Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

baner m

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < серпня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Савченко, Надія Вікторівна. Сильне ім'я Надія / Н. В. Савченко ; [мал. Савченко В.В.]. - Київ : Юстініан, 2015. - 328с.
Ця книга - один великий і живий лист до українців. Лист із російської в'язниці, яка вже понад рік тримає ту, що стала символом нескореної української нації – Українську НАДІЮ. Так хто ж вона, Надя Савченко? Яка вона? Що з того, що ми знаємо про неї, правда, а що вже стає легендою? Вона відповість вам сама на сторінках цієї книжки. У притаманній їй емоційній манері, пригадуючи навіть дрібні, але важливі події зі свого життя, з яких і були сплетені її характер, вдача, незламність. Перебуваючи в заточенні, Надія розпочала власну боротьбу - мовою тюремних нотатків та протестів. Так з'явилась її власна літературна праця - «Сильне ім'я Надія».

Кім, В. Чан.
Стратегія блакитного океану : як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції / В.Ч. Кім, Р. Моборн ; пер. з англ. І. Андрущенка. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 384 с.
Перед вами одна з найпопулярніших книг з бізнесу останніх десятиріч. Це визнаний бестселер за вірсіями Wall Street Journal та BusinessWeek, що вже впродовж семи років не покидає топової десятки ділових книжок на Amazon.
Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції саме для того, щоб кожен зумів вийти за межі загальноприйнятих шаблонів діяльності та дати поштовх глобальній економіці. Вони дають докладну інструкцію, як вивести ваш бізнес на новий рівень та пропонують нову філософію успіху.
Якщо ви знаєтеся на бізнесі, то розумієте, що конкуренція — це правильно та природньо. Проте останнім часом вам все важче привертати увагу клієнтів через численних конкурентів, а ребрендинг та зміна команди вже не допомагає? Прийшов час відійти у сторону та створити сприятливе середовище існування — свій власний «блакитний океан» інноваційного бізнесу.
Бажаєте стати флагманом у власній ніші та забезпечити себе новими відданими клієнтами? Тоді ця книга для вас.

Алексиевич, Светлана Александровна.
«За багатоголосу творчість — пам'ятник стражданню і мужності у наш час» Світлана Олександрівна Алексієвич отримала в 2015 році Нобелівську премію з літератури.


У войны не женское лицо / С. А. Алексиевич. - Москва : Время, 2016. - 352с. - (Собрание произведений).
Одна з найвідоміших у світі книг про війну, яка поклала початок знаменитому художньо-документальному циклу «Голоси Утопії». Це остання авторська редакція: письменниця, допрацювала книгу, прибравши цензурну правку, вставивши нові епізоди, доповнивши записані жіночі сповіді сторінками власного щоденника, який вона вела протягом семи років роботи над книгою. «У войны не женское лицо» - досвід унікального проникнення в духовний світ жінки, яка виживає в нелюдських умовах війни.
Книга перекладена більш ніж двадцятьма мовами, включена в шкільні та вузівські програми в багатьох країнах, отримала кілька престижних премій: премія Ришарда Капусцінського (2011) за кращий твір у жанрі репортажу, премія Angelus (2010) та інші.

 

Последние свидетели : соло для детского голоса / С. А. Алексиевич. - 2-е изд., стереотип. - Москва : Время, 2016. - 304с. - (Собрание произведений).
Друга книга художньо-документального циклу "Голоси Утопії" Світлани Алексієвич. У книзі спогади про Другу світову війну дітей, самих неупереджених і найнещасніших її свідків. Війна, побачена дитячими очима, виявилася ще страшнішою, ніж відображена жіночим поглядом в книзі " У войны не женское лицо ". "Последние свидетели " - це подвиг дитячої пам'яті. Як і інші книги циклу, публікується в новій авторській редакції.


Цинковые мальчики / С. А. Алексиевич. - 2-е изд., стереотип. - Москва : Время, 2016. - 320с. - (Собрание произведений).
Третя книга художньо-документального циклу "Голоси Утопії" Світлани Алексієвич. Без цієї книги, давно ставшої світовим бестселером, вже неможливо уявити собі ні історію афганської війни - війни непотрібної і неправедної, ні історію останніх років радянської влади, остаточно підірваної цією війною. Непереборне горе матерів «цинкових хлопців», зрозуміло їх бажання знати правду про те, як і за що воювали і гинули в Афгані їхні сини. Але дізнавшись цю правду, багато хто з них жахнулися і відмовилися від неї. Книгу Світлани Алексієвич судили «за наклеп» - справжнісіньким судом, з прокурором, громадськими обвинувачами і «групами підтримки» у владі і в пресі. Матеріали цього ганебного процесу також включені в нову редакцію «Цинковые мальчики».


Чернобыльская молитва : хроника будущего / С. А. Алексиевич. - 2-е изд., стереотип. - Москва : Время, 2016. - 304с. - (Собрание произведений).
Головній техногенній катастрофі XX століття - двадцять років. «Чернобыльская молитва» публікується в новій авторській редакції, з додаванням 30 відсотків нового тексту, з відновленням фрагментів, які були виключені з попередніх видань із цензурних міркувань.


Время секонд хэнд / С. А. Алексиевич. - 4-е изд. - Москва : Время, 2016. - 512с. - (Собрание произведений).
Ця книга стала останньою в циклі з п'яти праць Світлани Алексієвич .
«Комунізм мав божевільний план, – слова авторки, – переробити «стару» людину, ветхого Адама. І це здійснилося... може, лише це й здійснилося. За сімдесят з гаком років у лабораторії марксизму-ленінизму створили окремий людський тип – «homo soveticus». Хтось вважає, що це трагічний персонаж, а хтось називає його «совком». Мені здається, я знаю цю людину, вона добре мені знайома, я з нею поруч, пліч-о-пліч, прожила чимало років. Вона – це я. Це мої знайомі, друзі, батьки». Монологи, що потрапили до книги, авторка записувала протягом останнього десятиріччя, мандруючи всім колишнім Радянським Союзом. Ця книга – це мій діагноз нам, діагноз тому, що ми зробили за 20 років, нашому злочинному романтизмові та, як я зараз вважаю, нашій мовчанці, нашій теперішній німоті й мовчанню еліти. Ми поступилися владою бандитам. Я навіть не знаю, як назвати. Це вже навіть не політики, а такий орден тих, хто має доступ до російського пирога. Ось вони його розділили, і це такий своєрідний орден».

Левітт, Стівен.
Думай як фрік / С. Левітт, С. Дабнер ; пер. з англ. Т. Заволоко. – Київ : Наш формат, 2016. – 213 с.
Майже одразу після виходу ця книга посіла перші позиції в списку бестселерів New York Times. У світі продано понад 4 млн. її примірників. Загалом книги Левітта та Дабнера перекладені 35 мовами, а "Наш Формат" представляє український варіант. Для успіху в сучасному світі потрібно не лише знати більше, працювати швидше, а й мислити інакше. Бо виграє той, хто першим знайде небанальний розв'язок проблеми. Автори Стівен Левітт та Стівен Дабнер пропонують читачам перелаштувати спосіб мислення і застосовувати нестандартні підходи у різноманітних ситуаціях. Автори щедро ілюструють свої аргументи маловідомими фактами з історії, психології, економіки, а іронічний стиль не дасть читачеві нудьгувати.

Дочірні категорії

  • 01122016
    Кількість статей:
    24

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2019 року

Детальніше...

 

Нові книги у бібліотеці

Прочитай! Це цікаво!

Лібер

Зображення Бейлі

сайп