Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Савченко, Надія Вікторівна. Сильне ім'я Надія / Н. В. Савченко ; [мал. Савченко В.В.]. - Київ : Юстініан, 2015. - 328с.
Ця книга - один великий і живий лист до українців. Лист із російської в'язниці, яка вже понад рік тримає ту, що стала символом нескореної української нації – Українську НАДІЮ. Так хто ж вона, Надя Савченко? Яка вона? Що з того, що ми знаємо про неї, правда, а що вже стає легендою? Вона відповість вам сама на сторінках цієї книжки. У притаманній їй емоційній манері, пригадуючи навіть дрібні, але важливі події зі свого життя, з яких і були сплетені її характер, вдача, незламність. Перебуваючи в заточенні, Надія розпочала власну боротьбу - мовою тюремних нотатків та протестів. Так з'явилась її власна літературна праця - «Сильне ім'я Надія».

Дроздов Остап. №1 : роман-вибух / О. Дроздов. - Львів : Вид. Анетти Антоненко, 2016. - 256с.
Роман Остапа Дроздова «№1» — це більше, ніж просто роман, затиснутий жанровими рамками. Це сповідь кількох поколінь, об'єднаних наскрізною ідеєю – відстояти свою ідентичність.
Це родинна сага з драматичними поворотами долі. Це одразу декілька біографій на тлі різних епох, в якій відвертість автора межує з публічним оголенням до найпотаємнішого. Це життєствердний і нестандартний погляд на будні за вікном. Це плач і сміх. Це саме життя.
Таким, яким його бачить і відчуває автор.

Кім, В. Чан.
Стратегія блакитного океану : як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції / В.Ч. Кім, Р. Моборн ; пер. з англ. І. Андрущенка. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 384 с.
Перед вами одна з найпопулярніших книг з бізнесу останніх десятиріч. Це визнаний бестселер за вірсіями Wall Street Journal та BusinessWeek, що вже впродовж семи років не покидає топової десятки ділових книжок на Amazon.
Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції саме для того, щоб кожен зумів вийти за межі загальноприйнятих шаблонів діяльності та дати поштовх глобальній економіці. Вони дають докладну інструкцію, як вивести ваш бізнес на новий рівень та пропонують нову філософію успіху.
Якщо ви знаєтеся на бізнесі, то розумієте, що конкуренція — це правильно та природньо. Проте останнім часом вам все важче привертати увагу клієнтів через численних конкурентів, а ребрендинг та зміна команди вже не допомагає? Прийшов час відійти у сторону та створити сприятливе середовище існування — свій власний «блакитний океан» інноваційного бізнесу.
Бажаєте стати флагманом у власній ніші та забезпечити себе новими відданими клієнтами? Тоді ця книга для вас.

Лис, Володимир. Діва Млинища : роман / В. Лис ; дизайн обклад. IvanovITCH. – Київ : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 367 с.

Таємнича Діва Млинища, що іноді являлася жителям невеличкого поліського села Загоряни, що мешкали на кутку понад річкою Мережкою, навіть своєю незримою присутністю берегла їх від найстрашнішого — зради своєї совісті. Бо великі війни, революції, круті повороти історії часто ставили їх перед вибором, від якого залежало — жити чи померти. А ще було кохання — жертовне і руйнівне, вірне і підступне, щире і надумане, красиве, як квітка, і темне, як осіння ніч. Дивно переплетуться долі, розлетяться світами, аби на початку ХХІ століття зійтися у рідному селі — і знову летіти вільними птахами...

Володимир Лис – володар численних відзнак конкурсу «Коронація слова», автор «Найкращого роману десятиріччя». 2016 року поповнив перелік творчих нагород титулом «Золотий письменник України». Новий роман стане гідним ідейним продовженням творів «Століття Якова» та «Соло для Соломії».

Владимирська, Ганна. Мистецтво розуміти мистецтво : артмісія : від імпресіонізму до абстракції / Г. Владимирська ; ред. О. Клименко ; пер. А. Сенчук. – Київ ; Ірпінь : Перун, 2017. – 404с.
«Мистецтво розуміти Мистецтво» – це книга–подорож світом сучасного мистецтва. Вона охоплює період від останньої третини 19 століття, до початку 21 століття. Читач зможе проникнути в таємні історії геніальних художників та їх муз.
Ця книга дасть не тільки уявлення про могутню енергетику сучасного мистецтва, а й пояснить, чому більшість картин сучасних художників коштують надзвичайних грошей. Також, автор розповідає не тільки про те, що представлено в постійних експозиціях, але й про шедеври, що зберігаються в запасних фондах і доступні тільки спеціалістам.

