Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Алексиевич, Светлана Александровна.
«За багатоголосу творчість — пам'ятник стражданню і мужності у наш час» Світлана Олександрівна Алексієвич отримала в 2015 році Нобелівську премію з літератури.


У войны не женское лицо / С. А. Алексиевич. - Москва : Время, 2016. - 352с. - (Собрание произведений).
Одна з найвідоміших у світі книг про війну, яка поклала початок знаменитому художньо-документальному циклу «Голоси Утопії». Це остання авторська редакція: письменниця, допрацювала книгу, прибравши цензурну правку, вставивши нові епізоди, доповнивши записані жіночі сповіді сторінками власного щоденника, який вона вела протягом семи років роботи над книгою. «У войны не женское лицо» - досвід унікального проникнення в духовний світ жінки, яка виживає в нелюдських умовах війни.
Книга перекладена більш ніж двадцятьма мовами, включена в шкільні та вузівські програми в багатьох країнах, отримала кілька престижних премій: премія Ришарда Капусцінського (2011) за кращий твір у жанрі репортажу, премія Angelus (2010) та інші.

 

Последние свидетели : соло для детского голоса / С. А. Алексиевич. - 2-е изд., стереотип. - Москва : Время, 2016. - 304с. - (Собрание произведений).
Друга книга художньо-документального циклу "Голоси Утопії" Світлани Алексієвич. У книзі спогади про Другу світову війну дітей, самих неупереджених і найнещасніших її свідків. Війна, побачена дитячими очима, виявилася ще страшнішою, ніж відображена жіночим поглядом в книзі " У войны не женское лицо ". "Последние свидетели " - це подвиг дитячої пам'яті. Як і інші книги циклу, публікується в новій авторській редакції.


Цинковые мальчики / С. А. Алексиевич. - 2-е изд., стереотип. - Москва : Время, 2016. - 320с. - (Собрание произведений).
Третя книга художньо-документального циклу "Голоси Утопії" Світлани Алексієвич. Без цієї книги, давно ставшої світовим бестселером, вже неможливо уявити собі ні історію афганської війни - війни непотрібної і неправедної, ні історію останніх років радянської влади, остаточно підірваної цією війною. Непереборне горе матерів «цинкових хлопців», зрозуміло їх бажання знати правду про те, як і за що воювали і гинули в Афгані їхні сини. Але дізнавшись цю правду, багато хто з них жахнулися і відмовилися від неї. Книгу Світлани Алексієвич судили «за наклеп» - справжнісіньким судом, з прокурором, громадськими обвинувачами і «групами підтримки» у владі і в пресі. Матеріали цього ганебного процесу також включені в нову редакцію «Цинковые мальчики».


Чернобыльская молитва : хроника будущего / С. А. Алексиевич. - 2-е изд., стереотип. - Москва : Время, 2016. - 304с. - (Собрание произведений).
Головній техногенній катастрофі XX століття - двадцять років. «Чернобыльская молитва» публікується в новій авторській редакції, з додаванням 30 відсотків нового тексту, з відновленням фрагментів, які були виключені з попередніх видань із цензурних міркувань.


Время секонд хэнд / С. А. Алексиевич. - 4-е изд. - Москва : Время, 2016. - 512с. - (Собрание произведений).
Ця книга стала останньою в циклі з п'яти праць Світлани Алексієвич .
«Комунізм мав божевільний план, – слова авторки, – переробити «стару» людину, ветхого Адама. І це здійснилося... може, лише це й здійснилося. За сімдесят з гаком років у лабораторії марксизму-ленінизму створили окремий людський тип – «homo soveticus». Хтось вважає, що це трагічний персонаж, а хтось називає його «совком». Мені здається, я знаю цю людину, вона добре мені знайома, я з нею поруч, пліч-о-пліч, прожила чимало років. Вона – це я. Це мої знайомі, друзі, батьки». Монологи, що потрапили до книги, авторка записувала протягом останнього десятиріччя, мандруючи всім колишнім Радянським Союзом. Ця книга – це мій діагноз нам, діагноз тому, що ми зробили за 20 років, нашому злочинному романтизмові та, як я зараз вважаю, нашій мовчанці, нашій теперішній німоті й мовчанню еліти. Ми поступилися владою бандитам. Я навіть не знаю, як назвати. Це вже навіть не політики, а такий орден тих, хто має доступ до російського пирога. Ось вони його розділили, і це такий своєрідний орден».

