Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Вишневський, Януш Леон. Кульмінація / Я. Л. Вишневський ; пер. з пол. Н. Сняданко, Т. Чужа. - Київ : Рідна Мова, 2015. - 368с.
Один чоловік і вісім жінок. Літературний флірт розігрується у світі стосунків чоловіків і жінок? Найбільші протилежності й водночас досконала єдність. Коли зустрічається чоловіче начало з жіночим, настає КУЛЬМІНАЦІЯ відчуттів.

Пермутт, Філіп.
Цілющі кристали : рекомендації із застосування мінералів, що змінять ваше життя назавжди / Ф. Пермутт. – Київ : Країна мрій, 2013. – 160 с. : іл.
Краса, магія і сила кристалів завжди приваблювала людей. У цій книзі зібрані наукові, історичні та медичні відомості, що стосуються дивовижних властивостей кристалів. Ви дізнаєтеся про походження мінералів та принципи зцілення за допомогою їхньої енергії, навчитеся вибирати камені і застосовувати їх у повсякденному житті, познайомитеся з цілющими властивостями різних мінералів і зможете з їхньою допомогою позбавитись фізичних і емоційних недуг та поліпшити свій душевний стан і якість життя.

Гербіш, Надійка. Теплі історії до шоколаду / Н. Гербіш. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2015. - 144с.
Надихнути, втiшити, додати солоду й радостi. Ця книжка — збірка добрих, теплих, шоколадних, цілющих слів. Тут містяться історії про різних людей, життя, любов, слова, дружбу, смуток, пошуки, усміх, подорожі, домашню випічку, міста, кутові будинки, про велосипеди, кіно й картини, про музику, лікарні, студентів, книжки, про неосвітлені вулиці й старі листи, маленькі дрібниці й великі зміни.

Гаррет, Джинджер.
Біблійні секрети краси / Д. Гаррет ; з англ. пер. А. Трофімова. – Львів : Свічадо, 2013. – 160 с.
У книжці «Біблійні секрети краси» Джинджер Ґаррет розкриває секрети плекання краси, якими користувалися жінки тисячоліття тому, у біблійні часи. Оскільки ці рецепти косметичних засобів не містять синтетичних речовин та консервантів, вони корисніші й дієвіші, аніж ті, якими нас зваблює сучасна реклама.
У цій книжці ви відкриєте для себе:
секрети краси, що їх косметична індустрія воліє не відкривати;
стовідсотково натуральні косметичні засоби, які легко приготувати в домашніх умовах;
план двадцяти восьми днів очищення для тіла, розуму та духу
та багато іншого цікавого й корисного.
Кожна жінка заслуговує на те, щоб виглядати і почуватися якнайкраще, – так, як при сотворенні. Ця книжка не лише про косметичні засоби давнини, вона також про те, як кожна жінка може віднайти власну красу.

Гарсіа, Маркес Габріель. Сто років самотності : роман / М. Г. Гарсіа ; [пер. з ісп. П. Соколовського]. - Харків : Фоліо, 2015. - 476с.
Ім'я лауреата Нобелівської премії колумбійця Габріеля Гарсіа Маркеса золотими літерами вписано в історію літератури ХХ століття. Його твори люблять і читають у всьому світі. Але саме роман "Сто років самотності", написаний у 1967 році, приніс письменникові всесвітню відомість і досі входить до десятки найпопулярніших творів минулого сторіччя. Переплітаючи казки, старовинні перекази, легенди і притчі, розсуваючи межі реального до меж фантастичного, Маркес описує історію відірваного від світу маленького містечка Макондо, де живуть кілька поколінь роду Буендіа, кожен з представників якого несе в собі печатку самотності. Роз'єднаність членів сім'ї, їх нездатність порозумітися набувають у романі воістину міфологічного характеру, призводять до загибелі душі.

Ігнатенко, Ірина Василівна.
Жіноче тіло у традиційній культурі українців / І.В. Ігнатенко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. –
224 с.

