Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Гандапас, Радислав. Камасутра для оратора. Десять розділів про те, як перетворити публічний виступ на втіху / Р. Гандапас ; пер. з рос. Н. Козик. – Дніпро : Моноліт, 2017. – 272с.
Основна увага в "Камасутрі для оратора" приділена таким питанням, як придушення хвилювання, структура виступу, залучення і утримання уваги аудиторії, зоровий контакт, моторика.
Книга написана для тих, хто проводить презентації, виступає на конференціях і семінарах, реалізує себе в політиці та інших сферах суспільного життя або готується зробити це в майбутньому.

Юркевич, Памфіл Данилович. Читання про виховання / П. Д. Юркевич ; ред. Л. Г. Кудрик, М. В. Кухаришина ; пер. з рос. Л. Г. Кудрик. – Київ : Кондор–Видавництво, 2016. – 244с.
Фундаментальна філософсько–педагогічна праця класика української і світової філософії, видатного педагога, найяскравішого представника української "філософії серця" Памфіла Юркевича уперше пропонується читачеві в українському перекладі. У ній розглядаються питання духовної суті людини, сенсу її життя, ролі освіти і виховання у становленні духовної особистості.
"Читання про виховання" адресовані перш за все учителям–практикам, педагогам–організаторам, вихователям та керівникам освітніх установ, науковцям, викладачам філософії, педагогіки, психології, студентам, усім, кому не байдужа духовна спадщина рідного народу та його теперішнє і майбутнє.

Далай–Лама. Книга радості. Вічне щастя в мінливому світі / Далай–Лама, Д. Туту, Д. Абрамс ; пер. з англ. Т. Микитюк. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. – 400с.
Світові духовні лідери, лауреати Нобелівської премії миру, Далай–лама і Десмонд Туту діляться секретами, що допоможуть поглянути на себе і власне життя по–новому. Автори навчать, як досягти духовної гармонії, розкажуть про причини виникнення негативних емоцій і про те, як давати їм раду.
Радість закладено в кожному з нас, це почуття не залежить від соціального статусу, матеріального добробуту, сім'ї чи кар'єри. Стань щасливішим уже сьогодні!
У цій книзі ви знайдете практичні поради, медитаційні вправи, історії з життя, що надихають і дарують можливість змінити кожен день на краще.

Калабуха, Людмила Олегівна. Почніть говорити "Ні". Як упевнено відмовляти та викликати повагу / Л. О. Калабуха ; ред. С. Лакоцька. – Тернопіль : Мандрівець, 2017. – 232с.
"Говорити "НІ" та відмовляти – треба!" – впевнена авторка. І докладно розбирає чому, коли, а головне – як це робити: від переговорів із клієнтами, підлеглими, колегами по роботі, випадковими знайомими до стосунків із коханими, друзями, дітьми та батьками.
Ви знайдете вичерпні відповіді на запитання, як позбутися відчуття провини, що його намагаються нам нав'язати; як за допомогою відмови спонукати клієнта до покупки та угоди; як зберегти впевненість та віру в себе у найскладніших життєвих обставинах; як розпізнати, запобігти та припинити маніпуляції; як зберегти добрі взаємини зі всіма, кому ми скажемо "НІ".

Рубін, Ґретхен. Проект Щастя / Ґ. Рубін ; пер. з англ. А. Сагана. – Львів : Вид–во Старого Лева, 2017. – 368с.
«Проект Щастя» – це книга ідей, яка синтезує тисячолітню мудрість та наукові дослідження, практичні поради та безцінний досвід жінки, яка, схоже, зрозуміла, що маленькі життєві зміни приводять за собою великі. От лише кожному варто вирішувати, що саме обрати і записати у свій проект, аби, зреалізувавши його, відчути себе по–справжньому щасливим.

