Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Українська вишивка : мистецтво вишивки, таємниця кольору, мова орнаменту. [Кн.5] : Чорний / [під. ред. В Чорній]. - Київ : Діана плюс книги : Т. В. Бялас, 2015. - 96с. : іл. - (Українська вишивка. Золота колекція).
Від видавця:
Урочистий та елегантний чорний колір увібрав у себе всі таємниці нашого буття - недарма його часто асоціюють зі зрілістю та життєвим досвідом. Яскравий контраст темного монохрому і світлої тканини завжди виглядає дуже ефектно, тому гаптування чорними нитками користується неабиякою популярністю.
П'ята книга з серії "Золота колекція. Чорний" містить багато яскравих фотографій у супроводі ліричних сюжетних замальовок, цікаву пізнавальну та навчальну інформацію, а також детальні схеми та ескізи. Призначена для широкого кола читачів.

Українська вишивка : мистецтво вишивки, таємниця кольору, мова орнаменту. [Кн.4] : Зелений / [під. ред. В Чорній]. - Київ : Діана плюс книги : Т. В. Бялас, 2015. - 96с. : іл. - (Українська вишивка. Золота колекція).
Від видавця:
Зелений колір завжди символізував молодість, свіжість і гармонію, а в традиційній українській вишивці ним "малювали" плодючість, стабільність і саме життя. Позитивний психологічний вплив зеленого відтінку відомий давно, тож сміливо обирайте його для створення своїх вишиваних шедеврів!
Четверта книга з серії "Золота колекція. Зелений" містить багато яскравих фотографій у супроводі ліричних сюжетних замальовок, цікаву пізнавальну та навчальну інформацію, а також детальні схеми та ескізи. Призначена для широкого кола читачів.
Переглянути книгу : http://issuu.com/49858/docs/zol_col_zel

Українська вишивка : мистецтво вишивки, таємниця кольору, мова орнаменту. [Кн.3] : Червоний / [під. ред. В Чорній]. - Київ : Діана плюс книги : Т. В. Бялас, 2013. - 96с. : іл. - (Українська вишивка. Золота колекція).
Від видавця:
Оспіваний у піснях та легендах червоний колір завжди заворожував людей своєю неймовірною внутрішньою силою. Цей багатогранний відтінок може бути різним: і ніжним, як полуничний сорбет, і п'янким, наче витримане вино, і закличним, як помада на вустах впевненої в собі жінки... Його мелодія зазвучить саме так, як забажаєте ви, тому сміливо обирайте для своєї вишивки розкішний червоний колір!
Третя книга з серії "Золота колекція. Червоний" містить багато яскравих фотографій у супроводі ліричних сюжетних замальовок, цікаву пізнавальну та навчальну інформацію, а також детальні схеми та ескізи. Призначена для широкого кола читачів.
Переглянути книгу : http://issuu.com/49858/docs/zol_kol3

Українська вишивка : мистецтво вишивки, таємниця кольору, мова орнаменту. [Кн.2] : Коричневий / [під ред. Н. Скрипченко]. - Київ : Діана плюс книги : Т. В. Бялас, 2013. - 96с. : іл. - (Українська вишивка. Золота колекція).
Від видавця:
Коричнева барва символізує спокій, виваженість і впевненість, тож і вишивання цим відтінком ниток принесе вам справжній релакс і задоволення. А ще коричневий - це колір ароматної кави, терпкого шоколаду та духмяної кориці, тож приготуйтеся до надзвичайно позитивних емоцій, які він здатний вам подарувати!
Друга книга з серії "Золота колекція. Коричневий" містить багато яскравих фотографій у супроводі ліричних сюжетних замальовок, цікаву пізнавальну та навчальну інформацію, а також детальні схеми та ескізи.
Переглянути книгу : http://issuu.com/97759/docs/zolota_kolekzia_sayt2

