Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Пермутт, Філіп.
Цілющі кристали : рекомендації із застосування мінералів, що змінять ваше життя назавжди / Ф. Пермутт. – Київ : Країна мрій, 2013. – 160 с. : іл.
Краса, магія і сила кристалів завжди приваблювала людей. У цій книзі зібрані наукові, історичні та медичні відомості, що стосуються дивовижних властивостей кристалів. Ви дізнаєтеся про походження мінералів та принципи зцілення за допомогою їхньої енергії, навчитеся вибирати камені і застосовувати їх у повсякденному житті, познайомитеся з цілющими властивостями різних мінералів і зможете з їхньою допомогою позбавитись фізичних і емоційних недуг та поліпшити свій душевний стан і якість життя.

Гаррет, Джинджер.
Біблійні секрети краси / Д. Гаррет ; з англ. пер. А. Трофімова. – Львів : Свічадо, 2013. – 160 с.
У книжці «Біблійні секрети краси» Джинджер Ґаррет розкриває секрети плекання краси, якими користувалися жінки тисячоліття тому, у біблійні часи. Оскільки ці рецепти косметичних засобів не містять синтетичних речовин та консервантів, вони корисніші й дієвіші, аніж ті, якими нас зваблює сучасна реклама.
У цій книжці ви відкриєте для себе:
секрети краси, що їх косметична індустрія воліє не відкривати;
стовідсотково натуральні косметичні засоби, які легко приготувати в домашніх умовах;
план двадцяти восьми днів очищення для тіла, розуму та духу
та багато іншого цікавого й корисного.
Кожна жінка заслуговує на те, щоб виглядати і почуватися якнайкраще, – так, як при сотворенні. Ця книжка не лише про косметичні засоби давнини, вона також про те, як кожна жінка може віднайти власну красу.

Ігнатенко, Ірина Василівна.
Жіноче тіло у традиційній культурі українців / І.В. Ігнатенко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. –
224 с.

Чоловіче тіло у традиційній культурі українців / І.В. Ігнатенко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 224 с.
Автор етнографічних книжок «Жіноче тіло» та «Чоловіче тіло», Ірина Ігнатенко, кандидат історичних наук, доцент кафедри етнології та краєзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, власноруч протягом 10 років назбирала матеріал по сотнях сіл від Полтавщини до Полісся, відкриваючи безліч цікавих фактів. Це книжки з категорії – «всім було це цікаво, але ніхто не наважувався спитати». Автор відповідає на питання, що знали про власне тіло українські селянки XIX сторіччя, чи знали вони, як контролювати народжуваність, чи могли самостійно обирати чоловіка, та що робила дівчина, яка втратила цноту до шлюбу та народила позашлюбну дитину. Видання значно збагачені ілюстраціями, завдяки яким читач має можливість максимально наблизитися до описаної епохи.

Білетіна, Катерина.
Беззахисність перед красою : [альбом] / К. Білетіна ; [передм. Л. Воронина, К. Штанко ; інтерв'ю В. Клименко]. – Київ : Родовід, 2016. – 88 с. : іл.
Джерелом натхнення для малюнків сучасної художниці Катерини Білетіної стало традиційне українське вбрання з різних куточків країни – з Буковини, Полісся, Східного Поділля, Волині, українського Причорномор'я та ін. Окрім ілюстрацій, до альбому увійшло розлоге інтерв'ю з мисткинею та невеликі есеї про її творчість.
«Я називаю цей проект збіркою авторських мистецьких реконструкцій народного одягу. Серія започаткована в 2005 році, коли я вступала до аспірантури НАОМА і представила на творчий відбір кілька аркушів формату А4. Мене не взяли, і це несподівано стало великою невдачею, і навіть перервою в праці. Але зробило сильнішою... Більше, ніж костюми, в цьому проекті мене цікавлять портрети. Власне, портрети цікавили мене завжди. Якраз в них мені легко перекладати «те сонце, що повинен носити в собі мистець, на лінію, колір і фактуру», як писав в листі до свого учня Василь Єрмілов». Катерина Білетіна