Fashion : the collection of the Kyoto Costume Institute : a history from the 18th to the 20th Century / chief editor Akiko Fukai. – [Cologne] : Taschen, 2017. – 648p. – (Bibliotheca Universalis). – Англ. мовою.
Одяг людини, будь то сарі, кімоно або діловий костюм, є важливим кодом для своєї культури, класу, особистості, навіть віри.
Демонструючи величезну колекцію Інституту костюмів у Кіото, ця книга є захоплюючою екскурсією тенденціями одягу протягом останніх трьох століть.

100 Contemporary Fashion Designers / editor Terry Jones. – [Cologne] : Taschen, 2016. – 706p. – (Bibliotheca Universalis). – Англ. мовою.
Посібник для всіх, хто цікавиться майбутнім моди. У книзі нові дизайнери – завтрашні суперзірки – виступають разом з гігантами промисловості та практиками, серед яких Хайдер Акерманн, Аззедін Алапа, Анн Демелеместер, Дольче і Габбана, Том Форд, Жан Поль Готьє, Ніколас Гескіер, Марк Джейкобс, Рей Кавакубо, Крістіан Лакруа, Карл Лагерфельд, Мартін Маргіле, Стелла Маккартні, Олександр МакКуїн, Роарте, Дріс Ван Нотен, Рік Оуенс, Стефано Пілаті, Зак Позен, Міуччія Прада, Проенца Шулер, Гарет Пью, Джеремі Скотт, Раф Сімонс, Джил Сандер, Олів'є Тійскенс, Олександр Ванг , Юнья Ватанабе, Вів'єн Вествуд, Бернгард Вілльгельм і Йоджи Ямамото.

Монне, Жан. Спогади / Ж. Монне ; пер. з франц. Л. Б. Прусік. – Харків : Фоліо, 2017. – 567с.
Жан Монне– видатний французький громадський діяч, один із творців сучасної геополітики та її культового утворення – Євросоюзу, за що його називали «батьком Європи».
У «Спогадах» Жан Монне розповідає про своє дитинство в місті Коньяк на узбережжі Атлантики, про свій подальший життєвий шлях, про всі політичні хитросплетіння, які зрештою привели до утворення нової Європи.
Українською мовою публікується вперше.

Черчілль, Вінстон. Саврола : роман / В. Черчілль ; пер. з англ. В. Носенка. – Київ : Вид–во Жупанського, 2017. – 240с.
Вінстон Черчілль відкрився для українського читача з вельми несподіваного боку – ще з радянських часів за ним міцно закріпилося реноме могутнього стовпа британської колоніальної імперії, поборника всього, що в розумінні комунізованих націй пов'язувалося з демократією і прагненням народів до свободи, такого собі герольда холодної війни.
"Саврола" змусить навіть найприскіпливіших читачів поставити під сумнів імперіалістичну сутність автора, адже він недвозначно стає на бік усього прогресивного і демократичного, виразником чого виступає головний герой твору. У романі відбувається порівняння двох майданів, лавранійського і київського, розділених величезним часовим простором, а проте споріднених завдяки боротьбі за однакові для обох цінності – громадянські свободи й людську гідність.

Котляревський, Іван Петрович. Енеїда : поема / І. П. Котляревський ; ред. Н. Косенко ; іл. В. Єременка. – Харків : ШКОЛА, 2015. – 248с. : іл.
«Енеїда» – знаменита поема Івана Котляревського – класика української літератури, яка розповідає про славного козака Енея Троянського та його епічну подорож до Латинського краю.
Автор розповідає про неймовірні пригоди героїчного козацького загону під керівництвом Енея із Трої до Латинії. До поеми додано новочасні культурологічні та історичні розвідки та коментарі. Розповідь, проілюстрована дотепер маловідомими автентичними малюнками, рясніє справжніми перлинами поетичної народної творчості.
Окремо слід відзначити прекрасну поліграфію подарункового видання, рясно проілюстрованого в бурлескно–травестійному стилі, що неодмінно сподобається читачу.