Бердецький, Віталій. Ми, дороги і Кузьма / В. Бердецький ; худож.-оформ. О. А. Гугалова. - Харків : Фоліо, 2016. - 191с.
Наприкінці 80-х завдяки збігу багатьох обставин у невеликому західноукраїнському містечку Новояворівську, розташованому на самому кордоні з Польщею, виникла справжня музична сцена. Місцеві підлітки зібрали десятки груп, грали зовсім нову музику: панк, метал, нью роментик, хіп-хоп... Згодом із усього того розмаїття з'явився "Скрябін", що врешті-решт став однією із найважливіших українських поп-груп. Шлях групи до визнання був доволі тривалим і непростим. Минулого року несподівано і трагічно не стало Кузьми.
Чому саме у Новояворівську? Якою була ціна успіху? Чому розпалась давня дружба? Друзі та близькі знайомі Андрія вирушають у спільну мандрівку, щоби пригадати, як усе було із самого початку...

Фовлер, Сьюзен. Націлені на результат. Що насправді мотивує людей / С. Фовлер ; пер. з англ. Ю. Кузьменко. - Київ : Наш формат, 2018. - 168с.
Традиційна система мотивування працівників не працює – у цьому переконана бізнес-коучка Сьюзен Фовлер. Система нагород та покарань може давати лише тимчасові результати. Потрібне щось більше, щоб зарядити працівників позитивною енергією та налаштувати на стабільну роботу й найкращі результати. Чому мотивація грошима не дає бажаного результату? Чому цінності компанії не стають цінностями працівника? Чи можна навчитися мотивувати?
Авторка встановлює мотиваційні орієнтири, які допоможуть знайти дієві й водночас справедливі шляхи для ефективної роботи та створити середовище, що сприятиме розкриттю потенціалу вашої команди.

Алексиевич, Светлана Александровна.
«За багатоголосу творчість — пам'ятник стражданню і мужності у наш час» Світлана Олександрівна Алексієвич отримала в 2015 році Нобелівську премію з літератури.


У войны не женское лицо / С. А. Алексиевич. - Москва : Время, 2016. - 352с. - (Собрание произведений).
Одна з найвідоміших у світі книг про війну, яка поклала початок знаменитому художньо-документальному циклу «Голоси Утопії». Це остання авторська редакція: письменниця, допрацювала книгу, прибравши цензурну правку, вставивши нові епізоди, доповнивши записані жіночі сповіді сторінками власного щоденника, який вона вела протягом семи років роботи над книгою. «У войны не женское лицо» - досвід унікального проникнення в духовний світ жінки, яка виживає в нелюдських умовах війни.
Книга перекладена більш ніж двадцятьма мовами, включена в шкільні та вузівські програми в багатьох країнах, отримала кілька престижних премій: премія Ришарда Капусцінського (2011) за кращий твір у жанрі репортажу, премія Angelus (2010) та інші.

 

Последние свидетели : соло для детского голоса / С. А. Алексиевич. - 2-е изд., стереотип. - Москва : Время, 2016. - 304с. - (Собрание произведений).
Друга книга художньо-документального циклу "Голоси Утопії" Світлани Алексієвич. У книзі спогади про Другу світову війну дітей, самих неупереджених і найнещасніших її свідків. Війна, побачена дитячими очима, виявилася ще страшнішою, ніж відображена жіночим поглядом в книзі " У войны не женское лицо ". "Последние свидетели " - це подвиг дитячої пам'яті. Як і інші книги циклу, публікується в новій авторській редакції.


