Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

baner m

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

 Адреса:

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Право висунення пісенних творів на здобуття Премії мають колективи творчих спілок, товариств, закладів культури, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установ (при цьому подається відповідний протокол чи витяг із нього). Премія може присуджуватися неодноразово, але кожного разу за цілком нові пісенні твори.
Для організації та проведення конкурсу на здобуття Премії створюється конкурсна комісія, рішення якої правочинні за умови присутності двох третин її повного складу, а переможець конкурсу за таємного голосування має набрати 50% голосів від загального складу комісії плюс один голос.
Організація чи установа, яка висуває пісні-претенденти на здобуття Премії подає до конкурсної комісії три електронні носії з відеопрезентацією твору (творів), роздруковані на папері словесні тексти пісні (пісень) для кожного члена конкурсної комісії, офіційне подання з формуванням позиції та її короткою мотивацією.
Лауреатам Премії вручаються відповідні дипломи, які підписують голова обласного відділення Українського фонду культури та голова конкурсної комісії, а також грошова винагорода в сумі 3000 грн., яка рівними частинами поділяється між авторами й виконавцем твору.

Обласна літературно-мистецька (пісенна) премія
імені Миколи Негоди - Анатолія Пашкевича

 

Pashkevysh

Negoda

Щорічна обласна літературно-мистецька (пісенна) премія імені Миколи Негоди - Анатолія Пашкевича (далі – Премія) заснована 2018 року Черкаським обласним відділенням Українського фонду культури спільно з Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України та обласним відділенням Української музичної спілки з нагоди 90-річчя з дня народження поета-пісняра, заслуженого діяча мистецтв України Миколи Негоди й 80-річчя з дня народження відомого композитора, народного артиста України Анатолія Пашкевича, які протягом десятиліть працювали у творчій співдружності, а також із метою заохочення митців Черкащини до створення високих зразків пісенного мистецтва.
До участі в конкурсі допускаються україномовні пісенні твори (пісні, цикли пісень), які відзначаються гармонійним поєднанням словесної образності й музичного звучання, українським національним колоритом і гуманістичною семантикою, написані за останні три роки від року проведення конкурсу і здобули популярність у слухачів.
Конкурс на здобуття Премії оголошується щорічно з 1 вересня. Висунення творів-претендентів (пісень, циклів пісень) триває до 1 грудня.
Протягом грудня конкурсна комісія прослуховує пісенні твори-претенденти і таємним голосуванням визначає лауреатів, якими визнаються автори слів і музики та перший (або кращий) виконавець. Прослуховування творів претендентів може здійснюватися комісією й наживо.

Більше...

Лауреати премії:

2018 рік.

♦ самодіяльний композитор, заслужений працівник культури України Борис Камінський (м. Чорнобай) та поет Микола Будлянський за пісню «Криниця мого роду»;
♦ самодіяльний композитор, заслужений працівник культури України Дмитро Вовк та автор тексту, поет-пісняр, заслужений юрист України Віктор Подорога за пісню «Гетьманська столиця» у виконанні народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Гайдамаки» Шполянського районного будинку культури імені М. Гоголя; керівник Дмитро Вовк

maksimovich

 

Черкаська обласна краєзнавча премія  

імені Михайла Максимовича

 

Обласна літературно-краєзнавча премія імені Михайла Максимовича за пропозицією краєзнавчої та літературної громадськості була заснована Черкаською обласною радою та обласною державною адміністрацією у 1994 році.

Відповідно до рішення Черкасьої обласної ради № 22-6 від 30 жовтня 2001 року Черкаською обласною радою спільно з Черкаською обласною державною адміністрацією обласна літературно-краєзнавча премія імені Михайла Максимовича стала краєзнавчою.

Обласна краєзнавча премія імені Михайла Максимовича заснована з метою підтримки краєзнавства як важливого засобу громадянсько-патріотичного виховання та заохочення дослідників історії Черкащини до нових і важливих здобутків у галузі краєзнавства.

Премія присуджується один раз на рік до дня народження Михайла Максимовича – 15 вересня.

До участі в конкурсі допускаються вагомі дослідження авторів в різних сферах краєзнавства, які надруковані протягом п’яти останніх років до часу присудження премії. За своїм змістом вони обов’язково стосуються Черкащини, її минулого та сучасного, мають пізнавально-виховне значення і є оригінальними у своєму роді. Мова видання – українська.

