Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

baner m

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < серпня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Доляк, Наталка. Загублений між війнами : роман / Н. Доляк. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 496с.
Роман описує життєвий шлях талановитого письменника і поета та мужнього воїна Юрія Будяка (Покоса). Здається, подій його бурхливої долі вистачило б не на одне життя. Англо-бурська війна, Перша світова, революція, розпад Російської імперії, становлення УНР, репресії, сталінські табори, Друга світова... Він був матросом і чабаном, воював в Африці на боці повсталих бурів, врятував самого Вінстона Черчилля, мандрував Францією, Італією, Синґапуром, Туреччиною; вчителював в українському селі, був одним із найвпливовіших діячів новітньої української культури. Цій незвичайній людині довелося не один раз міняти і рід занять, і спосіб існування...

Бріньолфссон, Ерік.
Друга епоха машин : робота, прогрес та процвітання в часи надзвичайних технологій / Е. Бріньолфссон, Е. Макафі. – Київ : K.FUND, 2016. – 236 с.
У цьому бестселері (за версією найкращих західних видань The New York Times, The Wall Street Journal та The Washington Post) досліджується вплив технологій на наше життя.
Ерік Бріньолфссон і Ендрю Макафі з Массачусетського технологічного інституту впроваджують термін «друга епоха машин» для визначення науково-технічних досягнень, які трансформують реальність. Серед них – поява комп'ютера і цифрових рішень як каталізаторів збільшення фізичних та інтелектуальних можливостей людства.
Наше завтра – це битва за робочі місця з машинами. Виграє той, хто володіє унікальними навичками та швидко адаптується до змін.

Гранецька, Вікторія Леонідівна. Щасливий : роман / В. Л. Гранецька. - Харків : Нора-Друк, 2015.
У невигаданій оповіді про порятунок маленького хлопчика, чиє ім'я українською перекладається як Щасливий, відбивається історія зіткнення різних світів: байдужості і самопожертви, неприязні до чужого і готовності віддати останнє незнайомій людині, бюрократичного мислення і високого професіоналізму, релігійних забобон і щирої віри, справжнього кохання і підступної зради.
Роман нагороджений спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Гранд-Коронація слова-2015».

Геращенко, Олексій.
Економіка XXI: країни, підприємства, людини / О. Геращенко ; пер. з рос. М.В. Скоробогатова. – Друге вид., перероб. і допов. – Харків : Фоліо, 2016. – 304 с.
Ми всі живемо в економічному світі – купуємо, продаємо, оцінюємо, зважуємо ризики, робимо заощадження і просимо в борг, стежимо за курсом валют. Професія «економіст», здавалося б, монополізувала «сакральне знання» про те, як дійсно працює економіка. Більшість економічних підручників досить нудні й рясніють складними незрозумілими формулами. Але давайте згадаємо про те, що саме люди, а не економісти, створюють економічний світ, він – результат нашої поведінки, нашого ставлення до грошей, накопичень, кредитів. Про економіку – цікаво і простими словами. Про економіку, якою вона є насправді. Про економіку 21 століття, в якому ми живемо. Книга для всіх у простих прикладах і зрозумілих історіях.

Дочірні категорії

  • 01122016
    Кількість статей:
    24

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2019 року

Детальніше...

 

Нові книги у бібліотеці

Прочитай! Це цікаво!

Лібер

Зображення Бейлі

сайп