівливого характеру, друга частина ? серйозний філософський роздум на тему обману. Світ простих людей, від пастухів до власників таверн. Персонаж Дона Кіхота став дуже відомим у світі, а слово «донкіхотський» перейняли багато мов. Фраза «боротьба з вітряками» стала синонімом марності зусиль.

Doyle, Arthur Ignatius Conan. The Adventures of Sherlock Holmes. Adventure I-VI. A Scandal in Bohemia : навч. посіб. / A. I. Doyle. – Вінниця : Теза, 2013. – 189p. – (Серія "Оригінальний текст плюс завдання").– Англ. мовою.

Дойль А. І. К. Пригоди Шерлока Холмса. Скандал в Богемії.
Опубліковане 1893 року оповідання Артура Конан Дойля «Остання справа Холмса» закінчувалось трагічною загибеллю Шерлока Холмса, улюбленого героя мільйонів його шанувальників. Це викликало справжню зливу обурення в листах читачів до автора... І ось десятиліттям пізніше письменник воскресив «самітника із Бейкер-стріт» на сторінках своїх нових творів. Холмс і донині вражає нас надзвичайною кмітливістю, винахідливістю, а найголовніше — щирою, людяною вдачею.

Brown, Dan. Angels & Demons / D. Brown. – London : Corgi Books, [2009]. – 624p. – Англ. мовою.
Ден Браун. Ангели і Демони.
Пригодницький роман з елементами як трилера, так і інтелектуального детективу. Події в основному розгортаються в Римі протягом однієї доби. Після смерті папи римського відбувається серія загадкових злочинів. Після запуску великого адронного коллайдера убитий один з учених і викрадений контейнер з антиматерією. У штаб-квартирі швейцарських гвардійців на апаратурі відеоспостереження з'являється зображення таємничого об'єкта з таймером зворотного відліку. Жандармерія Ватикану звертається до Роберту Ленгдону за допомогою у розкритті останніх злочинів...

Дочірні категорії

 • 2016
  Кількість статей:
  68
  • 01122016
   Кількість статей:
   24
 • 2017
  Кількість статей:
  16
  • 28042017
   Кількість статей:
   16
 • 2018
  Кількість статей:
  105
  • 04042018
   Кількість статей:
   31
  • 24052018
   Кількість статей:
   22
  • 04122018
   Кількість статей:
   52

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2019 року

Детальніше...

 

Нові книги у бібліотеці

Прочитай! Це цікаво!

Лібер

Зображення Бейлі

сайп