Лауреати літературно-краєзнавчої премії:

1994 рік –

М. Ф. Пономаренко

за вагомий внесок у розвиток краєзнавчого руху, збереження національної історико-культурної спадщини

(м. Золотоноша)

1995 рік –

П. П. Соса

за краєзнавчі дослідження, розробку експозиції музею Івана Падалки в Драбові та організаторську роботу по підготовці до святкування 400-річчя Б. Хмельницького.

(м. Черкаси)

1996 рік –

В. Т. Поліщук

за вагомий внесок у розвиток краєзнавчого руху, збереження національної історико-культурної спадщини.

(м. Черкаси)

1997 рік –

В. Ф. Мицик

за вагомий внесок у розвиток краєзнавчого руху, збереження національної історико-культурної спадщини.

(м. Тальне)

1998 рік –

Ю. Ю. Мариновський

за монографію «Монастирі Черкащини»

(м. Черкаси)

1999 рік –

В. Б. Страшевич

за серію нарисів «Старі Черкаси»

(м. Черкаси)

2000 рік –

Ф. А. Непийвода

за вагомий внесок у розвиток краєзнавчого руху, збереження національної історико-культурної спадщини.

(м. Черкаси)

Лауреати краєзнавчої премії:

2001 рік –

І. І. Волошенко

за книги «Монастирищина» та «Шляхами нескорених»

(м. Монастирище)

2002 рік –

В. М. Щербатюк

за книгу «Історія регіонів України: Лисянщина»

(смт. Лисянка)

2003 рік –

О. Г. Шамрай

за книгу «Їхній подвиг житиме у віках. 1941-45 рр.» Кн. 1.

(м. Кам’янка)

2004 рік –

С. А. Китова

за видання «Полотняний літопис України» (семантика орнаменту українського рушника) і «Колядки та щедрівки в сучасних записах»

(м. Черкаси)

2005 рік –

В. М. Лазуренко

за навчальний посібник «Історія Чигиринщини»

Н. І. Бойко

за науково-популярні видання «Михайло Максимович: навіки з рідним краєм»

(м. Чигирин)

 

 

(м. Черкаси)

2006 рік –

С. Л. Хаврусь

за книгу «Стеблів над Россю»

Б. О. Кіппа

за книгу «Рідне село»

Авторські колективи:

- за «Малий енциклопедичний словник Корсунщини» в 2-х томах (відповідальний редактор П. Я. Степенькіна)

- за довідник з історії Лисянщини «Край козацький» (керівник В. М. Щербатюк)

(с.м.т. Стеблів Корсунь-Шевченківського району)

(с. Крутьки Чорнобаївського району)

 

(м. Корсунь-Шевченківський)

 

(м. Київ)

2007 рік –

М. В. Приліпко

за історико-краєзнавче дослідження «Іван Піддубний – сила України»

В. М. Мельниченко

за навчально-методичний посібник «Моя Черкащина»

- Авторський колектив книги «Збірник археологічних пам’яток Уманщини». Т. 1. у складі: О. П. Діденко, В. А. Стефановича (посмертно), Б. О, Чорномаза

(с. Красенівка Чорнобаївського району)

 

(м. Черкаси)

 

(м. Умань)

2008 рік –

В. О. Жадько

за книгу «Маньківщина. Не забуваймо рідного порогу.»

Авторські колективи:

Г. М. Голиш, Л. Г. Голиш, М. Ф. Пономаренко за книгу «Подорож Златокраєм. Нарис з історії та сьогодення Золотоніського району»

І. І. Волошенко,К. Г. Бульба за книгу «Освіта Монастирищини: становлення і розвиток»

(Маньківський район - м. Київ)

 

 

(м. Черкаси)

 

(м. Монастирище)

2009 рік –

І. В. Яно

за книгу «Сторінки з історії села Матусів»

Авторський колектив:

О. Г. Шамрай, Г. М. Таран, Л. О. Бондаренко, О. В. Вєтров, Ю. Ю. Ляшко, Т. П. Чупак та ін. за книгу про Кам’янку «Місто на скелястих берегах Тясмина»

(Шполянський район)

 

(м. Кам’янка)

2010 рік –

П. П. Карпенко

за книгу  «Нариси з історії Гельмязівщини»

Авторський колектив:

В. П. Мовчан, І. А. Нерубайський , В. Й. Олійник за книгу «Криві Коліна крізь терни і роки»

(Золотоніський район)

 

(Тальнівський район)

2011 рік –

Т. М. Нераденко 

за книгу «Археологія Черкащини»