Чоловіче тіло у традиційній культурі українців / І.В. Ігнатенко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 224 с.
Автор етнографічних книжок «Жіноче тіло» та «Чоловіче тіло», Ірина Ігнатенко, кандидат історичних наук, доцент кафедри етнології та краєзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, власноруч протягом 10 років назбирала матеріал по сотнях сіл від Полтавщини до Полісся, відкриваючи безліч цікавих фактів. Це книжки з категорії – «всім було це цікаво, але ніхто не наважувався спитати». Автор відповідає на питання, що знали про власне тіло українські селянки XIX сторіччя, чи знали вони, як контролювати народжуваність, чи могли самостійно обирати чоловіка, та що робила дівчина, яка втратила цноту до шлюбу та народила позашлюбну дитину. Видання значно збагачені ілюстраціями, завдяки яким читач має можливість максимально наблизитися до описаної епохи.

Сенцов, Олег. Рассказы / О. Сенцов. - Киев : Laurus, 2015. - 104с
Перша книга Олега Сенцова – українського режисера, політичного в'язня, який нині відбуває 20-річний термін в Росії. Книга, в якій є він. Книга про нього. Оповідання, що ввійшли до збірки «Рассказы»: «Автобиография», «Собака», «Детство», «Больничка», «Школа», «Завещание», «Бабушка», «Макары» - це спогади автора про дитинство, спогади, що пройшли крізь призму сприйняття і моралі дорослої людини.

Білетіна, Катерина.
Беззахисність перед красою : [альбом] / К. Білетіна ; [передм. Л. Воронина, К. Штанко ; інтерв'ю В. Клименко]. – Київ : Родовід, 2016. – 88 с. : іл.
Джерелом натхнення для малюнків сучасної художниці Катерини Білетіної стало традиційне українське вбрання з різних куточків країни – з Буковини, Полісся, Східного Поділля, Волині, українського Причорномор'я та ін. Окрім ілюстрацій, до альбому увійшло розлоге інтерв'ю з мисткинею та невеликі есеї про її творчість.
«Я називаю цей проект збіркою авторських мистецьких реконструкцій народного одягу. Серія започаткована в 2005 році, коли я вступала до аспірантури НАОМА і представила на творчий відбір кілька аркушів формату А4. Мене не взяли, і це несподівано стало великою невдачею, і навіть перервою в праці. Але зробило сильнішою... Більше, ніж костюми, в цьому проекті мене цікавлять портрети. Власне, портрети цікавили мене завжди. Якраз в них мені легко перекладати «те сонце, що повинен носити в собі мистець, на лінію, колір і фактуру», як писав в листі до свого учня Василь Єрмілов». Катерина Білетіна

Матіос, Марія. Приватний щоденник. Майдан. Війна... / М. Матіос. - Львів : Піраміда, 2015. - 356с.
У своїй книзі відома українська письменниця "загартовує правдою" про ексклюзивні події Майдану та триваючої війни, учасником чи свідком яких вона була. Це свого роду хроніка, що починається з кінця 2013-го і до середини літа 2015-го року. І крізь цю призму письменниця дуже зворушливо і дуже чуттєво описує маленькі історії українських родин, життя яких болючими втратами та глибокими ранами назавжди змінив Майдан... змінила війна... А ще - свої історії "про конкретні битви за дуже конкретних людей".

Дочинець, Мирослав Іванович. Книга надиху : уроки світу, Неба і людей / М. І. Дочинець. - Мукачево : Карпатська Вежа, 2015. - 248с.
Нова книжка лауреата Шевченківської премії Мирослава Дочинця - про життя як безнастанний дар; про духовні вершини Афону і маленькі карпатські верховини; про те, що робить істоту вільною і безсмертною; про вічні істини і про вічний пошук щоденних крихт радості; про особисте і вселюдське; про земне і небесне. А ще в цій книжці нуртує розкіш мови - чар текстів, переплетених із таїнством змісту. Невтомне і невтоленне збирання зілля Слова.

Дочірні категорії

  • 01122016
    Кількість статей:
    24