Українська вишивка : мистецтво вишивки, таємниця кольору, мова орнаменту. [Кн.1] : Фіолетовий / [під ред. Н. Скрипченко]. - Київ : Діана плюс книги : Т. В. Бялас, 2013. - 96с. : іл. - (Українська вишивка. Золота колекція).
Від видавця:
Фіолетовий... Один із найбільш загадкових і таємничих кольорів, з яким пов'язано безліч міфів та легенд. Цей колір чудово знімає напругу та роздратування, тому сміливо обирайте його для своїх творчих експериментів!
Перша книга з серії "Золота колекція. Фіолетовий" містить багато яскравих фотографій у супроводі ліричних сюжетних замальовок, цікаву пізнавальну та навчальну інформацію, а також детальні схеми та ескізи.
Переглянути книгу : http://issuu.com/97759/docs/zolkol

Стельмащук, Галина Григорівна. Українські народні головні убори = Ukrainian Folk Headwear : монографія / Г. Г. Стельмащук ; Львівська нац. академія мистецтв. - Вид. друге, доп. і переробл. - Львів : Апріорі, 2013. - 276с. : іл. - Пар. текст англ.
У монографії розглядається процес розвитку головних уборів та зачісок, що побутували на території України з найдавніших часів до початку XX ст. Висвітлюються всі види і форми головних уборів різних соціальних груп населення, загальні риси та регіональні відмінності. Показується роль атрибутів, символів, знаків у головних уборах, особливо обрядових.
Дана монографія зацікавить істориків, етнологів, мистецтвознавців, художників, викладачів та студентів, усіх, хто вивчає питання традиційної культури українського народу.

Білан, М. Українській стрій / М. С. Білан, Г. Г. Стельмащук ; Львівська нац. академія мистецтв. - Друге вид. - Львів : Апріорі, 2011. - 314с. : іл.
Матеріали, подані у праці, зібрані авторами у фондах рукописної книги Національного музею України, архіві Інституту народознавства НАН України та безпосередньо під час польових етнографічних обстежень у різних районах України впродовж двадцяти років. На значній джерельній і фактологічній основі показано шлях формування і побутування українського народного одягу від давньокам'яної доби до кінця ХХ ст.
У вступному слові автори зазначають, що «...дивом дивним залишається донині український національний стрій. Знаменита українська вишивана сорочка, жіноча й чоловіча, кожна неповторна через безліч узорів і технік вишивання, має магнетичну силу краси. При пильнішому пригляданні до неї відкривається така запаморочлива давність, що майже фізично відчуваєш її недосяжність. Колись зроблена кимось для себе ужиткова річ раптом стає історичною пам'яткою і витвором високого мистецтва, лучить недосяжну минувшину з нинішнім днем, час і простір перетворює на єдиний духовний вимір, спомин про пращура наповнює відчуттям близькості. З пригаслих понять роду, племені, народу розвіюється попіл відчуженості і відкриваються гарячі жарини родинного вогнища, що зігріває живим теплом».

Квіти і птахи в дизайні українських килимів = Flowers and Birds in Ukrainian Kilim Designs / вступ. ст. Стефан Таранушенко ; передм. Наталка Дяченко-Забашта ; післямова Сергій Білокінь. - Київ : Родовід, 2014. - 408с. : іл. - Пар. текст англ. мовою.
Це – перша книжка з задуманої трилогії про українські килими. До її створення долучилися сім дизайнерів, серед яких дві родинні спілки. Кожен дизайнер отримав свій «план» – окрему музейну колекцію килимів і завдання представити їх у цій книзі своїми очима, через свій талант і стиль. До книжки також включено першу публікацію незакінченої фундаментальної праці мистецтвознавця Стефана Таранушенка «Українські килими». Килимові дизайни вражають своєю неповторністю й вишуканістю зразків текстильного мистецтва, щедрою палітрою природніх барв і співзвучністю їх поєднань, поетичністю та винахідливістю майстрів. Книга українською та англійською мовами

Дочірні категорії

  • 01122016
    Кількість статей:
    24