Ю. М. Михайлюк

за книгу  «Південна Київщина в 60-х рр. XIV - 60-х рр. XVI ст.: державне управління та громадське самоврядування»

Авторський колектив:

М. Бойко та Л. Мукомел за книгу «Дорогою ціною»

(м. Черкаси)

 

(м. Черкаси)

 

 

 

2012 рік - 

І.І. Сорокопуд

за книгу "Канів із глибини століть" та багаторічну краєзнавчу роботу

Авторський колектив:

П.Я.Степенькіна, С.П.Дремлюк, А.Г.Ніколаєнко, С.Ю.Степенькін за науково-популярне видання "Корсунь староденний"

(м. Канів)

 

(м. Корсунь-Шевченківський)

2013 рік - 

Авторський колектив:

Р. В. Танана і В. В. Дзима за книгу «Співець з Чернечої гори»

В. М. Хоменко                                                                                                           

 

(м. Канів)

(м. Звенигородка)

  2014 рік - 

М. І. Борщ

за працю "З вершин славетних черкащан. Краєзнавчі нариси, вірші, поеми"

Авторський колектив:

Н. В. Кукса і Я. Л. Діденко за працю "Чигиринщина в подорожніх нотатках відомих особистостей XIX - I половини XX століття"

 

(м. Черкаси)

 

 

(м. Чигирин)


2015 рік -    

 


2016 рік - 

 

 

 


Ф. Ф. Білецький

за книгу «Розкажи мені, Тікичу… Буки від давніх часів до сьогодення»


- у номінації ,,Індивідуальна краєзнавча праця” 
С. Ю. Степенькін за працю ,,Хрестоматія з історії Корсунщини ХІ- поч. ХІХ століть

- у номінації ,,Колективна краєзнавча праця”

Авторський колектив: 

Г. Таран, Т. Чупак, Ю. Ляшко, О. Мушта, Л. Туренко, Т. Джулай,

 Н. Пугач за книгу ,,Незбагненна. Земна. Героїчна”. 


(м. Звенигородка)

 



(м. Корсунь-Шевченківський)

 

 

 

(м. Кам’янка)

2017 рік -

– у номінації «Індивідуальна краєзнавча праця»
 В. Г. Чос
за серію краєзнавчих книг «Мої прекрасні земляки», «Мліїв – село козацької слави», «Орловець – історія і люди», «Петропавлівка: від минулого до сьогодення»

– у номінації «Колективна краєзнавча праця»
Авторський колектив:
Людмила Скороход, Юлія Харченко, Лариса Гур'єва за працю «Сміливі зі Сміли»

 

(м. Сміла)

 

 

 (м. Городище)  

 2018 рік -

– у номінації «Індивідуальна краєзнавча праця»
Борис Юхно
за книгу «Ретроград»

– у номінації «Колективна краєзнавча праця»
 Авторський колектив:
Лариса Синявська, Оксана Силка за книгу «Бандури пісня недоспівана... або суспільний виклик Михайла Злобинця»

 

(м. Черкаси)

 

 

 

(м. Черкаси)  

symonenkoОбласна літературна премія імені Василя Симоненка.

Премія присуджувалася з метою вшанування пам’яті поета та заохочення професійних та непрофесійних літераторів до створення високохудожніх літературних творів.

Присуджувалася щороку до дня народження Василя Симоненка 8 січня.

Ця премія зазнавала змін впродовж 1986-2007 років.

Заснована вперше в 1986 році, як щорічна обласна літературно-мистецька премія імені Василя Симоненка. Засновниками виступили бюро Черкаської обласної організації Спілки письменників України та президія правління Черкаської обласної організації Добровільного товариства любителів книги України.

Лауреати визначалися лише в 1986 році.

В 1994 році за рішенням Черкаської обласної ради премія відродилася, як обласна літературно-публіцистича премія „Берег надії” імені Василя Симоненка. Присуджувалася щорічно в день народження поета 8 січня, починаючи з 1995 року.

З 2000 року премія носила назву – обласна літературна премія „Берег надії” імені Василя Симоненка.

З 2007 року – це обласна літературна премія імені Василя Симоненка.

Останній рік присудження премії - 2013.

 

Лауреати  премії:

 

1986 рік    - письменник Федір Моргун (м. Черкаси) за збірку поезій „Час віддарунку”;

Див. більше...