Левітт, Стівен.
Думай як фрік / С. Левітт, С. Дабнер ; пер. з англ. Т. Заволоко. – Київ : Наш формат, 2016. – 213 с.
Майже одразу після виходу ця книга посіла перші позиції в списку бестселерів New York Times. У світі продано понад 4 млн. її примірників. Загалом книги Левітта та Дабнера перекладені 35 мовами, а "Наш Формат" представляє український варіант. Для успіху в сучасному світі потрібно не лише знати більше, працювати швидше, а й мислити інакше. Бо виграє той, хто першим знайде небанальний розв'язок проблеми. Автори Стівен Левітт та Стівен Дабнер пропонують читачам перелаштувати спосіб мислення і застосовувати нестандартні підходи у різноманітних ситуаціях. Автори щедро ілюструють свої аргументи маловідомими фактами з історії, психології, економіки, а іронічний стиль не дасть читачеві нудьгувати.

Олкот, Луїза Мей. Маленькі жінки : [у 2-х ч.] / Л. М. Олкот ; [з англ. пер. О. Гладкий]. - Львів : Свічадо, 2014.
Роман "Маленькі жінки" можна без перебільшення назвати одним із найвідоміших творів американської літератури для юнацтва. Втім, цю книжку може читати малий і дорослий, юний і зрілий.
Четверо сестер Мег, Джо, Бет та Емі — справжні маленькі жінки. Дівчата народилися у небагатій, але дуже дружній сім'ї. Вони готують їжу, працюють, допомагають в домашніх справах, очікуючи на батькове повернення з війни. "Маленькі жінки" – зворушлива, місцями сумна, а іноді з гумором історія про те, до чого потрібно прагнути і у що вірити. Це розповідь про благородство, відданість і справжню любов.

Годін, Сет.
Пробуй, не зупиняйся : коли ви востаннє робили щось уперше? / С. Годін ; пер. з англ. Зорини Корабліної. – Київ : Наш формат, 2016. – 96 с. : іл.
Ця книга – маніфест про те, як, зрештою, припинити виконувати вказівки «згори», узяти ініціативу у свої руки і почати робити те, чого хочете саме ви. Це заклик побороти свій первісний страх перед незвіданим і заявити про себе, запустити новий проект, узятися за справді важливу і цікаву справу. Часто люди мають усе необхідне для досягнення успіху, проте не наважуються зробити перший крок. Автор переконує: не можна чекати, поки доля сама обере вас і вкаже правильний шлях, слід діяти! Варто лише почати і не боятися невдач – хтозна, яка з ваших ідей урешті втілиться у щось геніальне. У цьому можете не сумніватися – автор більше десяти світових бестселерів точно знає, що потрібно для успіху.

Тарнава, Анна. Бажання поверненню не підлягають : роман / А. Тарнава. - Київ : Нора-Друк, 2015. - 200с.
Успішна кар'єра, подорожі, романтика — це бажання, які досяжні для будь-якої жінки, але часто ми забуваємо про них серед численних щоденних клопотів. Головна героїня Леся піддає сумніву традиційні стереотипи і раптом вирішує спробувати щось ризиковане і несподіване для себе — жити так, як їй хочеться. На своєму шляху вона мусить подолати власні сумніви і страхи, але будучи позитивною людиною з добрим серцем і почуттям гумору, врешті-решт розуміє, що цілком щаслива.
Роман нагороджений спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Діамандіс, Пітер.
Переможець : як досягти колосального успіху і вплинути на світ / П. Діамандіс, С. Котлер. – Київ : K.FUND, 2016. – 253 с.
Це посібник із використання експоненційних технологій, нестандартного мислення та інструментів, керованих спільнотою. Для тих, хто хоче домогтися успіху та змінити життя мільярдів людей на краще. Спираючись на досвід підприємців-мільярдерів Ларрі Пейджа, Ілона Маска, Річарда Бренсона та Джеффрі Безоса, книга пропонує найкращі методи використання для отримання переваги сили натовпу. Автори навчають, як створювати та використовувати стимулюючу конкуренцію, організовувати краудфандинг, будувати спільноти. «Переможець» – це водночас і маніфест, і інструкція. Для сучасного експоненціального підприємця це видання стане настільною книгою про використання нових технологій, масштабного мислення та надзвичайного впливу нових інструментів.
Рецензії:
«Переможець» – стратегічний план для людей, які вірять, що можуть змінити світ. Ця книга містить поради, які дають змогу об'єднати сили однодумців і технології заради досягнення мети», – Білл Клінтон, 42-й президент США.
«Переможець» — цінний навігатор для кожного ефективного керівника, який прагне бути сучасним. Історія попереджає: якщо активно не змінюватися та не пристосовуватися, зміни нас переможуть», — Джим Моффатт, генеральний директор Deloitte Consulting (США).
«Це посібник із досягнення експоненційних цифрових звершень від майстра «ставати великим», — Financial Times.

