Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Годін, Сет.
Пробуй, не зупиняйся : коли ви востаннє робили щось уперше? / С. Годін ; пер. з англ. Зорини Корабліної. – Київ : Наш формат, 2016. – 96 с. : іл.
Ця книга – маніфест про те, як, зрештою, припинити виконувати вказівки «згори», узяти ініціативу у свої руки і почати робити те, чого хочете саме ви. Це заклик побороти свій первісний страх перед незвіданим і заявити про себе, запустити новий проект, узятися за справді важливу і цікаву справу. Часто люди мають усе необхідне для досягнення успіху, проте не наважуються зробити перший крок. Автор переконує: не можна чекати, поки доля сама обере вас і вкаже правильний шлях, слід діяти! Варто лише почати і не боятися невдач – хтозна, яка з ваших ідей урешті втілиться у щось геніальне. У цьому можете не сумніватися – автор більше десяти світових бестселерів точно знає, що потрібно для успіху.

Діамандіс, Пітер.
Переможець : як досягти колосального успіху і вплинути на світ / П. Діамандіс, С. Котлер. – Київ : K.FUND, 2016. – 253 с.
Це посібник із використання експоненційних технологій, нестандартного мислення та інструментів, керованих спільнотою. Для тих, хто хоче домогтися успіху та змінити життя мільярдів людей на краще. Спираючись на досвід підприємців-мільярдерів Ларрі Пейджа, Ілона Маска, Річарда Бренсона та Джеффрі Безоса, книга пропонує найкращі методи використання для отримання переваги сили натовпу. Автори навчають, як створювати та використовувати стимулюючу конкуренцію, організовувати краудфандинг, будувати спільноти. «Переможець» – це водночас і маніфест, і інструкція. Для сучасного експоненціального підприємця це видання стане настільною книгою про використання нових технологій, масштабного мислення та надзвичайного впливу нових інструментів.
Рецензії:
«Переможець» – стратегічний план для людей, які вірять, що можуть змінити світ. Ця книга містить поради, які дають змогу об'єднати сили однодумців і технології заради досягнення мети», – Білл Клінтон, 42-й президент США.
«Переможець» — цінний навігатор для кожного ефективного керівника, який прагне бути сучасним. Історія попереджає: якщо активно не змінюватися та не пристосовуватися, зміни нас переможуть», — Джим Моффатт, генеральний директор Deloitte Consulting (США).
«Це посібник із досягнення експоненційних цифрових звершень від майстра «ставати великим», — Financial Times.

Бріньолфссон, Ерік.
Друга епоха машин : робота, прогрес та процвітання в часи надзвичайних технологій / Е. Бріньолфссон, Е. Макафі. – Київ : K.FUND, 2016. – 236 с.
У цьому бестселері (за версією найкращих західних видань The New York Times, The Wall Street Journal та The Washington Post) досліджується вплив технологій на наше життя.
Ерік Бріньолфссон і Ендрю Макафі з Массачусетського технологічного інституту впроваджують термін «друга епоха машин» для визначення науково-технічних досягнень, які трансформують реальність. Серед них – поява комп'ютера і цифрових рішень як каталізаторів збільшення фізичних та інтелектуальних можливостей людства.
Наше завтра – це битва за робочі місця з машинами. Виграє той, хто володіє унікальними навичками та швидко адаптується до змін.

Геращенко, Олексій.
Економіка XXI: країни, підприємства, людини / О. Геращенко ; пер. з рос. М.В. Скоробогатова. – Друге вид., перероб. і допов. – Харків : Фоліо, 2016. – 304 с.
Ми всі живемо в економічному світі – купуємо, продаємо, оцінюємо, зважуємо ризики, робимо заощадження і просимо в борг, стежимо за курсом валют. Професія «економіст», здавалося б, монополізувала «сакральне знання» про те, як дійсно працює економіка. Більшість економічних підручників досить нудні й рясніють складними незрозумілими формулами. Але давайте згадаємо про те, що саме люди, а не економісти, створюють економічний світ, він – результат нашої поведінки, нашого ставлення до грошей, накопичень, кредитів. Про економіку – цікаво і простими словами. Про економіку, якою вона є насправді. Про економіку 21 століття, в якому ми живемо. Книга для всіх у простих прикладах і зрозумілих історіях.