                 - артист Черкаської обласної філармонії Юрій Смолянський (м. Черкаси) за концертні програми та популяризацію творчості Василя Симоненка

1995 рік    - письменник Сергій Носань, режисер Алім Ситник, актор Андрій Жила (м. Черкаси) за виставу „Остання мить” у постановці Черкаського обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка

1996 рік    - письменник Микола Негода (м. Черкаси) за збірку поезій „Чорний біль” та драматичну поему „Гетьман”

1997рік    - письменник Олекса Озірний (м. Звенигородка) за збірки поезій „Проща” та „Козацький цвинтар”

 Див. відео

1998 рік    - письменник Іван Дробний (м. Золотоноша) за збірку поезій „Груша серед поля” та літературознавчі й публіцистичні виступи в обласній та республіканській періодиці

1999 рік    - творча група облтелерадіокомпанії – автор сценаріїв Катерина Таран, режисер Олександр Підгаєвський, оператор Олександр Таран (м. Черкаси) за відеофільми „Груша серед поля”, „Під вітрилами світанків”, „Обличчям вперед”

2000 рік    - письменник, журналіст Григорій Білоус (м. Черкаси) за збірку поезій „Терноцвіт” і документально-публіцистичні відеофільми

2001 рік    - поетеса Наталя Віргуш (м. Черкаси) за збірки поезій „Золоті сліди” та „Дорога до світла”

2002 рік    - поетОлекса Лищенко (м. Черкаси) за збірки віршів „Крутозлами” та „Екзамени волі”

2003 рік    - письменник, літературознавець Михайло Слабошпицький (м. Київ) за книгу історичних ессе „З голосу нашої Кліо”

2004 рік    - письменниця, літературознавець Валентина Коваленко (м. Черкаси) за книгу поезій та прози „Трунок Сварожого рога”

Див. більше

2005 рік    - поет Ігор Забудський (м. Черкаси) за книгу поезій „Завтра моє”;

- поет Петро Поліщук (м. Умань) за збірку поезій „Любосвіт”

2006 рік    - журналіст Микола Сніжко (м. Черкаси) за книгу спогадів „Оводи Василя Симоненка”

2007 рік   - письменник, літературознавець Василь Пахаренко (м. Черкаси) за книги „Віті єдиного древа. Україна Східна і Західна в апокаліпсисі ХХ ст.” „Як він ішов” (Духовний профіль Василя Симоненка на тлі його доби)

2008 рік    - письменник Михайло Іванченко (с. Гусакове, Звенигородський район) за роман-хроніку „Дума про Вільних Козаків”;

- поет, перекладач, прозаїк Валерій Кикоть (м. Черкаси) за книгу поезії і прози „Квітка у вогні”;

- фотокореспондент Ігор Осадчий (м. Черкаси) за фотолітопис життя і творчості Василя Симоненка

2009 рік     - поетеса Валентина Кузьменко-Волошина (м. Черкаси) за збірку віршів „Квітка любові”;

 - поет Микола Тютюнник (м. Первомайськ Луганської обл.) за історичний роман у віршах „Маруся Богуславка”.

2010 рік     - поет Василь Місевич (Чернівецька область) за збірку віршів "Росою тиша миє очі".

2011 рік     - поет Леонід Даценко (м. Черкаси) за збірку віршів „І янгол з автоматом на плечі”.

2012 рік - поет Сергій Руднєв (м. Черкаси) за збірку віршів „Жарини слів”.

див. відео

2013 рік  - письменник Юрій Тупицький (с. Воронинці, Чорнобаївський район) за збірку повістей "Далекий поклик любові".

demuckiy

Обласна премія імені Порфирія Демуцького

в галузі аматорської художньої творчості

 

Заснована рішенням Черкаської обласної ради та обласної держадміністрації від 17.08.04 № 17-8ЛУ з метою вшанування пам’яті видатного українського фольклориста, хорового диригента, композитора і педагога Порфирія Демуцького, а також з метою збереження аматорського мистецтва Черкащини, унікальних надбань народної пісенної творчості, їх розвитку та популяризації.

На даний час премія присуджується згідно з рішенням Черкаської обласної ради від 10.11.2006 № 5-8/V «Про внесення змін до рішення обласної ради від 17.08.2004 № 17-8/ІV «Про обласну премію імені Порфирія Демуцькогов галузі аматорської художньої творчості» та рішенням Черкаської обласної ради від 17.02.2012 № 13-16/VІ, яким затверджено новий склад конкурсної комісії.

Премія присуджується один раз на рік до дня народження П. Д. Демуцького – 10 березня, за результатами конкурсу. Розмір премії – 9 000 грн.

Конкурс на здобуття премії оголошується за 6 місяців до дня народження митця – з 10 вересня.

