Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Черкащина – місце сили

Місцем, де яскраво демонструвались історико-культурне різноманіття і творчість Черкащини, 5 вересня став Черкаський обласний краєзнавчий музей, який організував надзвичайно цікавий культурно-мистецький вернісаж «Черкащина – місце сили». Достойне місце серед когорти закладів культури Черкаського краю зайняла і Симоненківська книгозбірня.

IMG 1146

Більше

2020 рік надзвичайно багатий ювілейними датами і особливе місце серед них займають літературні ювілеї. Це ювілеї письменників, книг і поетичних збірок, окремих прозових творів і віршів.
Підтвердженням цього став вже традиційний міський конкурс декламування творів української літератури «Поетичний ювілей», який відбувся 20 лютого у стінах юнацької бібліотеки. Організований Черкаським міським методичним кабінетом установ освіти, конкурс був приурочений Міжнародному дню рідної мови, який відзначається 21 лютого.
Конкурс мав на меті прилучити учнів через українську літературу до фундаментальних цінностей, культури; розширити культурно-пізнавальні інтереси школярів; сприяти всебічному розвитку, духовному збагаченню, активному становленню й самореалізації особистості в сучасному світі.
36 учасників конкурсу - учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які завітали до книгозбірні разом із учителями, майстерно декламували літературні твори, пов'язані з ювілейними датами.
Члени журі, до складу якого ввійшли педагогічні працівники, черкаські письменники і бібліотекарі Симоненківської книгозбірні, враховуючи відтворення емоційної насиченості твору, майстерність володіння виконавським словом (художнім читанням), відзначили високий рівень виступів багатьох учасників конкурсу і визначили переможців у 3-х вікових категоріях.
Переможці конкурсу

1   2   3   4

КВІЗ «Мовний лабіринт» 18 лютого розпочав у бібліотеці цикл заходів «З рідною мовою – ми українці», приурочений Міжнародному дню рідної мови.

Захід видався і пізнавальним, і розважальним, а головне корисним для його учасників – учнів Черкаського вищого професійного училища легкої промисловості.

Поглибити знання з української мови, згадати вивчене і пізнати нове їм допомагали конкурси, вікторини, ребуси і головоломки. 

quiz

Чергове засідання екологічних студій «Екокультура» відбулося 6 лютого за надзвичайно актуальною нині темою «Я сортую: сортувати сміття, щоб не потонути в ньому».  Учасники заходу обговорювали питання - яким чином цю проблему вирішують у світі, в Україні, в Черкасах і області, зокрема, а ще окреслювали шляхи її подолання на місцевому рівні.

Спікери зустрічі – голова Черкаської  обласної організації  Всеукраїнської  екологічної ліги Наталія Фоміна; практичний психолог, людина, яка запровадила метод компостування вдома Людмила Білорус і учні черкаської гімназії №31 Андрій Богатирьов  і Ярослав Теленько, які восени 2019 року зініціювали сортування сміття у своєму навчальному закладі і власноруч зробили для цього контейнери. Гості вичерпно і предметно розкрили тему, наголосивши на її актуальності не лише для сучасників, а й для прийдешніх поколінь  та закликали до активної екологічно свідомої  життєвої позиції.А ведуча заходу ознайомила присутніх на заході студентів Черкаського комерційного технікуму з найновішою літературою із фондів бібліотеки, яка висвітлює обговорювані питання.

Зустріч видалася цікавою і корисною, адже не лише збагатила юнаків і дівчат новими знаннями та посприяла підвищенню їхньої екологічної культури, а й спонукала молодих людей втілювати деякі постулати на практиці.  Зокрема, сортувати сміття та його компостувати. Адже,  лише підвищуючи екологічну свідомість, діючи як єдине ціле, згуртовано, ми зможемо уникнути екологічної катастрофи.

IMG 0284   IMG 0334  IMG 0350

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2019 року

Детальніше...

 

Нові книги у бібліотеці

Прочитай! Це цікаво!

Промови що змінили світ

Маккалоу

Лібер

Зображення Бейлі

сайп