Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

 1297887286

Обласна вікторина для юнацтва

В квітні-вересні 2012 року обласна бібліотека для юнацтва ім. В.Симоненка провела обласну заочну літературно-мистецьку вікторину для юнацтва „Тої слави козацької повік не забудем…”.

 Вікторина проводилася до 520-ї річниці українського козацтва і мала за мету сприяти патріотичному вихованню та розвитку творчого потенціалу молоді, якнайширшому її залученню до вивчення історії  української козацької держави, до знання літератури та мистецтва, присвячених українському козацтву. 

Детальніше...

 

В 2011 році Інститутом Відкритого Суспільства (Нью-Йорк – Будапешт) і Міжнародним фондом „Відродження” оголошено конкурс „Поповнення фондів сільських бібліотек та активізація їх культурно-просвітницької роботи з дітьми та молоддю

Детальніше...

 

Обласна заочна літературна вікторина для юнацтва

„Гляньмо ж в очі віршам Симоненка” (2010р.)

 

Василь Симоненко знакова постать в українській літературі, яка близька і сьогодні сучасній молоді. Це підтвердила обласна заочна літературна вікторина для юнацтва „Гляньмо ж в очі віршам Симоненка”.

Вікторина проведена обласною бібліотекою для юнацтва ім. В.Симоненка разом з управлінням культури і туризму облдержадміністрації згідно Наказу № 36 від 22.02.2010 року, як один із заходів присвячених 75-річчю від дня народження Василя Симоненка. Її головною метою була популяризація творчості поета серед молоді та пошанування його пам’яті.

Проходила вікторина з лютого по червень 2010 року.

Участь у вікторині взяли 59 юнаків і дівчат: старшокласників, студентів, працюючої молоді – читачів публічних бібліотек з різних куточків області.

26 жовтня в обласній юнацькій бібліотеці, що носить ім’я поета, пройшло урочисте вручення Грамот та призів переможцям вікторини, які вибороли І-ІІІ місця, а також заохочувальних призів.

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс серед публічних бібліотек, що обслуговують юнацтво, 

на кращий проект з підтримки та розвитку читання

«Читаю я – читає вся моя сім´я» (2010р.)

 

Беручи до уваги серйозність питання читання в молодіжному середовищі, Державний заклад „Державна бібліотека України для юнацтва” оголосила в 2010 році Всеукраїнський конкурс серед публічних бібліотек, що обслуговують юнацтво, на кращий проект з підтримки та розвитку читання „Читаю я – читає вся моя сім’я!”.

Конкурс передбачав створення інформаційного середовища в соціумі, що сприятиме розвитку читання, його престижності серед молоді як запоруки підвищення загального рівня її грамотності, здатності засвоювати світові, національні і духовні інтереси, розвивати інтелектуальні та естетичні здібності, книжкову культуру.

На Черкащині обласний тур конкурсу проводився обласною бібліотекою для юнацтва імені Василя Симоненка відповідно до наказу обласного управління культури і туризму облдержадміністрації №150 від 22 червня 2010 року. В обласному турі взяли участь 14 центральних районних та міських бібліотек. Переможцями визнані 4 проекти, які були надіслані до Києва для участі в підсумковому турі.

Журі Всеукраїнскього конкурсу підвело підсумки і визначило переможців.

Детальніше...