Висунення кандидатур на здобуття премії здійснюється в умовах об'єктивного, аргументованого попереднього вивчення й обговорення творчих робіт (діяльності), виконавська майстерність яких заслуговує на широке визнання. Пропозиції про висунення кандидатур на здобуття премії надсилаються до конкурсної комісії до 22 січня.

Переможці премії визначаються у п'яти номінаціях:

- аматорські академічні хори;

- аматорські народні хори;

- вокальні ансамблі та ансамблі малих форм; 

- фолькльорні колективи;

- композитори.

Участь у декількох номінаціях не дозволяється.

Право висунення кандидатур на здобуття премії мають колективи місцевих осередків творчих спілок, установ культури і мистецтва, громадські організації, редакції газет, радіомовлення та телебачення.

Кожна з організацій може запропонувати до участі в конкурсі на здобуття премії лише один колектив. Повторно премія може бути присуджена виконавцю (колективу) за наявності нових визначних досягнень у народній пісенній творчості, але не раніше, ніж через п’ять років після попереднього присудження.

Рішення про присудження премії приймається таємним голосуванням більшістю голосів членів комісії (50 відсотків плюс один голос від складу комісії).

Премія присуджується розпорядженням голови обласної державної адміністрації на підставі рішення конкурсної комісії.

Переможцям конкурсу в кожній номінації присвоюється звання «Лауреат обласної премії імені Порфирія Демуцького», вручається Диплом за підписом голови обласної ради та голови обласної державної адміністрації і грошова винагорода.

Лауреати премії:

2005 рік.

У номінації “Аматорські хорові, вокальні, фольклорні колективи, академічні хори” – народний аматорський хоровий колектив "Оберіг" Шполянського районного Будинку культури (керівник – Микола Коваль);

У номінації “Самодіяльні композитори” – заслужений працівник культури України Микола Вовк (м. Тальне);

У номінації “Ансамбль малих форм, окремі виконавці народних пісень” – народний аматорський чоловічий гурт “Гонта” Уманського державного педагогічного університету ім. П. Г. Тичини (керівник – Анатолій Купчин);

2006 рік.

У номінації “Аматорські народні, академічні хори” – народний аматорський хор духовної музики “Воскресіння” Золотоніського міського Будинку культури (керівник – Тетяна Шурба);

У номінації “Фольклорні колективи, вокальні ансамблі та ансамблі малих форм” – народний аматорський фольклорно-етнографічний гурт “Оріяни” Тальнівського будівельно-економічного коледжу (керівник – Наталія Михайлова та заслужений працівник культури України Вадим Мицик);

У номінації “Композитори” – заслужений працівник культури України Борис Володимирович Камінський (смт. Чорнобай);

У номінації “Окремі виконавці народних пісень” – Анатолій Євгенович Шолудько (с. Великий Хутір Драбівського району);

2007 рік.

У номінації “ Аматорські народні та академічні хори” – народний самодіяльний ансамбль пісні й танцю “Вільшанка” Городищенського районного палацу культури ім.. С. С. Гулака-Артемовського;

У номінації “Вокальні ансамблі та ансамблі малих форм” – народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль “Гайдамаки” Шполянського районного Будинку культури;

У номінації “Фольклорні колективи ” – народний самодіяльний фольклорно-етнографічний ансамбль “Козачка” Чигиринського районного Будинку культури;

У номінації “Композитори” – композитор із м. Канева Володимир Байкін;

2009 рік.

У номінації “Аматорські народні та академічні хори” – академічна капела Звенигородського районного будинку культури (керівник – Надія Мацьків);

У номінації “Вокальні ансамблі та ансамблі малих форм” – любительський ансамбль камерного співу “Елегія” Шполянського районного Будинку культури (керівник – Олена Чорногал);

У номінації “Фольклорні колективи ” – колектив любителів старовинної пісні “Спадщина” із Драбова (керівник – Галина Яценко);

У номінації “Композитори” – Анатолій Довгань (м. Тальне).

 2010 рік.

 У номінації "Аматорські народні та академічні хори" - народний аматорський хор Драбівського районного центру культури і дозвілля (керівник Петро Отвиновський);

У номінації "Вокальні ансамблі та ансамблі малих форм" - народний чоловічий вокальний ансамбль "Схід сонця" Уманського районного центру культури і дозвілля (керівник Ігор Квітченко);

У номінації "Композтори" - Дмитро Вовк із м. Шполи.