Доляк, Наталка. Загублений між війнами : роман / Н. Доляк. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 496с.
Роман описує життєвий шлях талановитого письменника і поета та мужнього воїна Юрія Будяка (Покоса). Здається, подій його бурхливої долі вистачило б не на одне життя. Англо-бурська війна, Перша світова, революція, розпад Російської імперії, становлення УНР, репресії, сталінські табори, Друга світова... Він був матросом і чабаном, воював в Африці на боці повсталих бурів, врятував самого Вінстона Черчилля, мандрував Францією, Італією, Синґапуром, Туреччиною; вчителював в українському селі, був одним із найвпливовіших діячів новітньої української культури. Цій незвичайній людині довелося не один раз міняти і рід занять, і спосіб існування...

Бріньолфссон, Ерік.
Друга епоха машин : робота, прогрес та процвітання в часи надзвичайних технологій / Е. Бріньолфссон, Е. Макафі. – Київ : K.FUND, 2016. – 236 с.
У цьому бестселері (за версією найкращих західних видань The New York Times, The Wall Street Journal та The Washington Post) досліджується вплив технологій на наше життя.
Ерік Бріньолфссон і Ендрю Макафі з Массачусетського технологічного інституту впроваджують термін «друга епоха машин» для визначення науково-технічних досягнень, які трансформують реальність. Серед них – поява комп'ютера і цифрових рішень як каталізаторів збільшення фізичних та інтелектуальних можливостей людства.
Наше завтра – це битва за робочі місця з машинами. Виграє той, хто володіє унікальними навичками та швидко адаптується до змін.

Гранецька, Вікторія Леонідівна. Щасливий : роман / В. Л. Гранецька. - Харків : Нора-Друк, 2015.
У невигаданій оповіді про порятунок маленького хлопчика, чиє ім'я українською перекладається як Щасливий, відбивається історія зіткнення різних світів: байдужості і самопожертви, неприязні до чужого і готовності віддати останнє незнайомій людині, бюрократичного мислення і високого професіоналізму, релігійних забобон і щирої віри, справжнього кохання і підступної зради.
Роман нагороджений спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Гранд-Коронація слова-2015».

Геращенко, Олексій.
Економіка XXI: країни, підприємства, людини / О. Геращенко ; пер. з рос. М.В. Скоробогатова. – Друге вид., перероб. і допов. – Харків : Фоліо, 2016. – 304 с.
Ми всі живемо в економічному світі – купуємо, продаємо, оцінюємо, зважуємо ризики, робимо заощадження і просимо в борг, стежимо за курсом валют. Професія «економіст», здавалося б, монополізувала «сакральне знання» про те, як дійсно працює економіка. Більшість економічних підручників досить нудні й рясніють складними незрозумілими формулами. Але давайте згадаємо про те, що саме люди, а не економісти, створюють економічний світ, він – результат нашої поведінки, нашого ставлення до грошей, накопичень, кредитів. Про економіку – цікаво і простими словами. Про економіку, якою вона є насправді. Про економіку 21 століття, в якому ми живемо. Книга для всіх у простих прикладах і зрозумілих історіях.

Дочірні категорії

  • 01122016
    Кількість статей:
    24