Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Всеукраїнське анкетування
«Видатні імена України» (2017 р.)

 

Ukraina-1024x575Згідно методики, розробленої Державною бібліотекою України для юнацтва, в липні-вересні 2017 р. в публічних бібліотеках області проведено Всеукраїнське анкетування «Видатні імена України».
В анкетуванні взяли участь читачі ОБЮ ім. В. Симоненка та 13 ЦБС області. Всього 596 респондентів.

 

 

Зведена анкета по ЦБС області тут
Зведена анкета по ОБЮ тут
Результати анкетування по ЦБС області тут
Результати анкетування по ОБЮ тут

Всеукраїнське соціологічне дослідження
«Патріотичний настрій молоді» (2017 р.)

 

Vseukrayinske sotsiolohichne doslidzhennya2017

З метою визначення характеристик патріотичного настрою та виявлення змін в патріотичних настроях юнацтва та молоді в порівнянні з 2012 роком, Державна бібліотека України для юнацтва в 2017 році проводила Всеукраїнське соціологічне дослідження «Патріотичний настрій молоді».
В квітні-серпні 2017 р. анкетування в рамках дослідження проведено в ЦБС області та ОБЮ ім. В. Симоненка. Ним охоплено1165 респондентів ( в т.ч. 1115 молодих читачів публічних бібліотек області).

 


Зведена анкета по області тут
Зведена анкета по ОБЮ тут
Аналіз анкетування по області тут
Аналіз анкетування по ОБЮ тут

                                                             Всеукраїнське опитування

hrushevskyy-mykhaylo-serhiyovych 1«Михайло Грушевський – український історик

                                 європейського значення» (2016 р.)

З метою виявлення рівня поінформованості молодих людей про життя, діяльність, творчі здобутки українського історика, громадського та політичного діяча, голови Центральної Ради Української Народної Республіки (1917–1918 рр.) Михайла Грушевського з нагоди відзначення 150-річчя з дня народження, бібліотекою проведено анкетування «Михайло Грушевський – український історик європейського значення».

Анкетування здійснювалося на основі методики, розробленої ДБУ для юнацтва.

 

Аналіз дослідження тут

 

fbbookclub-1030x558

Всеукраїнське соціологічне дослідження

«Молодіжна бібліотека: популярність, репутація, бренд»

(2016 р.)

З метою визначення популярності юнацьких бібліотек у молодих користувачів та розробки шляхів її підвищення,  Державна бібліотека України для юнацтва в 2016 р. проводила Всеукраїнське соціологічне дослідження «Молодіжна бібліотека: популярність, репутація, бренд».

 В квітні-липні 2016 року анкетування в рамках дослідження проведене в ЦБС Черкаської області. В  дослідженні взяли участь 16 ЦБС, в т.ч. 42 сільські бібліотечні філії. Анкетуванням охоплено 707 респондентів( в т.ч.: місто – 328, смт – 82, село – 297).

          Анкетування також проведено і серед читачів обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка.Ним охоплено 50 респондентів – користувачів книгозбірні віком 14-35 років.

 

Аналіз дослідження по області тут

Аналіз дослідження по ОБЮ   тут

 

 

Україна в Європейському Союзі:  переваги та недоліки (2015)

euro

З метою виявлення поінформованості молоді про переваги та недоліки, які отримає Україна після вступу до Європейського Союзу, обласна бібліотека для юнацтва ім. В.Симоненка у вересні 2015 р. провела анкетування «Україна в Європейському Союзі: переваги та недоліки». Анкетування здійснювалося на основі методики розробленої ДЗ «ДБУ для юнацтва».
База дослідження – структурні підрозділи бібліотеки, зокрема: відділи абонемента, читального залу, мистецтв, сектор періодичних видань.
Об'єкт анкетування - підлітки та молодь віком 15-35 років.
В анкетуванні взяли участь 50 респондентів.

 

Аналіз анкетування тут
Зведена анкета тут