2011 рік

У номінації „Аматорські народні та академічні хори” – народний аматорський хор колективу Жашківського районного Будинку культури (керівник – Віктор Дубик).

У номінації „Вокальні ансамблі та ансамблі малих форм” – народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль Монастирищенського районного Будинку культури (керівник – Анатолій Нездвіга).

У номінації „Фольклорні колективи” – дитячий фольклорний ансамбль „Віночок” Сингаївського сільського Будинку культури Шполянського району (керівник – Тамара Лоцман).

 У номінації „Композитори”- Сівак Володимир Євтропович (с. Матусів Шполянського району).

2012 рік

У номінації „Аматорські народні та академічні хори” – народний аматорський хоровий колектив „Гірський Тікич” Бузівського сільського Будинку культури Жашківського району (керівник – Дмитро Мулик)

У номінації „Вокальні ансамблі та ансамблі малих форм” – народний аматорський ансамбль української пісні „Ордана” Тальнівського районного Будинку культури (керівник – Микола Вовк)

У номінації „Фольклорні колективи” – народний аматорський фольклорно-обрядовий колектив „Придани” Вершинозгарського сільського Будинку культури (керівник – Світлана Зубрицька)

У номінації „Композитори” – Чупак Таміла Петрівна – самодіяльний композитор з м. Кам’янки.

2013 рік

У номінації „Аматорські народні та академічні хори” – народний аматорський хоровий колектив „Яворина” Кам’янського районного Будинку культури (художній керівник Тетяна Юрченко);

У номінації „Вокальні ансамблі та ансамблі малих форм” – аматорський вокальний ансамбль „Злагода” Чорнобаївської районної дитячої школи мистецтв;

У номінації „Фольклорні колективи” – народний аматорський фольклорний колектив „Калина” Коломицького сільського Будинку культури Драбівського району (керівник Олена Латиш);

У номінації „Композитори” – Мельчаков Валерій Олексійович, композитор-аматор (м. Канів).

2014 рік

У номінації „Аматорські народні та академічні хори" – народний аматорський ансамбль пісні і танцю „Поляни" села Руська Поляна Черкаського району (керівник – Олександр Стадник);

У номінації „Вокальні ансамблі та ансамблі малих форм" – жіночий вокальний гурт „Буднітай" Черкаського міського будинку культури імені Івана Кулика (керівник – Марина Хомік);
У номінації „Фольклорні колективи" – народний аматорський фольклорний колективу„Павліщаночка" Павліщинського сільського клубу Драбівського району (керівник – Марія Варення);

У номінації „Композитори" – Присяжний Юрій Володимирович, самодіяльний композитор і аранжувальник, художній керівник народного аматорського гурту "Шанс" Шполянського міського Будинку культури.

2015 рік

У номінації „Аматорські академічні хори” – дитячий хор АЕДА (м. Умань) вокально-хорової школи Фонду культурно-освітніх ініціатив "АЕДА" (керівники - Леонід та Людмила Ятло);

У номінації „Аматорські народні хори” - народний аматорський хоровий колектив Чорнобаївського районного Будинку культури (керівник - Камінський Борис Володимирович);

У номінації „Вокальні ансамблі та ансамблі малих форм” – аматорський чоловічий вокальний ансамбль Жашківського районного Будинку культури (керівник - Іван Сухий);

У номінації „Фольклорні колективи” – фольклорний колектив „Спадок” Хацьківського сільського Будинку культури (керівник Гаркуша Валентина Йосипівна);

У номінації „Композитори” – Железняк Сергій Васильович, викладач Уманського музичного училища ім. П. Д. Демуцького.

2018 рік

У номінації „Аматорські народні хори" - Народний аматорський хор Перервинського сільського будинку культури Драбівського району;

У номінації „Вокальні ансамблі та ансамблі малих форм" – народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Жашківчанка»;

У номінації „Фольклорні колективи" – народний аматорський фольклорний ансамбль«Берегиня» комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Шполянської міської ради Шполянської об'єднаної територіальної громади;

У номінації „Композитори" – Петро Петрович Отвиновський, керівник народного аматорського хору Драбівського районного Центру культури і дозвілля.

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2018 року

Детальніше...

 

Нові книги подаровані Віктором Альтфедером

Маніфест тих,
хто прожили
чверть життя:
двадцятирічні про те,
хто вони

Переможець конкурсу
«Напишіть про мене книжку!»

viter zpid soncia

Путівник підлітка
до успіху

 

 

Книжковий калейдоскоп Черкащини

Вірші

з війни

IMG 0413

Детальніше