Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < січня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

За сторінками періодики Записрреати


 

ЗапискнеуцукенатиМолодіжна прес-мозаїка


 

Світ знає, що вам потрібно!

 Журнал-тренінг для тих, хто бажає досягнути успіху і готовий діяти!

          logo

           Презентуємо

                №№1-3 журналу за 2020 рік


 


Записhgати
Родина – духовна основа країни

Родина як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки родині міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу! Адже з неї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Родина – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Про те як почуття об'єднують людей, як наші предки створювали родини, чому виникла загальна криза сім'ї - читай у періодиці в бібліотеці! Читай онлайн!

Більше

 

28 червня - День Конституції України 

248498 w 300

Михайло Сирота і Конституція України

 Одним із авторів, «батьком» Конституції України є наш земляк, уродженець Черкас Михайло Сирота – відомий український політик, голова Трудової партії України, народний депутат України ІІ, ІІІ, VI скликань, науковець, автор понад 30- ти наукових праць, почесний магістр права, переможець загальнонаціонального конкурсу «Людина року» в номінації «Парламентар року» (1997). Напередодні 24-ї річниці прийняття його «дітища» довідайтесь із нашого огляду періодичних видань – яким він був у політиці, родині та дружбі.

Більше

Така солодка полуничка - королівська ягідка

Записати2 

Зелені свята 

 

 

 

 

Записатарапоаи


 

Записати

 Симон Петлюра – видатний діяч Української Революції 

 "Я вірю і певний, що  Україна, як держава, буде. Може, не зразу такою великою, як нам хотілось би, але буде. Думаю я, що шлях для Української Державности стелиться через Київ, а не через Львів. Тільки тоді, коли Українська Державність закріпиться на горах Дніпра і біля Чорного моря, тільки тоді можна думати, як про реальну річ, про збирання українських земель, захоплених сусідами".
Із листа Симона Петлюри до Юрія Гуменюка, 1926рік
 Петлюра

В російській свідомості було три види українця-ворога: мазепинці, бандерівці, а посередині, між ними – петлюрівці.

Симон Петлюра став лідером національного визвольного руху. Він став уособленням цього руху, символом. І його роль посилилась навіть після трагічної загибелі. Учасників цього руху стали називати його прізвищем.
22 травня минає 141 рік від дня народження Симона Петлюри. Яким він був, що його спонукало боротися за Україну. Якою була ця боротьба та чому його боялася Москва. Щоб дізнатися більше інформації – читайте нашу періодику.

Більше


хлібХліб - усьому голова

Божим даром, годувальником, розпорядником, батьком, святим – як тільки не називали в історії нашого народу головний продукт харчування – хліб. Це знак гостинності, символ продовження роду, ознака добробуту й благоденства майбутньої родини.

         Про історію хліба, секрети і рецепти його випікання, давні землеробські вірування і землеробський календар та унікальний Тальнівський музей історії ухліборобства пропонуємо дізнатися більше із наших видань.

Більше

images 2020 – Рік Європи в Україні

16 травня 2020 р. – День Європи в Україні

Відкриваймо для себе Європу разом!

Українська держава одним із пріоритетів свого розвитку визначила інтеграцію у європейське співтовариство. Європейський Союз – це 28 держав Європи, які об'єдналися на основі загальнолюдських і демократичних цінностей задля досягнення стабільності, миру та процвітання. Всі країни Європи по-своєму цікаві, різноманітні і дивовижні. Попри загальні риси, якими володіють деякі з них, більшість європейських держав дуже самобутні.

Ближче познайомитись з деякими із них пропонуємо, здійснивши заочну подорож Європою по сторінках журналу про мандрівки та відпочинок «Міжнародний туризм» за 2020 рік. Долучайтеся до кола читачів даного видання і пориньте у світ фантастичних і незабутніх пригод.

Більше

 

 

родина 2  

Родина – духовна основа країни

Дуже часто в сучасних сім'ях через те, що чоловік і дружина протягом дня багато часу приділяють роботі, телевізору, інтернету, хобі, наодинці подружжя проводить всього близько 4 хвилин в день. Дослідники б'ють на сполох. Тому, аби привернути увагу громадськості різних країн до численних проблем сім'ї, з 1993 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, щорічно 15 травня світ почав відзначати Міжнародний день сім'ї.

Сім'я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу! Адже з неї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Сім'я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Про те як почуття об'єднують людей, як наші предки створювали родини, чому виникла загальна криза сім'ї - читай у періодиці в бібліотеці! Читай онлайн!

Більше