Цинковые мальчики / С. А. Алексиевич. - 2-е изд., стереотип. - Москва : Время, 2016. - 320с. - (Собрание произведений).
Третя книга художньо-документального циклу "Голоси Утопії" Світлани Алексієвич. Без цієї книги, давно ставшої світовим бестселером, вже неможливо уявити собі ні історію афганської війни - війни непотрібної і неправедної, ні історію останніх років радянської влади, остаточно підірваної цією війною. Непереборне горе матерів «цинкових хлопців», зрозуміло їх бажання знати правду про те, як і за що воювали і гинули в Афгані їхні сини. Але дізнавшись цю правду, багато хто з них жахнулися і відмовилися від неї. Книгу Світлани Алексієвич судили «за наклеп» - справжнісіньким судом, з прокурором, громадськими обвинувачами і «групами підтримки» у владі і в пресі. Матеріали цього ганебного процесу також включені в нову редакцію «Цинковые мальчики».


Чернобыльская молитва : хроника будущего / С. А. Алексиевич. - 2-е изд., стереотип. - Москва : Время, 2016. - 304с. - (Собрание произведений).
Головній техногенній катастрофі XX століття - двадцять років. «Чернобыльская молитва» публікується в новій авторській редакції, з додаванням 30 відсотків нового тексту, з відновленням фрагментів, які були виключені з попередніх видань із цензурних міркувань.


Время секонд хэнд / С. А. Алексиевич. - 4-е изд. - Москва : Время, 2016. - 512с. - (Собрание произведений).
Ця книга стала останньою в циклі з п'яти праць Світлани Алексієвич .
«Комунізм мав божевільний план, – слова авторки, – переробити «стару» людину, ветхого Адама. І це здійснилося... може, лише це й здійснилося. За сімдесят з гаком років у лабораторії марксизму-ленінизму створили окремий людський тип – «homo soveticus». Хтось вважає, що це трагічний персонаж, а хтось називає його «совком». Мені здається, я знаю цю людину, вона добре мені знайома, я з нею поруч, пліч-о-пліч, прожила чимало років. Вона – це я. Це мої знайомі, друзі, батьки». Монологи, що потрапили до книги, авторка записувала протягом останнього десятиріччя, мандруючи всім колишнім Радянським Союзом. Ця книга – це мій діагноз нам, діагноз тому, що ми зробили за 20 років, нашому злочинному романтизмові та, як я зараз вважаю, нашій мовчанці, нашій теперішній німоті й мовчанню еліти. Ми поступилися владою бандитам. Я навіть не знаю, як назвати. Це вже навіть не політики, а такий орден тих, хто має доступ до російського пирога. Ось вони його розділили, і це такий своєрідний орден».

Захарченко Олена. Вертеп.#РоманПроМайдан : роман / О. Захарченко. - Київ : Нора-Друк, 2016. - 288с. - (Читацький клуб).
Кожне історичне дійство відбувається на двох поверхах вертепу. На верхньому – героїзм, зрада, самопожертва та національні символи. На нижньому – прості людські взаємини: нерозділена любов, дитячі пустощі, відчай, дрібні шахрайства і задавнені комплекси. Обидва поверхи нероздільні.

Левітт, Стівен.
Думай як фрік / С. Левітт, С. Дабнер ; пер. з англ. Т. Заволоко. – Київ : Наш формат, 2016. – 213 с.
Майже одразу після виходу ця книга посіла перші позиції в списку бестселерів New York Times. У світі продано понад 4 млн. її примірників. Загалом книги Левітта та Дабнера перекладені 35 мовами, а "Наш Формат" представляє український варіант. Для успіху в сучасному світі потрібно не лише знати більше, працювати швидше, а й мислити інакше. Бо виграє той, хто першим знайде небанальний розв'язок проблеми. Автори Стівен Левітт та Стівен Дабнер пропонують читачам перелаштувати спосіб мислення і застосовувати нестандартні підходи у різноманітних ситуаціях. Автори щедро ілюструють свої аргументи маловідомими фактами з історії, психології, економіки, а іронічний стиль не дасть читачеві нудьгувати.

Дочірні категорії

 • 2016
  Кількість статей:
  68
  • 01122016
   Кількість статей:
   24
 • 2017
  Кількість статей:
  16
  • 28042017
   Кількість статей:
   16
 • 2018
  Кількість статей:
  105
  • 04042018
   Кількість статей:
   31
  • 24052018
   Кількість статей:
   22
  • 04122018
   Кількість статей:
   52

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2019 року

Детальніше...

 

Нові книги у бібліотеці

Прочитай! Це цікаво!

Промови що змінили світ

Маккалоу

Лібер

Зображення Бейлі

сайп