Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Проблемно-цільове навчання працівників юнацьких структурних

підрозділів публічних бібліотек області

(2016 р.)

Навчання проходило 16-19 травня 2016 р. згідно плану роботи управління культуриоблдержадміністрації на базі обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка.

В навчання взяли участь 45 фахівців публічних бібліотек області, які опікуються читанням юнацтва.

                                                                                                                                                                                                                           Більше

 

Проблемно-цільове навчання працівників

юнацьких структурних підрозділів бібліотек області

(2013р.)

Навчання проходило 28-31 жовтня 2013 року згідно плану роботи  управління культури облдержадміністрації на базі обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка.

У навчанні взяли участь 47 фахівців публічних бібліотек області, які опікуються читанням юнацтва.

При складанні програми навчання були враховані результати анкетування серед слухачів курсів 2011 року та сучасні вимоги до роботи бібліотек з юнацтвом. Лекції та консультації поєднувалися із практичними заняттями та майстер-класами. Всі консультації проводилися у формі  відеопрезентацій.

Відкрили проблемно-цільове навчання директор обласних курсів підвищення кваліфікації працівників культури Є.А.Топор та директор обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка О.А.Федоренко.

Корисними для слухачів були консультації „Правова культура, як один із чинників соціалізації молоді” заступника директора бібліотеки В.М.Чорнобривець, „Ювілейні та пам’ятні дати в контексті роботи публічних бібліотек із юнацтвом” та „Ювілей письменника в бібліотеці. Створюємо інформаційно-рекламний проект” завідувача відділу аналітико-методичної роботи та автоматизації Н.М.Філахтової, „Краєзнавча література – літопис культурно-економічного розвитку Черкащини” завідувача відділу читальних залів Вербівської К.І.

Впровадженню комп’ютерних технологій в практику роботи бібліотек були присвячені консультації провідного програміста В.В.Пізнього „Інтеграція публічних бібліотек у віртуальний простір, як складова успіху роботи з юнацтвом” та „Буктрейлер – книга у медіаформаті”.

Детальніше...

Проблемно-цільове навчання

працівників юнацьких структурних підрозділів бібліотек області

„Діяльність публічних бібліотек по підтримці і

розвитку юнацького читання”(2011).

 

 

Беручи до уваги серйозність питання читання в молодіжному середовищі та відповідно до плану роботи на 2011 рік, Черкаська обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка спільно з обласними курсами підвищення кваліфікації працівників культури 8-11 листопада 2011 р. провела проблемно- цільове навчання працівників юнацьких структурних підрозділів бібліотек області за темою „Діяльність публічних бібліотек по підтримці і розвитку юнацького читання”.

У навчанні взяли участь 35 фахівців бібліотек області. Базою навчання була обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка та музей „Літературна Черкащина” Національного університету імені Богдана Хмельницького.

При формуванні  програми навчання були враховані побажання бібліотекарів, які працюють з юнацтвом, поєднані лекції та консультації із практичними заняттями.

Детальніше...