Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

 1297887286

Обласна вікторина для юнацтва

В квітні-вересні 2012 року обласна бібліотека для юнацтва ім. В.Симоненка провела обласну заочну літературно-мистецьку вікторину для юнацтва „Тої слави козацької повік не забудем…”.

 Вікторина проводилася до 520-ї річниці українського козацтва і мала за мету сприяти патріотичному вихованню та розвитку творчого потенціалу молоді, якнайширшому її залученню до вивчення історії  української козацької держави, до знання літератури та мистецтва, присвячених українському козацтву. 

Детальніше...

 

В 2011 році Інститутом Відкритого Суспільства (Нью-Йорк – Будапешт) і Міжнародним фондом „Відродження” оголошено конкурс „Поповнення фондів сільських бібліотек та активізація їх культурно-просвітницької роботи з дітьми та молоддю

Детальніше...

 

Обласна заочна літературна вікторина для юнацтва

„Гляньмо ж в очі віршам Симоненка” (2010р.)

 

Василь Симоненко знакова постать в українській літературі, яка близька і сьогодні сучасній молоді. Це підтвердила обласна заочна літературна вікторина для юнацтва „Гляньмо ж в очі віршам Симоненка”.

Вікторина проведена обласною бібліотекою для юнацтва ім. В.Симоненка разом з управлінням культури і туризму облдержадміністрації згідно Наказу № 36 від 22.02.2010 року, як один із заходів присвячених 75-річчю від дня народження Василя Симоненка. Її головною метою була популяризація творчості поета серед молоді та пошанування його пам’яті.

Проходила вікторина з лютого по червень 2010 року.

Участь у вікторині взяли 59 юнаків і дівчат: старшокласників, студентів, працюючої молоді – читачів публічних бібліотек з різних куточків області.

26 жовтня в обласній юнацькій бібліотеці, що носить ім’я поета, пройшло урочисте вручення Грамот та призів переможцям вікторини, які вибороли І-ІІІ місця, а також заохочувальних призів.

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс серед публічних бібліотек, що обслуговують юнацтво, 

на кращий проект з підтримки та розвитку читання

«Читаю я – читає вся моя сім´я» (2010р.)

 

Беручи до уваги серйозність питання читання в молодіжному середовищі, Державний заклад „Державна бібліотека України для юнацтва” оголосила в 2010 році Всеукраїнський конкурс серед публічних бібліотек, що обслуговують юнацтво, на кращий проект з підтримки та розвитку читання „Читаю я – читає вся моя сім’я!”.

Конкурс передбачав створення інформаційного середовища в соціумі, що сприятиме розвитку читання, його престижності серед молоді як запоруки підвищення загального рівня її грамотності, здатності засвоювати світові, національні і духовні інтереси, розвивати інтелектуальні та естетичні здібності, книжкову культуру.

На Черкащині обласний тур конкурсу проводився обласною бібліотекою для юнацтва імені Василя Симоненка відповідно до наказу обласного управління культури і туризму облдержадміністрації №150 від 22 червня 2010 року. В обласному турі взяли участь 14 центральних районних та міських бібліотек. Переможцями визнані 4 проекти, які були надіслані до Києва для участі в підсумковому турі.

Журі Всеукраїнскього конкурсу підвело підсумки і визначило переможців.

Детальніше...

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

Нові книги подаровані Віктором Альтфедером

Як виховати молодь,
яка змінить світ

in main

Переможець конкурсу
«Напишіть про мене книжку!»

viter zpid soncia

Путівник підлітка
до успіху

 

 

Книжковий

калейдоскоп

Черкащини

Вірші

з війни

IMG 0413

Детальніше