Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Гарсіа, Маркес Габріель. Сто років самотності : роман / М. Г. Гарсіа ; [пер. з ісп. П. Соколовського]. - Харків : Фоліо, 2015. - 476с.
Ім'я лауреата Нобелівської премії колумбійця Габріеля Гарсіа Маркеса золотими літерами вписано в історію літератури ХХ століття. Його твори люблять і читають у всьому світі. Але саме роман "Сто років самотності", написаний у 1967 році, приніс письменникові всесвітню відомість і досі входить до десятки найпопулярніших творів минулого сторіччя. Переплітаючи казки, старовинні перекази, легенди і притчі, розсуваючи межі реального до меж фантастичного, Маркес описує історію відірваного від світу маленького містечка Макондо, де живуть кілька поколінь роду Буендіа, кожен з представників якого несе в собі печатку самотності. Роз'єднаність членів сім'ї, їх нездатність порозумітися набувають у романі воістину міфологічного характеру, призводять до загибелі душі.

Ігнатенко, Ірина Василівна.
Жіноче тіло у традиційній культурі українців / І.В. Ігнатенко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. –
224 с.

Чоловіче тіло у традиційній культурі українців / І.В. Ігнатенко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 224 с.
Автор етнографічних книжок «Жіноче тіло» та «Чоловіче тіло», Ірина Ігнатенко, кандидат історичних наук, доцент кафедри етнології та краєзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, власноруч протягом 10 років назбирала матеріал по сотнях сіл від Полтавщини до Полісся, відкриваючи безліч цікавих фактів. Це книжки з категорії – «всім було це цікаво, але ніхто не наважувався спитати». Автор відповідає на питання, що знали про власне тіло українські селянки XIX сторіччя, чи знали вони, як контролювати народжуваність, чи могли самостійно обирати чоловіка, та що робила дівчина, яка втратила цноту до шлюбу та народила позашлюбну дитину. Видання значно збагачені ілюстраціями, завдяки яким читач має можливість максимально наблизитися до описаної епохи.

Сенцов, Олег. Рассказы / О. Сенцов. - Киев : Laurus, 2015. - 104с
Перша книга Олега Сенцова – українського режисера, політичного в'язня, який нині відбуває 20-річний термін в Росії. Книга, в якій є він. Книга про нього. Оповідання, що ввійшли до збірки «Рассказы»: «Автобиография», «Собака», «Детство», «Больничка», «Школа», «Завещание», «Бабушка», «Макары» - це спогади автора про дитинство, спогади, що пройшли крізь призму сприйняття і моралі дорослої людини.

Білетіна, Катерина.
Беззахисність перед красою : [альбом] / К. Білетіна ; [передм. Л. Воронина, К. Штанко ; інтерв'ю В. Клименко]. – Київ : Родовід, 2016. – 88 с. : іл.
Джерелом натхнення для малюнків сучасної художниці Катерини Білетіної стало традиційне українське вбрання з різних куточків країни – з Буковини, Полісся, Східного Поділля, Волині, українського Причорномор'я та ін. Окрім ілюстрацій, до альбому увійшло розлоге інтерв'ю з мисткинею та невеликі есеї про її творчість.
«Я називаю цей проект збіркою авторських мистецьких реконструкцій народного одягу. Серія започаткована в 2005 році, коли я вступала до аспірантури НАОМА і представила на творчий відбір кілька аркушів формату А4. Мене не взяли, і це несподівано стало великою невдачею, і навіть перервою в праці. Але зробило сильнішою... Більше, ніж костюми, в цьому проекті мене цікавлять портрети. Власне, портрети цікавили мене завжди. Якраз в них мені легко перекладати «те сонце, що повинен носити в собі мистець, на лінію, колір і фактуру», як писав в листі до свого учня Василь Єрмілов». Катерина Білетіна

Дочірні категорії

  • 01122016
    Кількість статей:
    24

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2019 року

Детальніше...

 

Нові книги у бібліотеці

Прочитай! Це цікаво!

Промови що змінили світ

Маккалоу

Лібер

Зображення Бейлі

сайп